Wigilia FSO Mazowsze - 20.12 19:00 Kliper Warszawa - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
netom - nie zaczynaj.
BTW w polskiej tradycji nie spotkałem sie z piciem alkoholu w wieczór wigilijny. Podobnie też wygląda sprawa z nie-postnymi potrawami.
W święta po pasterce to już inna sprawa.

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Netom chcesz przyjsc to przychodz bierz ze soba sledzia pierozki albo inne danie wigilijne i prZychodz nie kombinuj bo data wigilii byla ustalona het het przed waszymi brudziami na andrzejkach. Czasem trzeba sie spotkac tak po prostu a wigilia jest momentem ktory chcemy spedzic tak a nie inaczej i nie strzelaj fochow ani min.
  
 
Netom, pomysł o wigilii powstal juz chyba rok temu, to taka nasza tradycja i nawet nie zdazylismy Wam powiedziec...

i nie wsciekaj sie bo nie przychodzicie na zadne nasze spotkania, takie kameralne "nierajdowe" wiec skad mamy wiedziec ze chcecie przyjsc na wigilie...

zapraszamy serdecznie, ale tak jak mowila venuska, ustalamy co i kiedy kto robi... nikt nie przychodzi z pustymi rekami.

ja np robie ciasto! bede sam piekł!
  
 
ustalmy raz na zawsze, ze na wszelkie imprezy organizowane przez fsoak zapraszani sa automatycznie koledzy z ptk. poza tym z tego co widze w temacie wigilii panuje jeszcze spore zamieszanie i byc moze dlatego nikt nie zaprosil oficjalnie naszych drogich kolegow. ave satan!
  
 
a propos Pagan zalatwisz oplatek???
  
 
Cytat:
2003-12-15 16:45:57, Venus pisze:
a propos Pagan zalatwisz oplatek???



Może Janio załatwi

Będę wiedział w czwartek
  
 
a moze po wigilii zrobimy sobie gdzies juz taka oficjalną mega popijawe, zeby sie pobawic ale nie zepsuc wigilii?
  
 
na wszelki wypadek pojechalem tam dzisiaj i odkrylem, ze w tym budynku jest agencja towarzyska, wiec nie wiem co o tym myslec, buehehehe! a tak na serio, nie podejmuje sie zalatwienia oplatka.
  
 
Cytat:
2003-12-15 16:53:05, SPAjK pisze:
a moze po wigilii zrobimy sobie gdzies juz taka oficjalną mega popijawe, zeby sie pobawic ale nie zepsuc wigilii?



OLO: To moze po świętach...
  
 
Cytat:
2003-12-15 16:26:42, SPAjK pisze:
i nie wsciekaj sie bo nie przychodzicie na zadne nasze spotkania, takie kameralne "nierajdowe" wiec skad mamy wiedziec ze chcecie przyjsc na wigilie...


No tak na andrzejkach nas wogóle nie było ;P
  
 
Cytat:
2003-12-15 17:11:10, Wafelj pisze:
Cytat:
2003-12-15 16:26:42, SPAjK pisze:
i nie wsciekaj sie bo nie przychodzicie na zadne nasze spotkania, takie kameralne "nierajdowe" wiec skad mamy wiedziec ze chcecie przyjsc na wigilie...


No tak na andrzejkach nas wogóle nie było ;P




Własnie, a chodzi mi o to ze nikt nie raczył dac znac o tym na naszym forum ze cos jest organizowane, nikt mi nie puscił np. smska (OLO...) tylko właze na Wasze forum i sie sam wpraszam (no prawie) ale spox niech Wam bedzie, ja będe napewno, reszte moich poinformuje.
  
 
Hmmm. Nie chce kolejnej polemiki na forum, bo nie po to jest ten post, ale mimo to napisze, ze ja zgadzam sie z Netomem. Moznaby rzucic post na forum PTKu. Skoro byly deklaracje o wspolnych spotkaniach to robmy je wspolnie.
  
 
Cytat:
2003-12-15 21:37:00, KiLeR pisze:
Hmmm. Nie chce kolejnej polemiki na forum, bo nie po to jest ten post, ale mimo to napisze, ze ja zgadzam sie z Netomem. Moznaby rzucic post na forum PTKu. Skoro byly deklaracje o wspolnych spotkaniach to robmy je wspolnie.



Własnie o to chodzi. Jak mysmy organizowali spot to pisałem o tym 50 tysiecy razy u Was na forum. Wyraziłem swoje zale i na tym zakonczmy dyskusje. Nastepnym razem, mam nadzieje, bedzie tak jak zakładalismy.
EOT
  
 
oki KILER, ty bedziesz odpowiedzialny za informowanie innych klubów o naszych zlotach...

Netom? a dlaczego Wy nie poinformowaliscie nas o Waszej wigilii???
  
 
Będziecie się teraz qcić?
  
 
Netom: looz!
  
 
Cytat:
2003-12-15 22:13:48, SPAjK pisze:
oki KILER, ty bedziesz odpowiedzialny za informowanie innych klubów o naszych zlotach...

Netom? a dlaczego Wy nie poinformowaliscie nas o Waszej wigilii???


Bo nie organizujemy (jak na razie)
  
 
Cytat:
2003-12-15 23:12:43, Wafelj pisze:
Cytat:
2003-12-15 22:13:48, SPAjK pisze:
oki KILER, ty bedziesz odpowiedzialny za informowanie innych klubów o naszych zlotach...

Netom? a dlaczego Wy nie poinformowaliscie nas o Waszej wigilii???


Bo nie organizujemy (jak na razie)



INFORMUJE WSZYSTKICH AKOWCÓW ZE NASZA WIGILIA ODBEDZIE SIE KURDE RAZEM Z WAMI!!
Odpowiada Spajk??

PS Spajk jakich INNYCH klubów?? Ja Was traktuje jak swoich, czyzby sie cos u Was zmieniło??
  
 
A przechodząc do konkretów, może jakiś podział obowiązków, lista obecności, na ile dań organizować wyżerkę....

Bo wiecie, można upolować konserwę rybną i pińć kajzerkóf "dla siebie" ale to jakoś tak bez nuty integracji z kolektywem chyba będzie...

Primo chyba lista obecności
Secundo, co jest do przyniesienia....
Tercjo, kto sie czego podejmuje...

...a moze porzypieprzam sie do nieistotnych szczegółów, jak sądzi koleżeństwo?
 
 
Powiem tak w kwestii organizacyjnej, Dan powinno byc teoretycznie 13 jak na kazdej wigili. Tyle ze trzeba tez zakupic stuciec plastikowy i jakies talezyki. Rozumiem ze Janio zalatwi oplatek. Jedno z glowy.

Poki co ustalono:

Venus i OLO:
- Chleb wlasnorecznie pieczony przez Ola Mame; maselko; Sledz w oleju z cebulka
Qbk i Aga:
- salatka
Kiler i Justyna:
- Sledzie pod piezynka(miejmy nadzieje?)
RR
- Ppierogi z kapusta
Spajk
- Ciasto
Kazdego dania ma byc tyle zeby mniej wiecej dla 20 starczylo, duzo wiecej nas chyba nie bedzie. W kliprze jest Mikrofala wiec mozna odgrzac cos co bedzie na cieplo. Każdy ma przyjsc z jakims daniem wigilijnym. Kto przyniesie talezykii sztucce?Jakies kubeczki jednorazowe moge zaabrac z domu. Slucham deklaracji i zgloszen.

Venus