WIELKOPOLSKA ------------ SPOTKANIA OKP - Strona 122

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
straszny feler.. może być ciężko... ale sądzę że łatwiej załatwić sobie kogoś w dziale warszawskim - może ktoś np będzie jechał lawetą po auto na zachód i wtedy przywiezie złomka do Poznania..
  
 
No jest marnie , a szkoda bo ma fajnego galanta z tego co pamiętam . Jak nic sie nie uda to skorzystam z rady =]
  
 
Udało sie już go przewieźć . Pozdr =]
  
 
Soczewa, czy ja mogłem widzieć Senatora na YTP runda 3?
Jakieś fotki cyknąłem https://picasaweb.google.com/101304926110560145931/YoungtimerPartyRundaIII?authuser=0&authkey=Gv1sRgCN3y36uNt-j-1QE&feat=directlink[addsig]
  
 
oj zdecydowanie tak
senio lata jak widać, jest prawie doskonały ale jeszcze co nie co trzeba poprawić
fajne fotki, masz więcej ??
  
 
Mam, ale niestety nie są najlepsze W sumie, to nie tyle, co są złe, co mi się nie podobały
  
 
FOREST jeszcze raz GRATULUJĘ córeczek
  
 
FOREST jeszcze raz GRATULUJĘ córeczek
  
 
No No Forest, powodzenia z tym "Babińcem" ! . Odezwij się jak sie wyśpisz... tak za dwa lata...
  
 
Forest żyjesz ogarniasz temat po narodzinach córeczek
  
 
Hallo =] co tam u Was chłopaki ? Tatusiowi ( a przedewszystkim mamusi ! )składam gratulacje !!! No i fajne zdjęcia Qla - mam nadzieje ze w maju uda nam się dotrzeć na puchar to będzie okazja do spotkania . My jak na razie siedzimy w garażu i wymieniamy co się da - a polajowi widzę to pasuje, smiga jak dzika kuna
P.S. ma ktoś może pomysł jak oczyścić system napowietrzania bez rozbierania połowy dechy ?

PozdrDECA
  
 
hop hop nie spać !!!
  
 
nie śpimy - wręcz przeciwnie...... z tego co widzę forum przeniosło się na szajsbooka... ja osobiście niestety czasu nie mam ffcale
  
 
hmm, na fb hmmm i tak publicznie mam gadać, ja wstydliwa jestem ahhh moze na wiosnę uda sie spotkać


ooo właśnie zauważyłam ze w grudniu obchodze 10 lecie na forum , może na jakieś pikolo się spikniemy

[ wiadomość edytowana przez: deca dnia 2013-10-03 23:41:30 ]
  
 
btw. potrzebuje na gwałt naklejke okp, dzisiaj chciałam radosnie przykleić taka co mi sie ostała ale sie kuna leśna zlasowała, czesc literek zostaje na białym papierku. Ma ktos moze cos na wydanie czy musze uderzyć do władzy ?
  
 
poszukam wieczorem, coś powinienem mieć jeszcze, podaj mi numer do siebie - forest@poczta.onet.eu
  
 
Widzę że coś się rusza na forum, ale chyba tylko u was...


Forest, zorganizuj coś bo mnie nosi aby się wydostać z tej dziu.... fajnej miejscowości
  
 
Potryk może powtórzymy tego roczny zlot w podobnym terminie już w 2014 roku?
  
 
Ciężko się zorganizować.. dzieci, druga praca.. czasu nie ma na nic...
  
 
tak jak piszesz -- czasu nie ma na nic...
jak by co to teraz mieszkamy z rodzinką w Kórniku - Poznań tylko przejazdem