WIELKOPOLSKA ------------ SPOTKANIA OKP - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam oto nasz grupowa fotka...
zdjęcie
PZDR Vincent
  
 
Cytat:
2003-11-18 20:01:23, Vincent pisze:
Witam oto nasz grupowa fotka...
zdjęcie
PZDR Vincent


noooo jak ladnie Seniego widac
  
 
chłopaki, znalazłem u nas takie oto ogłoszonko---Sprzedam Opla Kadetta C Limo 1977r. Do lakierowania cena 1800 tel. 0606 486 227 Sławek---jakby kogos zainteresowało....
  
 
Qrna chlopaki
tylko my z Bartasem bedziemy reprezentowac WLKP?? w szczecinie? no nie robcie jaj.
  
 
ja odpadam - sorki. Zaroboiony jestem, w domu głównie. A do świąt muszę zdążyć.
  
 
Cytat:
2003-12-02 16:09:57, krisb pisze:
ja odpadam - sorki. Zaroboiony jestem, w domu głównie. A do świąt muszę zdążyć.



OK dzieki krisb za odpowiedz. Reszta ludzi cos milczy. Znaczy ma gdzias czy jak. Chlopaki organizuja a my jak takie dupy za przeproszeniem. no czy tak trudno powiedziec jade lub nie. No ludzie troche kultury i szacunku prosze. Sorka za mala zjebke.
  
 
Niestety ja też odpadam. Czasu brak, gorący okres przedświąteczny a i z kasą bardzo cieniutko. Mama nadzieję że może na następny zlocik będę mógł pojechać.
  
 
Ja juz dawno mówiłem że nie jade, sorka, ale mam 2 zety w portfelu, a jeszcze pompe paliwa musze wymienić...
A może w nastepną niedziele zrobimy spota na mieście?? to będzie 14.12.... zapewne już ostatnia okazja w tym roku... co Wy na to??
  
 
Witam
Forrest za dwa zeta kupujesz zakład w totka i jeśli partia pozwoli jeźzisz dokąd chcesz przez bardzo dłuuuugo. Kompletnie nie umiesz zainwestować posiadanych środków reszta (0,75 zeta starczy Ci nawet na jakąś oranżadkę )...i nie mów mi że za te dwa zeta kupisz tą pompke....
PZDR Vincent
  
 
Cytat:
2003-12-04 19:28:41, Vincent pisze:
(...)i nie mów mi że za te dwa zeta kupisz tą pompke....


A nie kupię??????
  
 
...
Cytat:
A nie kupię??????


a co jeszcze jesteś w stanie kupić za 2 złote....może i dla mnie coś załatwisz
PZDR Vincent
  
 
Za dwa zety można piwo kupić.... ....
Tej Pyrusy!! Co jest?? Robimy spota w nastepny weekend?? Tj 13, albo 14 grudnia??????.. Haloo!!! Żyjecie??? Czy Szczecinianie Was powalili?????
  
 
To jak patrzycie mysleć coś o jakimś małym zlociku Wielkopolskich Opli??
Jestem z Leszna i niedawno odpaliłem mojego Senia i bardzo chetnie popatrzyłbym na inne fury i wypił kilka bronków w dobrym towarzystwie!

pozdraiwam
krystian
  
 
Forest, świetny pomysł, jestem ZA
  
 
no to jest nas trzech, to kiedy? w sobote? w niedziele? z piciem? czy z autami? jakies sugestie? pomysły? koncepcje?
  
 
Zasadniczo najlepiej chyba w weekned - ale ja nie mogę w niedzielę 14.12 od 13-ej do 15-ej. Wcześniej jak najbardziej później też...

Tak wogóle to w niedzielę od rana na Bednarach organizowany jest 10-ty Grand Prix informacja... jeśli ktoś mógłby się dowiedzieć czy "widzowie" będą mieli co tam robić, czy będzie coś ciekawego na co warto popatrzeć... to może tam byśmy się spotkali i podpatrzyli jak jeżdżą inni - no bo nie mówię że od razu wszyscy mają startować...

pozdrawiam
Bartek
  
 
ja mogę tylko w niedzielę 14.12 po 16:00
  
 
Mnie również bardziej pasuje niedziela. Może popołudniu ?
  
 
Niestety muszę się wycofać. Rodzinka z drugiego końca Polski przyjeżdża.
  
 
sorka chłopaki, nawet nie wiem czy sie spotkaliscie czy nie, ja odpadłem z ważnych spraw rodzinnych, a nawet nie miałem gdzie wejść na neta, żeby Was powiadomić, naprawdę sorka... Dałem ciała na całej linii....