Ratujmy auta z FSO! (I nie tylko...) - Strona 67

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2012-03-13 11:51:46, Grzech pisze:
Podobno gdzieś w Łowiczu jest do sprzedania za 1000.



Na pierwszy rzut oka ładnie wygląda.

Co prawda to nie lubiana przeze mnie C klasa ale jeśli możesz zdobyć jakiś namiar do proszę o mail matrasport@tlen.pl lub o PW bo jestem zainteresowany.
  
 
W gdańsku na skupie:




z zewnątrz i w środku wygląda jak nówka. Panta - ul. Uczniowska.


Dzwoniłem;
50 tysięcy przebiegu, można kupić, som dokumenty
cena:
8000 tysi
Stan idealny.

Stał w dobrym suchym garażu, nie używany od kilku lat. Tak usłyszałem.
A to że tam się zjawił, to czysty zbieg okoliczności.
No cuż- kwota zaporowa, nawet za taki stan.
zaproponowałem połowę, nawet więcej i niestety

(przedruk z F&F jeśli ktoś zainteresowany)
  
 
Na Discovery jest taki program o handlarzach aut - fani czterech kółek. Do finału konkursu, w którym zwycięzca będzie mieć wyremontowany pojazd, dostało się pięć aut, i wśród nich jest kant - myślę że warto poświęcić kilka sekund i oddać głos - link poniżej:
Klik!
  
 
... i DF wygrał
  
 
Cytat:
2012-06-14 15:35:30, Truten pisze:
... i DF wygrał


DF zdeklasował reszte... Szkoda, że gospodarze programu nie dopuscili do głosowania poldo-rovera - takie fajne połączenie myśli polsko brytyjskiej

Ja liczylem, ze za głosowanie i szybkie odpowiedzi dostanę talon albo choć koszulkę
  
 
Znowu zaczynam ratować zabytki.......
  
 
Fajnie, że jest tutaj taki wątek !!!

Wszystkich, którzy twierdzą, że większości starych gratów nie da się uratować pragnę poinformować, że są na świecie takie świry, które brały się za naprawianie nawet takich złomów:



...i żeby nie być gołosłownym








...celowo wrzucam tu te zdjęcia, aby trochę podbudować wszystkich właścicieli lekko poobijanych Fiatów i Polonezów, że z Waszymi klasykami nie jest stosunkowo aż tak źle

No i powodzenia życzę wszystkim w ratowaniu zabytków polskiej myśli technicznej!