Co oprocz mixera mozna przerobic dla dynamiki w aucie?? - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
masz rację carinus , ale jest kilka wjątków jak np. w samochodach które podałem wcześniej. ja mam kilka fiatów CROMA gdzie kopółka i palec słuzą tylko do rozdzielania iskry na poszczególne cylindry . wygląda to jak aparat a nim nie jest. obojętnie jakie paliwo naleję to po kilku metrach zapłon sam się przestawia . sprawdzone to mam na przyrządach. mam coś takiego, do sprawdzania układów bezrozdzielaczowych.
  
 
Chyba musimy z Thanielem zrobić kategorie na forum, bo ten wątek zaczyna stanowić lead motive
  
 
sam to zauważyłem. temat jeden z najbardziej odwiedzany. prawdopodobnie będzie coś niecoś może o gazie , a napewno o mojej firmie i pewnym samochodzie rajdowym
w WRC.
  
 
Bez kryptoreklamy proszę. No chyba, ze ta rajdówka ściga się wyłacznie na LPG
  
 
może w pszyszłości taką przygotuję jeśli chodzi o oficjalne rajdówki. narazie waga instalki za duża. ale przy kompozytowych zbiornikach i przepisach FIA dopuszczajacych takie zasilanie to kto wie może?. narazie mamy parę wózków gdzie lpg daje lepsze wyniki niż benzynka.
  
 
Jak zmienie autko to cos pokombinujemy z nowa instalka hehe

ale wrocmy do tematu

Powinni zrobic klase LPG w modlinie i na kjsach prawda

pozdr
  
 
witam.
na forach gazowych w niemczech znalazłem informacje,że potworzyły się kluby posiadaczy instalek i regularnie co tydzień się spotykają w jakimś z góry określonym miejscu. i,że nawet są już takie wyścigi samochodów na gaz. może na modlinie zrobić klasę LPG.
  
 
Co miesiac kolo Wrocka startuje klasa LPG kontra benzynka.Trzeba przyjechac zeby to zobaczyc.
  
 
Cytat:
2004-02-07 21:12:39, carinus pisze:
Co miesiac kolo Wrocka startuje klasa LPG kontra benzynka.Trzeba przyjechac zeby to zobaczyc.



No proszę... To już takie rzeczy kolo WRoCka się wyrabiają...
  
 
No,ba!!Przyjedz w ostatnia niedziele miesiaca do Skarbimierza to sam sie poscigasz z nami.Przyda sie pomoc bo mamy z kolega problem z objechaniem pewnej slabszej benzynki ale to tylko ze wzgledu na brak treningu z naszej strony.Kolega ma o 30KM slabszy silnik ale potrafi dobrze wystartowac.
  
 
dobra carinus może się zjawimy na tej imprezce tylko pytanie czy będzie mozna do startu na LPG użyć podtlenku.
podaj dokładniejsze namiary i z kim się kontaktowć . do wrocka mamy 2 godzinki.
  
 
Cytat:
2004-02-04 20:14:00, croma1 pisze:
... narazie mamy parę wózków gdzie lpg daje lepsze wyniki niż benzynka.


Czy mozna sie dowiedziec o pare szczegulow: jakie to autka, jakie silniki i czy poza instalka LPG cos przerabiano pod katem gazu?
Pozdrowionka.
  
 
Cytat:
2004-02-08 13:35:55, croma1 pisze:
dobra carinus może się zjawimy na tej imprezce tylko pytanie czy będzie mozna do startu na LPG użyć podtlenku.
podaj dokładniejsze namiary i z kim się kontaktowć . do wrocka mamy 2 godzinki.



Sorki, ale mam pytanie...... Uzywacie LPG z podtlenkiem? To ciekawe, bo np. Grabowski jak zaklada instalacje N2O, to robi tak, ze silnik sie przalacza najpierw na benzyne i dopiero pozniej zalacza sie podtlenek, a gdy strzal sie skonczy, to wraca na gaz.
  
 
witam.
dla nas nie ma różnicy czy się odpala na lpg czy benzynce chociaż na lpg jest słabszy o ok. 3-5 % ale jeśli są starty tylko na lpg to byłby podtlenek odpalany tylko na lpg. zestroiliśmy też poldka z wawa do odpalania n2o na gazie.

dla gondoliera info jest na -tuning i lpg- na na naszym forum.
  
 
Cytat:

dobra carinus może się zjawimy na tej imprezce tylko pytanie czy będzie mozna do startu na LPG użyć podtlenku.
podaj dokładniejsze namiary i z kim się kontaktowć . do wrocka mamy 2 godzinki.




Jezeli bedzie ladna pogoda i warunki do jazdy to w kazda ostatnia niedziele miesiaca jest spotkanie w Skarbimierzu na starym lotnisku.Teraz nie ma za duzo ludzi z powody pory roku(zimno),ale jak sie zrobi cieplo to na pewno bedzie sporo autek.
Nie wiem czy ktos bedzie chcial sie scigac z autem o tak duzej mocy bo to nie bedzie mialo sensu,chyba ze bedzie inne rownie mocne albo nie uzyjesz podtlenku.Ja na razie odpadam z wyscigow z powodu ograniczenia mocy w moim silniku.