Spot Spajkowy... - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Oj była,
Fragmenty bibi obejrzane na VHS
  
 
Cytat:
2003-12-26 13:12:07, OLO pisze:
Ja sie czuję dobrze - czas to zmienić



Tak też sie stało... Biba konkretna. Jojo - prosze o użyczenie VHS w celu uzupełnienia dziennika zdarzeń... Ale sądząc po datach nad postami to o 2 jeszcze łaziłem...

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Olo najlepsze to ty przespałeś!!!!!!możesz tylko załowac.mogę Ci powiedzieć że kaseta tego klimatu to nie odda w 100%.
  
 
no cóż...

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Odświezam...

Skonczylem sesje i trzeba to uczcić... Zapraszam w sobote (14.02.04) na impreze... wszyscy mile widziani, kazdy moze cos wziac ze sobą (lubie Luksusową i paluszki). Aha, spania jak wiecie są 3 wiec śpiwory tez mozecie zabrac...

zapraszam

moze bedzie kot!

wpiszcie sie kto bedzie
  
 
Juz kopię w drzwi. (przecież nie przyjdę z pustymi rękami)

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Ja napewno bede musze wreszcie zobaczyc kota ktorym sie wszyscy zachwycaja... A poza tym to dawno nie bylo impry u Spajka normalnie sie stesknilam.
  
 
Ech jaka szkoda że mam tak daleko - też bym wpadł z luksusową, mam nadzieje że jest co oblewać i wszystko zaliczone na 5-tkę
  
 
eeee. GDA, moze zmienimy temat!!!

aha, 21:00 zapraszam
  
 
"Twoje miejsce na zimi tłumaczy, zaliczona matura na 3"

Piękna piosenka...

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Cytat:
2004-02-12 00:01:33, OLO pisze:
"Twoje miejsce na zimi tłumaczy, zaliczona matura na 3"


"Ooo, ooo ... "

tak chyba dalej to leciało prawda , SPAjK najważniejszy jest papier a że zaliczony na "państwową" ocene to już szczegół

Na zdrowie
  
 
ja sie zglaszam z paganowa i wlasnym bolsem, bo luksusowej moja watla watroba nie przyjmuje najlepiej. spajk chyba zapomnial dodac, ze kazdy przynosi kocie przysmaki takie jak whiskas dla juniorow w saszetkach, kocie cukierki, sztuczne myszki do zabawy...
  
 
Z ogromnym żalem i bólem serca muszę poinformować o "niemożności" stawienia się na dyplomowej imprezie w ustalonym terminie, zainteresowanemu gratuluję i życzę dalszych sukcesów.
  
 
Nas najprawdopodobniej nie będzie.
  
 
wytłumacz sie z tego

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Po pierwsze w sobotę pracuję.
Po drugie: sprawy natury rodzinnej.
  
 
Dokotrze prosze sie wytlumaczyc?? co to za wykrety dawno z nami nigdzie nie byles... Myusisz przyjechac do spajka, bedzie fajnie...
  
 
Cholera, jeden dzieńbyłem off line a tu tele wiadomości...

Chyba będziemy ale musząto przedyskutować z prezeską zarządu - w końcu to 14 lutego...

Aha, jeśli będziemy, to ok. 23.00 co najmniej
  
 
ja mam egzamin w sobote z takim kolesiem co po pisemnym potrafi i do 23 trzymać na ustnym, ale...
... Małgorzata została wstępnie poinformowwana ( w sobote pracuje) i kto wie może z kierowcą Aską przyjedziemy na pare chwil ,
W niedziele kolejny egzamin.
  
 
OOO imprezka jak mozna to tesh bym chetnie sie pojawił ale jeszcze na 100% nie wiem, bo to 14 wiec nie moge sam podjąć decyzji, jutro dam znac.