Gaz w Hondzie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Założyłem gaz do swojej Hondy. (1.4 5d 2003 r.)
Gaz załozony w serwisie Hondy w Wawie na Witolińskiej. Odebrałem wszystko było OK. Po około 2000 km przejechanych na gazie w kabinie zacząłem słyszeć dziwne terkotanie. Po wizycie w serwisie pan , który to montował powiedział mi ,że to terkocza silniki krokowe, które sa przykręcone do nadwozia. Ja mu na to,ze tak nie było gdy odbierałem samochód po założeniu instalacji LPG. Poza tym jeste jeszcze jeden dziwny objaw. każdego ranka gdy przekręcę tylkokluczyk w pozycje zapłon (silnik nie uruchomiony) to z okolicy gdzie umieszczony jest reduktor wydobywa sie dziwny dźwięk dżwięk przypominający pracujący silnik ze zużytymi łożyskami. Czasem trwa ten dźwięk 10 -15 sekund a czasem potrafi tak harczeć nawet po odpaleniu silnika. Instalacja LPG LANDI. Mam pytanie do forumowiczów. W jaki sposób gadać z tymi fachowcami od Gazu w HONDZIE.? Zdaję sobie sprawę ,że instalacja jest na gwarancji. Ale juz po piwerwszej wizycie w serwisie z ww problemem (było to w Sylwestra) odnosłem wrazenie,że chcieli mnie przekonać ,że tak ma być. Na razie mam taki pomysł. Pojadę do nich jeszcze raz i powiem,że skoro tak ma harczeć to znaczy,że w instrukcji obsługi i ogólnej o instalacji zamontowanej w mojej Hondzie powinna być informacja typu"silniki krokowe terkoczą i reduktor charakterystycznie rzęzi". Dziękuję z góry za opinie użytkowników LPG.
  
 
Co oni Ci tam zaintslaowali

Mozesz powiedziec cos wiecej o instalacji ktora gen. czy cos ??

pozdr
  
 
Jeśli silniki krokowe, to III generacja I'think.
  
 
To 3 generacja nstalacji . LANDI.
  
 
Taka >> LINK <<

czy taka >> LINK <<

a moze inna

pozdr


[ wiadomość edytowana przez: thaniel dnia 2004-01-04 02:05:23 ]
  
 
to jest instalacja podana przez thaniela w dygim linku.
  
 
W drugim linku.