ZAMIENIE - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zamienię tylne lampy do Zafiry A (pomarańczowe kierunki) na lampy z białymi kierunkami. Oczywiście za dopłatą z mojej strony.
Kontakt przez e-mail.

[ wiadomość edytowana przez: Hubka dnia 2006-10-05 09:57:02 ]
  
 
Zamienię
Belki dachowe THULE na kluczyk, pasujące do VECTRY A, CALIBRY, ASTRY F
na takie nawet bez kluczyka pasujące do VECTRY B
  
 
WITAM- ZAMIENIE moje opony z opla astry czyli 205/50R15 alumy w dobrym stanie na 185/65R14 też na alumy ,zamieniam dlatego ponieważ chce zmniejszyć spalanie paliwa a nie dlatego ,że są pokrzywione lub uszkodzone .Najlepiej okolice śląska ,auto wlaśnie jezdzi na nich i wszystko z nimi jest oki nie uchodzi powietrze ponieważ sprawdzam poziom ciśnienia przy każdym tankowaniu samochodu ,są też na bieżąco myte alumy i opony całość jest też konserwowana czyli alumy żeby się nieutleniały i miały ładny wygląd i połysk oraz opony żeby nie pękały . cała zamina na podobny wygląd i stan lub za dopłatą z mojej strony jeżeli opony i alumy są w lepszym stanie technicznym ,czyli nowsze .
  
 
Cytat:
2008-08-27 20:54:00, maslo1920 pisze:
WITAM- ZAMIENIE moje opony z opla astry czyli 205/50R15 alumy w dobrym stanie na 185/65R14 też na alumy ,zamieniam dlatego ponieważ chce zmniejszyć spalanie paliwa a nie dlatego ,że są pokrzywione lub uszkodzone .Najlepiej okolice śląska ,auto wlaśnie jezdzi na nich i wszystko z nimi jest oki nie uchodzi powietrze ponieważ sprawdzam poziom ciśnienia przy każdym tankowaniu samochodu ,są też na bieżąco myte alumy i opony całość jest też konserwowana czyli alumy żeby się nieutleniały i miały ładny wygląd i połysk oraz opony żeby nie pękały . cała zamina na podobny wygląd i stan lub za dopłatą z mojej strony jeżeli opony i alumy są w lepszym stanie technicznym ,czyli nowsze . chodzi oczywiśći e o 4-szt.

  
 
Zamienię (z dopłatą) Omegę B 98' 2.0 Sport 136 KM(sedan, srebrna , przebieg 199 tkm, II właściciel w kraju, I rejestracja 2005) bardzo bogata wersja (fotele Recaro, klimatronic, centralny na pilota, domykanie szyb z pilota, funkcja ryglowania zamka, światła soczewkowe, pełna elektryka tj. 4x szyby, lusterka; podłokietnik, blokada skrzyni biegów i.t.p.) na Astrę F 95-96 poj.1600-2000 z gazem. Zainteresowanych proszę o kontakt na priva.