LUBLIN - Spot FSOAK i LKP - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2004-02-08 19:46:19, danielek77 pisze:
TZN???


pod marketem poszedłem cos zjeść (nie jestem z Lublina) gdy wyszedłem nikogo juz nie było (nie slyszałem abyśmy zmieniali "lokum")
więc może następnym razem wezmę kanapki?
  
 
Potwierdzam bylo fajnie Frekwencja rzeczywiscie wysmienita: 8 polonezów, 5 DFow, 5 Lad i 2 VW ponad 30 osob... rewelacja
  
 
Tak jest,bylo super,oby tak dalej

BTW,fura RX-a jest poprostu zajebista
  
 
Cytat:
2004-02-08 23:33:28, cebka pisze:
Tak jest,bylo super,oby tak dalej

BTW,fura RX-a jest poprostu zajebista


no Dieslek z ponad 400 tys km przebiegu tez niczego sobie :
  
 
Tak się złożyło, że przypadkowo veni, vidi i poszedłem Akurat byłem w Lublinie koło 14 obok Zamku ale bez autka. Za to wasze naprawdę nieźle się prezentowały patrząc ze schodów Zamku Który z kolegów ma DF'a w barwach rajdowych? Ciekawie sie prezentował Niestety czasu nie wystarczyło aby zamienić parę słów - wybaczcie. Może następnym razem...
  
 
Coż, nie powiem chyba nic nowego - było fajowo, tylko pogoda nie najlepsza - ale przecież jest jeszcze luty ... Frekfencja bardzo dobra, fajny klimacik. Szkoda tylko że krolik nam sie pod marketem zgubił, i nie uczestniczył w paradzie na plac zamkowy

[ wiadomość edytowana przez: Janusz_K dnia 2004-02-09 11:23:49 ]
  
 
Witam!
No spocik jak sie patrzy, zajebisty klimacik, no ogolnie rewelacja.... szkoda tylko ze nie bylem swoim Poldasem , ale i tak bylo spoko... wielkie JOŁ dla wszystkich obecnych...
  
 
No to i ja sie dopisze...Było eklegancko, frekfencja rewelacyjna, mila atmosfera, ciekawa byla parada przez miasto kolumna samochodow, mysle ze na nastepnym spocie bedzie nas jeszcze wiecej
Pozdrowki
  
 
Dzieki uprzejmosci SPAjKa zamiescilismy na jego serwerze krotki filmik z VII Lubelskiego spotu FSOAK.

FILMIK

[ wiadomość edytowana przez: cebka dnia 2004-02-11 23:35:48 ]
  
 
No i poraz kolejny koledzy z Lublina mnie pozytywnie zaskakują - brawo.
  
 
filmik spoxxxx
muzyka ok
ocena ogólna F**** GREAT
oby tak daley!
  
 



[ wiadomość edytowana przez: cebka dnia 2004-02-11 23:21:21 ]
  
 
Witam!
Mam juz gotowa wersje filmiku takiego z polączenia wszystkich do tej pory nakręconych plus wstawione foteczki, ogolnie (moim zdaniem wypasik)... przedstawia po krotce to co sie do tej pory dzialo... Janusz_K ma skompresowac go i rowniez bedzie niebawem do pobrania, kompresja jest wymagana, bo niestety zajmuje w gotowej postaci prawie 100MB, wiec trzeba czekac teraz na ruch Janusza i filmik zacznie obiegac nasz glob... moze i niebawem bedzie puszczany k przestrzen kosmiczna, tak jak to robi NASA z innymi dzielami w celu "zwabienia kosmitow" ....
  
 
...a kiedy jakas relacyjka i fotki...
  
 
Cytat:
2004-02-15 21:07:23, danielek77 pisze:
...a kiedy jakas relacyjka i fotki...


Dziś późnym wieczorem