Trójmiasto - spoty i zloty - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
W imieniu FSOAUTOKLUB mam pewną propozyzję dla klubowiczów LKP z 3miasta.
My mamy spot w niedzielę,spotykamy się o godz 11.00 również na pasie startowym na gdanskiej Zaspie a później jest planowo przejazd na Westrplatte gdzie mamy załatwiony z UM na wyłączność nowo powstały pas drogowy.
W związku zapraszam chętnych na niedzielę-pas zamknięty dla ruchu publicznego a więc pełna kultura,bezpieczeństwo a w planach
wiele konkurencji.
A i jeszcze zaproszone są media,tak więc zapowiada się ciekawie.
Pozostawiam moją propozycję do rozważenia,może przełożycie swój spot o jeden dzień lub po prostu w niedzielę spotkacie się jeszcze raz z nami.
  
 
no to teraz koledzy musimy sie zdecydowac, sobota juz jutro wiec piszcie swoje opinie czy tak jak sie umawialismy czy w niedziele.
  
 
Witam, ja w niedziele mam ten nieszczesny egzamin, impreza na caly dzien, wiec niedziela dla mnie odpada, lecz jak pisalem wczesniej, w sobote tez nie wiem, czy dam radę byc na 100%, więc na mnie się nie oglądajcie...nie mam ostatnio szczescia do spotkan klubowych
  
 
Niech zostanie sobota, bo ja w niedziele rowniez nie mam czasu.
  
 
ok, a wiec sobota o 18:00 ma pasie na zaspie.Wiem ze Leszek bedzie na pewno, czy ktos jeszcze wie na 100%??Jezeli komus lekko nie pasuje ta godzina to poczekamy na tych ktorzy moga sie spoznic, ma ktos jakis kontakt z Lewarem?bo dawno go na forum nie bylo i nie wiem czy wie ze to juz jutro. Pozdrawiam.

[ wiadomość edytowana przez: Franc dnia 2003-06-13 18:45:38 ]
  
 
Trochę szkoda....
  
 
bylem dzisiaj na regulacji gazu, zrobili od razu przeglad gwarancyjny, facet mowi ze mam niedopalanie na jednym cylindrze ale na spot i tak przyjade.
  
 
Mam prośbe, jesli ktos ma ksiązke do 2107 to niech wezmie na spot bo ja mam tylko jakas cieniutka ksiazeczke a chce zobaczyc odnosnie zaplonu czy jest cos wiecej, to do zobaczenia o 18:00.
  
 
I po spocie, bylem tylko z Lewarem, dlaczego nie przyjechaliscie, Leszek, mowiles ze bedziesz na 100%, czekalismy godzine i nic.
  
 
Gdzie dokładnie ten spod i kiedy będzie następny? Jestem ze Starogardu Gdańskiego i z chęcią bym się spodkał z innymi klubowiczami.
  
 
Cześć Franc - to normalne . Nie zawsze da się pogodzić przyjmnosci z obowiązkami
A gdzie byliście???na tej zaspie?
  
 
bylismy na pasie startowym, a nastepny spot moze za tydzien zrobi sie ale jak wszyscy ktorzy beda chcieli byc potwierdza swoja obecnosc zeby nie bylo tak jak dzisiaj.
  
 
Franc - lato to zwykle martwy sezon - jesli chodzi o zl0ty , spoty i internet
  
 
Taaa... Nieladnie wyszlo.... Trudno, nastepnym razem BEDZIE lepiej (?)

Pozdrawiam
  
 
Chciałem was serdecznie przeprosic, że sie nie pojawiłem. Niestety wyskoczył mi wyjazd z rodzinka. Nie wiedziałem, ze lewar tez bedzie, bo tak napisal bym do niego sms'a, albo zadzwonil.

Jeszcze raz przepraszam za nieslownosc - nie zdarza mi sie to. Obiecuje poprawe i do zobaczenia na nastepnym spocie.
  
 
Sluchajcie, moze w czwartek sie spotkamy?To jest swieto wiec chyba nikt nie ma zadnych planow, i moze frekwencja dopisze, co wy na to?????????????????????????????

Prosze moderatorow o zmiane tego tematu na "Spoty dla Trojmiasta" i zostawienie go podwieszonym.

[ wiadomość edytowana przez: Franc dnia 2003-06-15 09:56:10 ]
  
 
Panowie, nie będzę trzymał wątku cały czas podwieszonego, bo za moment wszyscy tak będą chcieli i zrobi się cała strona podwieszona. im więcej tematów podwieszonych, tym mniej czytelne robi się forum.
jeśłi macie zamiar spotykaćsięco tydzień, to i tak ten wątek będzie cały czas na górze
  
 
Franc - tak jak ci odpowiedzialem na gg. 19 czyli w czwartek kolo poludnia wyjezdzam na ślask i wracam chyba w poniedzialek 23. Potem raczej powinienem byc w domu. Ale nie kierujcie sie mna. Jakby co caly czas trzymam rekena pulsie i sledze wszelkie plany.

Pozrawiam
  
 
A środa wiedczorem komus pasuje??
  
 
nie ma co sie zrażać Panowie
W Krakowie też czasami róznie to bywa z frekwencją
Nastepnym razem będzie lepiej