Trójmiasto - spoty i zloty - Strona 194

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Na dniach dowiem się czy będę dysponował wolną sobotą. Tzn. dysponuję ale w planach jest podróż do dziewczyny do Raciborza i być może Czechy. Gdyby to jednak nie wypaliło (planowany remont u dziewczyny) może skusimy się na Trójmiasto w ten weekend.

Śledź uważnie wątek.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Cytat:
Śledź uważnie wątek.



Będę
  
 
Proponuje spotkanko w niedziele 11 grudnia w godzinach popołudniowych w jakiejś knajpce. Co Wy na to ?
  
 
11-go wieczorem przyjeżdżam do Gdyni i zostaję do środy 14 XII. Nie wiem, o której przyjadę, ale postaram się - jeśli to się odbędzie i nie przyjadę zbyt późno - dotrzeć na spotkanko.
  
 
Witam
U mnie co prawda jak zwykle problem pracy weekendowej, ale tym razem chyba pogoda pozwoli mi się zameldować na spocie
PS. już trzeci tydzień tydzień dmucha
  
 
No to si, powysylam smsy do tych, którzy juz tu nie zaglądają.
  
 
Jak potwierdzicie spotkanie i ustalicie jakieś miejsce, to dajcie proszę znać (mój tel: 603-894-294). Ja będę dopiero po 18:30 w Gdyni i - jesli to nie za poźno - to spróbuję się dołączyć.
  
 
Witam, chciałbym zapytać czy planujecie jakieś spotkanie przy kawie i dobrym ciastku w okolicach nowego roku, chciałbym sie dowiedzieć też czy planowane są może większe zloty w kraju no i u nas w regionie w przyszłym roku może mógłbym w czymś pomóc. A tak przy okazji, jest sposób by dostać się do wentylatora nadmuchu kabiny bo wyje jak potępieniec .
  
 
Rozpoczęcie sezonu – Trójmiasto

Plan w Trójmieście jest następujący:

1 Kwietnia, godzina 11:00 .

Lokal „Wydział Remontowy” pod bramą Stoczni Gdańskiej
(przy 3 Krzyżach, ul. Doki1 , dawne biuro przepustek) – następnie przejazd przez Trójmiasto.

Plan:

- 11:00 zbiórka,

- 12:30 przejazd z Gdańska w stronę Skwerku Kościuszki w Gdyni

Każdy przyjeżdża oczywiście z własnej woli i nie jest do niczego zobowiązany, a plan jest propozycją – mogą nastąpić zmiany, o których najwcześniej dowiecie się na Facebook’u: https://www.facebook.com/events/397652873594616/
  
 
Jakby co, to do środy (28 III) jestem w Gdyni i - jakby coś było w tym czasie organizowane - jestem do dyspozycji
  
 
Ja właśnie wruciłem do pracy i w domu będę 29-30 04 tak więc bardzo mi przykro ale ....niestety
  
 
Witam b.długo się nie odzywałem i bardzo dla wszystkich sorrki, może jacyś ładzirze chcieliby się spotkać przy kawie Ja wracam do domu 22/12.
  
 
taaaa o mnie zapomnieli

PzDr
F
  
 
Kto zapomniał, kto zapomniał???
  
 
Ktoś tu żyje jeszcze?
  
 
Znalazłem na facebooku takie coś jak Łada Samara Club Gdynia.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Ja jestem z Żukowa
  
 
Hej,
patrząc na datę ostatniego postu to dawno tu nic się nie działo.

Zapytuję więc, czy są w trójmieście aktywni posiadacze aut marki Lada i czy są chętni na jakikolwiek spot?

Na co dzień jestem w Gdyni, chętnie podjadę, spotkam się, pogadam, obejrzę Ladziany itd.

Jak do tej pory udało mi się tylko spotkać w Gdańsku jednego pasjonata tej marki, za pewne jest nas więcej, odezwijcie się!!
  
 
Może być kłopot Ja mogę się spotkać, ale nie mam już Łady
  
 
Panowie i Panie, czy wątek aktualny?
Ktoś coś w Trójmieście?