NORBLIN - Informuje - Strona 7

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Bylem wczoraj na wystawie w Muzeum Techniki.
Szkoda tylko, ze bylo tak malo "eksponatow" .

Tutaj jest pare fotek (7.8MB)
  
 
DYREKTOR MUZEUM TECHNIKI

zaprasza na spotkanie miłośników historii motoryzacji w niedziele 13 czerwca 2004r o godz 12:00 w Fabryce Norblina przy ul.Zelaznej 51/53 w Warszawie.

w programie prelekcja Aleksandra Choromańskiego pt. "Początki i rozwój rallycrosu - najmłodszej dyscypliny sportu samochodowego".

Spotkanie towarzyszyc bedzie Kolekcjonerskiej Giełdzie Zabytków Motoryzacji która rozpocznie sie o godz 10
  
 
Dyrektor Muzeum Techniki

zaprasza na spotkanie miłośników historii motoryzacji w niedzielę 10 pażdziernika 2004 r. o godzinie 12.00 w Muzeum Przemysłu - Oddziale Muzuem Techniki (d.Fabryce Norblina) przy ul.Zelaznej 51/53 w Warszawie.

W programie wykład prof. dra hab. Feliksa Rawskiego pt. "Kierunki Rozwoju samochodowych silników spalinowych"

Spotkanie towarzyszyć będzie Kolekcjonerskiej Giełdzie Zabytków Motoryzacji, która rozpocznie się w Muzeum Przemysłu o godzinie 10.00

Serdecznie zapraszamy
  
 
Jak tak a propos norblina. Nie mogę uwierzyć!!!
Wracam z wycieczki klasowej do Warszawy, miało być muzeum powstania, ale zamknęli wyjątkowo na dzisiaj. Zaproponowałem Muzeum Techniki w dawnej fabryce Norblina. I UDAŁO ŚIĘ!
Maturalna III a z I LO w Piotrkowie oglądała warszawy,syreny i fiaciory. Ja skakałem z radości, ale koleżanki... mniej (na co ja wydałam 50zł???). Nauczycielowi historii przypomniałem propagandowy wydzwięk bicia rekordu, przypominałem sylwetki warsa i beskida. Najbardziej panom się podobał poldek 4x4 (takim w piątek na miasto pojechać... ). Zrobiliśmy z kolegami (dwóch właścicieli fiatów 125p) zdjęcia, a przy okazji muzeum zarobiło coś około 100zł. Piękna wycieczka.

P.S. Kto do jasnej cholery urwał klamkę w warsie???
  
 
Cytat:
P.S. Kto do jasnej cholery urwał klamkę w warsie???



pewnie miłośnik polskiej motoryzacji psia mać moze potrzebował do swojego warsa.
ach Ci ludzie niektórzy są naprawde beznajdziejni
jakbym zobaczył takiego to bym mu łapy połamał

A kto was oprowadzał ??



[ wiadomość edytowana przez: krzysiek-stratos dnia 2004-10-07 20:35:47 ]
  
 
Oj nie wiem, siwy pan, niewysoki, ale mówił tylko o przedwojennych fiatach części zainteresowanych( chyba zauważył, że nabrałem skrzydeł.), ja z ekipą brudziliśmy paluchami milionowego AKCJA SZMATA będzie miała co czyścić.
Kilka razy musiałem mówić, że to czarne na lampach tego trzydrzwiowego poloneza to wycieraczki.
  
 
Cytat:
2004-10-07 20:34:48, krzysiek-stratos pisze:
pewnie miłośnik polskiej motoryzacji psia mać moze potrzebował do swojego warsa. ach Ci ludzie niektórzy są naprawde beznajdziejni jakbym zobaczył takiego to bym mu łapy połamał A kto was oprowadzał ?? [ wiadomość edytowana przez: krzysiek-stratos dnia 2004-10-07 20:35:47 ]


Klamka w Warsie byla niestety zrobiona z żywicy, która jak wiadomo nie jest specjalnie mocna więc jakiś mocnoręki otwierając drzwi wyrwal ją, niestety takich kwiatków jest tam więcej
  
 
Cytat:
......niestety takich kwiatków jest tam więcej


niestety musze przyznac rację
Beskid ma wygiętą przednią maskę i nie ma zamków w drzwiach , a klasyk z 1967roku z numerem 28 nadwozia ma porysowaną tylą klapę bagażnika i miał coś w stylu stłuczki na tylnym słupku, Ogar to juz wrak samochodu który kiedyś zrobił 80000 kilometrów po Polsce, i tak dalej i tak dalej
  
 
Festiwal Zabytków Motoryzacji - Norblin
Sobota, 26 Maja 2007 - Norblin, Warszawa


http://www.youngtimer.pl/calendar/2007-05/206.html

Już niedługo kolejna edycja festiwalu w Norblinie, w wydaniu papierowym Automobilisty widnieje zaproszenie dla klubów które podczas festiwalu mogą się wystawić - nie zauważyłem nic o FSOAK, rozumiem że ta edycja odbędzie sie juz bez patronatu FSOAK