NORBLIN - Informuje - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
UWAGA UWAGA... JUTRO BEDZIE DO OBEJRZENIA POLONEZ

STRATOS

tylko ze mała uwaga. Alek udostępni nam go tylko od godziny 11 do 12 wiec Ci (wszyscy ), którzy chca go obejrzec zapraszam na 11:00, o 12 natomiast zaczna sie prelekcja. Powiadomcie tych co nie bedą na forum...

ktos jest chetny na 11:00?
  
 
Cytat:
2004-01-10 14:56:49, SPAjK pisze:

...ktos jest chetny na 11:00?



Ja chetnie wpadne na 11:00 .
  
 
SPAjK, o której wyjeżdzamy ze wsi??
  
 
Ja na stratosa zawsze
  
 
Ja niestety nie mogę jechać
  
 
daniel poinformuj tam adamusa zeby wczesniej wyjechali bo jak z elblaga o 8 wyjada to stratosa nie obejrza... przy takich warunkach atmosferycznych
  
 
Z Adamusem mam kontakt taki jak Ty teraz...Niestety nie będę się z nim widział.
  
 
3city wyjeżdzajcie dzisiaj,możecie byc dzisiaj nawet ok 12 i o nocleg się nie martwcie, bo w 3 godziny z elbląga do wawy nie dojedziecie, a tak to normalnie do 9.30-10 sobie pośpicie,
  
 
oczywiście stratosa nigdy za wiele
  
 
Popieram SPAjKa i Joja. Jedźcie dzisiaj.
  
 
Chetnych do jechania jest niewiele. Wychodzi na to ze jada Slimaczek, Adamus i ja chociarz jeszcze nie konsultowalem wyjazdu z szeroko rozumianym aktywem - rodzice Z Gdyni wyjade o 5:30 w Elblagu przesiadka do Adamusa i wyjazd o 6:30
  
 
Rusty i Janio będą pewnie dopiero przed 12-tą.
  
 
jaaasne - na eko green też jechaliscie...

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
właśnie dostaliśmy wiadomość że część ekipy z Gdańska stoi ok 100 przed warszawą z powodu braku łądowania. Czekamy na rozwój sytuacji
  
 
...nas w norblinie nie bedzie, jedziemy ratowac Roada,Eweline
Łazika bo sie rozkraczyli po drodze.
-burza
  
 
To jakim bolidem jechali ze sie rozkraczyli
  
 
Cytat:
2004-01-11 10:29:47, SPAjK pisze:
...nas w norblinie nie bedzie, jedziemy ratowac Roada,Eweline
Łazika bo sie rozkraczyli po drodze.


uuu czyżby łazikowóz odmówił posłuszeństwa ? czy Roada auto ? a Adamus miał też być ?

co za pech
  
 
Uuuu niedobrze....
Jakieś świeże wiadomości
  
 
Ciekawe jak tam nasi wycieczkowicze....
  
 
Polonezik na blachach GAxxxxx z tego co sie w nowym towarzystwie zorientowalem to Strusiowóz . Regulatorek wyzionął ducha, ale spajki burza i jojek jojowozem popędzili co sił na ratunek. na nadpsutym rn od Joja dojechali do wawki, a obecnie smigając na przerobionym wg. mojej koncepcji fabrycznie nowym rn elmotu strusiowóz odzyskał poprawną wartośc nap. ładowania. żłopią obecnie herbatkę u Ola, a ja lezakuje po obiedzie po bezpośrednie przygody zwracac sie musicie do ekipy ratunkowej