Zalup uszkodzonego nowego Yarisa - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Przy takiej cenie i takim ryzyku NIE WARTO po co sie potem denerwować, weż nówke sztuke i ciesz sie supera autkiem.
  
 
włansie jak zauwazył Marqs obawiam się tego że w trakcie transportu podostawało się tam mnóstwo syfu i później beda problemy
mozliwe że dziś już bede wiedział i może nawet obejrze go dziś
  
 
Daj znac co i jak ......... ale chyba bede lipa
  
 
Przeczytaj to co napisał Iceman, potem przeczytaj to jeszcze za 3 razy. Jeżeli nadal będziesz wykazywał zainteresowanie tym autem - czytaj do skutku.

  
 
czy ktoś z was miał w Yarisie wymieniany komputer i stacyjkę??
są jakieś negatywne skutki uboczne wymiany komputera??
  
 
Wymiana kompa nie powinna mież żadnych skutków ubocznych. Pozostaje jedynie pytanie co było przyczyną wymiany kompa szczególnie w nowym samochodzie. Jeżeli w tym aucie co masz kupić jest ten komp do wymiany to daj se spokuj człowieku bo bedziesz tylko śmigał po serwisach.
  
 
Skutkiem ubocznym wymiany kompa będzie restart średniego zurzycia paliwa, średniej prędkości i kilku innych mało ważnych informacji, w zależnośći od kompa. Przebieg auta nie ma prawa się zmienić.

Innym skutkiem ubocznym może być reset zaprogramowanych stacji radiowych jeśli wyjmowany był akumulator.

Mam nadzieję, że nie jest to pytanie odnośnie tego uszkodzonego w transporcie Yarisa
  
 
akurat tutaj chodzi o to że włamali się do Yarisa znajomego i czeka go wymiana komputera zamków stacyjki i czegoś tam jeszcze [pytam dla niego czy nie będzie to miało jakiś skutków ubocznych .
niewiem czy wymina kompa ne wpływa żle na coś tam.
przebieg ma malutki bo prawie cały czas stoi a nie jeździ
  
 
Komp to jeden z elementów, więc nadaje siedo wymiany. Jedyne co można stracić to info zapisywane w kompie (średnie spalanie, prędkość, etc). Jeśli fachowcy zrobią wymianę fachowo, to nie ma się co przejmować na wyrost.
  
 
chol... nic nie moge się dowiedziec na temat tych uszkodzonych Yarków nikt nie odbiera telefonu ((
  
 
no to znam juz te uszkodzenia
ukradzione zostaly : komplet kluczyków i jeden kołpak
oczywiście zamki maja byc wymienione i załozony kołpak
upust z ust pracownika toyoty
" coś panu z wyposażenia gratis damy bo na cenie nie możemy zejść "
olałem temat kupuje rocznik 2004 za jakis miesiąc
  
 
No i jednak miałem racje i bedziesz miał nówke sztuke. Gratulacje
  
 
Krasnoludek,
gratuluję jedynie słusznego wyboru !!! Kiedy odbiór?



[ wiadomość edytowana przez: jackal dnia 2004-01-15 14:25:17 ]
  
 
oj jeszcze jeszcze
  
 
" coś panu z wyposażenia gratis damy bo na cenie nie możemy zejść "
przepraszam a ten pan to się urwał skąd?
Albo dobra niech będzie z wyposażenia poproszę klimatyzację i kompresor TTE gratis.
  
 
A to buc

Też trafiłem na podobnego w Markach, dlatego tam nie kupiłem

Gratuluje dobrego wyboru
  
 
ja rowniez gratuluje w koncu super decyzja