SPOT w Łodzi - 18.01.2004 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jeśli ktoś nie wie gdzie to jest to można się przecież zawsze z kimś spotkać wcześniej w wiadomym dla wszystkich miejscu i razemdojechać na kaloryfer...
  
 
Co ty Dobry, przecie już byłeś - (Łagiewniki - parking, zaraz przed zakazem ruchu na prawo) ,
ja przyjade
  
 
wiem że byłem tylko nie wiedziałem że tak zwą ten parking i dlatego chciałem się upewnic.
Zapewne też sie pojawie jak sie wyrobie
  
 
No ja się w niexzieję pojawie, nie bijcie mnie za oliterówki bo wrxiłem wąłsnie z weseka.

AAAAAA i mam nadsdzieję, że ,mnei nie opibijeciejak przyjadę nissanem

do zobaczneia na spocikuku
  
 
Nissan tyż auto
  
 
Nie miejcie do mnie pretensji bo przyjadę najnowszym modelem BENTLEYA ....
ale chyba Bentley tyż auto, no nie?
  
 
mam tylko nadzieje ze jakies Polonezy na tym spociku to beda...
  
 
Jak tam po spocie? Nie mogłem być gdyż o tej godzinie na ul. Łanowej żegnałem się z gumisiowozem nr 5 ( znalazł nabywcę)
  
 
skromnie jesli chodzi o frekwencje, ale bardzo sympatycznie. Poza tym to zimno i niestety brak warunkow do pokrecenia kolek (trzeba oszczedzac zawieszenie). Przydaloby sie zeby znowu troche popadal snieg.
pozdrawiam
cybertec
  
 
Jak tylko pospawam podłużnice to będę się pojawiał na spotach, na razie nie ma mowy.
  
 
Link do zdjęć: http://www.andys.fsoak.prv.pl

[ wiadomość edytowana przez: Andys dnia 2004-01-18 20:50:18 ]
  
 
Cytat:
2004-01-18 20:48:48, Andys pisze:
Link do zdjęć: http://www.andys.fsoak.prv.pl/[addsig]



Nie działa ??????????????????
  
 
oooooo już działa (sory). No No.......
  
 
działa, dziala Tytuł strony
  
 
Ja niestety nie mogłem się zjawić. Jest to pierwszy spot łódzki na którym nie byłem.
  
 
Sorry za pomyłkę w linku, który w rzeczywistości nie jest linkiem, Cybertec dzięki za poprawkę. Tak to jest, jak robi się 3 rzeczy na raz
  
 
dlacego mówisz że się nie dało kręcić mnie się udało kilka i to nie do końca zamierzonych ale jakoś nie najgorzej wyszły szkoda że się nie udało uchwycić tego na zdjęciach
  
 
I tak nejlepszy był jekiś ŁOSIU z Oktavi co to dołu nie zauważył i .... troche się zdziwił.
  
 
niestety nie mogłem byc mimo że nagrałem ten zlot... siła wyższa- kontuzja, moja na szczęście nie poldzia..
  
 
Cybertec dzięki za powiadomienie o spocie
miałem przyjechać lecz okazało się że jestem proszony na obiad i nie mogłem odmówić.
Na następnym będę NAPEWNO