Problem z instalacją

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich!!

Zapisalem sie do tego forum ba jestem pod wrazeniem fachowosci uzytkownikow i nie ukrywam, ze mam nadzieje na pomoc w problemie.
Z moja instalacja mam problem praktycznie od samego poczatku. Niby funkcjonuje bez zarzutu, jednak na wolnych obrotach np. na swiatlach lub po ponownym wlaczaniu silnika czuc zapach gazu w samochodzie przez uklad wentylacji. Instalacja jest automatyczna, tzn. zawsze zapala na benzynie i po przekroczeniu 2500 rpm przelacza na gaz. Bylem u gazowego magika tyle razy ze juz nie mam sily z gosciem gadac. W innym serwisie powiedzieli ze tak czasem bywa, w jednych autach smierdzi w innych nie. Zalamac sie mozna. Poradzcie co robic i gdzie szukac przyczyny.
Samochod to Honda Civic 1.4 iS sedan rocznik 98.

Pozdrawiam wszystkich i dzieki za pomoc.
Jacek
  
 
Zbyt bogata mieszanka LPG na wolnych obrotach. I silnik nie dopala. Efekt taki jak przy zalaniu benzyną - ostro czuć. Czy mechanik sprawdzał spaliny na wolnych obrotach przy LPG?
  
 
w tym roczniku autka spaliny powinny byc dopalone do bezwonnego dymku.A czy przypadkiem nie ma tam zamontowanego reduktora tartarinni?Moze nie ma odprowadzenia przewodu odpreznika do puszki filtra powietrza.
  
 
Witam.
Dzieki za wskazowki. Cala instalacja jest marki Zavoli. Czy jest tam mikser tartarini tego nie wiem, ale sprawdze. Spaliny byly przez gaziarza sprawdzane, niby wszystko bylo w porzadku.

Pozdrawiam
Jacek