Mam pecha było fajne ogłoszenie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zerknijcie tutaj a zrozumiecie http://gratka.pl/r/a.php?64586&20040105 . Już poszła. Taki strzał, przynajmniej teoretycznie. Dlaczego nie mam netu w domu przez to mój czas reakcji jest bardzo dłuuuuiii. Wprawdzie nie kupuję już auta na 100% ale taka okazja
  
 
To rzeczywiscie okazja, jezeli jest tak jak pisze oglaszajacy sie.Za ta cene to trudno dostac dobra 2107 w b.dobrym stanie z LPG a co dopiero samare.


[ wiadomość edytowana przez: Franc dnia 2004-01-06 21:05:59 ]
  
 
Al Jesłi wszystko tam wygladało tak różowo jak w ogłoszeniu ( iten przebieg!!!!) to naprawdę okazja niesamowita
  
 
a jednak coś mi nie pasuje przeciez nikt o zdrowym umyśle nie sprzedawałby za taka cene takiej samarki-coś na 100% jest w niej nie tak
  
 
A jak było na prawdę to się już tylko nowy właściciel przekona (bo rozumiem że już była sprzedana).
Cena naprawdę atrakcyjna, ale może nie wszystko było napisane. Ja kupiłem swoją jeszcze taniej, ale wiedziałem jeszcze przed kupnem że trzeba będzie mały remont zrobić
  
 
Zadzwoniłem do goscia lecz rozmowa wyglądała następująco. Już nieaktualne i rozłączył się. Czyli w rzeczywistosci nie wiem czy zrezygnował czy sprzedał. A może ktoś zrobił mu "kawał" na pewno troszkę ludzi dzwoniło. Jednak pobudziło to moją wyobraźnię niesamowicie

Ciekaw jestem jak ukształtują się ceny używanych samochodów jeżeli ceny aut nowych zostaną "zrównane" do poziomu tych z UE. To automatycznie powinny sie podnieść ceny aut używanych. Chyba, że zostanie to w jakiś sposób zamortyzowane przez łatwiejszą możliwość ściągnięcia auta z zachodu. W co niebardzo wierzę bo mam na myśli auta około 10-12 letnie. Nie chcę się spieszyć bo co nagle to po diable i pasowało by jeszcze ukisić troszkę kasiorki bo sam zakup to dopiero początek.
  
 
No to mnie już całkiem "pocieszyło"

Łada na Ukrainie
  
 
Eeee niezbyt mnie sie to wydaje prawdziwe - to polowa wartosci mojej Samary, a moja jest starsza i do tego alarm montowalem na wlasny koszt... no chyba ze komus nie zalezy na kasie