Ogrzewanie siedzeń - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jednak siła sugesti jest potężna
  
 
Wersja ekonomiczna ogrzewania siedzen - mntujemy wylacznik, nie podpinamy go do niczego ale przelaczamy i powtarzamy sobie - Ale mi cieplo .
A swoja droga to dosc ciekawe jak sie ma sprawa od strony zuzycia pradu, bo jesli mrozna zima odpalimy autko, wlaczymy ogrzewanie szyby, siedzen, wentylator na szybe, swiatla i moze jeszcze zapalniczke wlaczymy - co na to alternatorek biedny?
  
 
Biedny alternatorek do spółki akumulatorkiem powiedzą nie i padną na pysk
  
 
No wlasnie chodzi mi o to czy przy takim obciazeniu i krotkich przejazdach jak to zwykle ma miejsce w miescie - skoczyc 3 km i zaparkowac, potem znow z 5 km i parkowanie - na mrozie jak to wytrzyma akumulatorek? Bo najlipniejsza chyba sytuacja ma miejsce gdy zima przy -20 nasz silniczek mowi heeheeeeeh i rozrusznik przestaje krecic... Na pewno akumulatorek musi byc do tego dobry ale czy alternatorek da rade go doladowywac? Bo glupio miec poldka, alternator i latac z akumulatorem do domu jak wlasciciel malucha z pradnica...
  
 
A jak nie to termoforek pod dupcię

Ale tak poważnie, to widziałem w jakimś sklepie z gadżetami do samochodów uniwersalną matę grzejną podłączaną do gniazda zapalniczki, ale nie pamiętam czy zestaw był na jedno czy dwa siedzenia.


Pozdrawiam
Paweł ADMIRAŁ Turant
"SILVER ARROW"

[ wiadomość edytowana przez: Admiral dnia 2002-10-25 23:30:02 ]
  
 
Admirał! GDZIE???? Taki zestaw miał mój kumpel. Coś takiego chciałem założyć do siebie (pod tapicerkę oczywiście). Wysil pamięć - pliiis
  
 
A chyba w którymś z molochów (czyt. hipermarketów), ale w którym to nie przypomnę sobie.


Pozdrawiam
Paweł ADMIRAŁ Turant
"SILVER ARROW"

[ wiadomość edytowana przez: Admiral dnia 2002-12-05 13:36:06 ]
  
 
Chodzi mi dokładnie o coś takiego
  
 
Olo to kupuj to jak sobie jeszcze wmoiwisz to bedziesz mial pompowane boczki
  
 
Odbiegajac troche od gł. watku, czy wie ktos z was ile moga kosztowac wszystkie przleaczniki do caro (swiatla wentylator itd) ? Bo jak sie pytalem w sklepie to powiedzili mi ze sam wlacznik swiatel 15 zeta. A tu czytam ze Olo dal kolo 3 zl za wlacznik.
  
 
Takie podgrzewane maty widziałem wczoraj w NOMI coś po około 40 PLN za sztukę podłaczane do zapalniczki.
  
 
ja widziałem w Norauto Piaseczno. Są 55zł/szt, ale nie maty tylko całe i wyglądają jak zwykłe pokrowce.Nie wiem czy są podłączane do zapalniczki, ale napewno mają przełącznik 0/1.
  
 
No prosze - coś sie ruszyło Tylko że ja chce włożyć matę pod tapicerkę. Mój kumpel ma mate grzejną od czegoś i musze ją od niego wysepić On i tak jej nie założy..
SXC - ja i tak mam pompowane plecki