Która instalacja lepsza ?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Panowie,

do zagazowania Camry 3,0 V6 z 1997 - 1998 roku.
Podobno najlepsza będzie tutaj instalacja 4-tej generacji.
Chodzi o brak spadku mocy przede wszystkim i brak konieczności wymiany przepływomierza, który przy 3-ciej generacji pada dość często i kosztuje 3,5 kPLN...
Po długich poszukiwaniach znalazłem w Warszawie zakład (Wola, ul.Słomiana), który ma doświadczenia w zakłądaniu gazu w Camrach. Szef zakłądu jeździ zagazowaną Camry i znalazłem jeszcze jednego klienta w Camry zadowolonego z ich usług.

Wspomniany gaziarz proponuje 2 różne instalacje sekwencyjnego wtrysku w fazie lotnej:

1. Landi Renzo - za 6000 zł
2. BiGas - 5300 zł

Czy możecie mi powiedzieć coś o tych firmach i pomóc podjąć decyzję ? Gość mówi, że włoska lepsza jest i części solidniejsze robi niż BiGas - dlatego droższa, ale zachwalał też BiGas, jeżeli nie mam na Lanzi Renzo... co radzicie ?
Jeżeli znacie jakieś inne zakłady mające wiedzę i doświadczenie w tego typu instalacjach w Toyotach Camry - bardzo proszę o kontakt.

A może 5-ta generacja ? Opłaca się? Podobno są z nimi problemy i się psują, chyba że się 12 kPLN wyda, a nie 8 kPLN...

[ wiadomość edytowana przez: Lwiecz01 dnia 2004-01-14 16:27:10 ]
  
 
witam.
z zamkniętymi oczami proponuję landi renzo omegas. sam je sprawdziłem. co do bigasa to nie montowałem bo raczej moi klienci chcą znane firmy .