Przekladka instalacji do drugiego auta - Legalna ?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!

mam instalacje w jednym aucie (Lovato I Gen) kupiona nowa rok temu wszystkie papiery itp i auto idzie na zlom... czy moge sobie ja przelozyc do innego auta najbardziej mi chodzi o kwestie formalne czy duzo cudowania , zeby to legalnie miec w innym samochodzie ?
I jaki koszt oczywiscie tak pi x drzwi ?

z gory dziekuje za odpowiedzi.
  
 
Byl juz podobny temat

>>> link <<<

pozdr
  
 
wiem ale nic praktycznego z niego nie wyniklo
  
 
witam.
z twojej wypowiedzi wynika , że to masz instalkę gaźnikową tylko nie wiem czy podciśnieniowa czy elektronik. podciśnieniowych nie wolno już montować. jeśli elektronik to montaż u twojego znajomego montażysty i z prośbą o wpisanie daty montażu z ubiegłego roku. od 1 stycznia znowu zmieniły się przepisy obiegu dokumentów montażowych.
  
 
No w sumie masz racje termit nie chcial sie wypucowac

No wiec jesli masz wszystkie papiery na ta instalke to nie powinno byc problemu. A ile bedzie cie kosztowala hmm ciezko stwierdzic to zalezy juz od danego warsztatu

pozdr
  
 
Tak. A w warsztatach zdziercy...
  
 
jaka to jest elektroniczna ?
co musi miec ? bo u mnie w aucie nie ma gdzie wpiac jakiejkolwiek elektroniki :|
  
 
witam.
elektroniczna do gaźnika to jest z tzw. automatycznym ssaniem, a otwarcie reduktora w celu przepływu gazu z 1 komory do 2 jest za pomoca otwarcia cewki elektrozaworu a nie podciśnienia w kolektorze ssącym.