Kryterium Stacji LPG

Ankieta: Kryteria tankowania
Opinia znjomych
Cena LPG
Systemy lojalnosciowe
Inne

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No właśnie chciałbym zapropomować forumowiczom mała Ankiete

Jakie macie kryterium wyboru stacji LPG na ktorych tankujecie. Co głównie decyduje:

1. Opinia znajomych
2. Cena LPG
3. Systemy lojalnościowe
4. Inne (w tym wypadku opisz w topiku)
  
 
Dla mnie najwazniejsza jest jakosc sprzedawanego gazu,po czesci korzystam z opini znajomych ale to ja sam stwierdzam czy zeczywiscie ten gaz jest naprawde dobry.
  
 
Powinno być jeszcze kryterium jakościowe hehehe
Tylko jakość dopoki nie zatankuje i nie przejade oid razu i nie poczuje to nie wierze w "reklamy" tylko jakość a z tym to różnie, najchetniej na BP lub Orlenie bo blisko i gaz dobry maja ale na Orlenie jest za duza skala jakosci gazu ktory tanbkuje a na BP ( przynajmniej u mnie w okolicy) jest ta skala porownywalna
Caena nigdy nei gra roli- czy te 10-15gr w te czy w tamte przeciez i tak tanio jezdzimy
  
 
Kurcze zapomnialem o jakosci a mialo byc

pozdr
  
 
Tankowałem na róznych stacjach ale najlepiej auto chodzi na gazie od Shella i BP-najmniejsze spalanie i moc niezależna od warunków pogodowych.Po przeliczeniu kosztów i tak na korzysc wychodzi tankowanie drozszego gazu.
  
 
ja tankuje na shellu ale jak czasem zatankuje u "pana zenka'' to nie widze zadnej roznicy w kulturze pracy silnika czy w osiagach ale juz sie utarlo ze shell
  
 
Cena gra rolę ale jeszcze ważniejsza jest jakość.
Dlatego tankuję tylko na sprawdzonych stacjach
  
 
witam .
odradzam BP w jastrzębiu zdroju . smród z rury nie do wytrzymania tak , że klienta pogoniłem z warsztatu. i ten syf do luftu trzeba było wypuścić bo i auto nie chciało na tym jeździć.
sytuacja sprzed 3 dni.
  
 
Ta sytuacja dowodzi,że tankowanie na stacjach dużych koncernów nie jest równoznaczne z tankowaniem jakości
  
 
Ja również tankuję na shellu. dynamika i kultura pracy minimalnie ale jednak odczuwalnie lepsze oraz spalanie o 1/6 niższe niż na bylejakich stacjach LPG.Różnica w cenie to 6 groszy toteż jest bez znaczenia. Inna sprawa że jakość gazu zależy od tego jaka stacja a nie jaka firma ... pozdrawiam
  
 
Witam
Dla mnie ważna jest lokalizacja stacji, forma płatnosci i akurat padło na shell ale z reka na sercu stwierdzam ze nie widze zadnej róznicy a tankowałem na wielu stacjach i stacyjkach , chyba kwestia szczęścia.Pozdrawki