Poznań - kolejny zlot 1-02-2004 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2004-01-23 19:16:18, OLI_F50 pisze:
(...)
Race_D, z tego co wiem, vievior to jak narazie tylko kuj-pom. odwiedzał a należy do WLKP. więc , o jakiej zdradzie tu mówisz.... A może i Ty ruszysz d....e i zjawisz się z Poznaniu , co? Będziesz mile widziany, reszta kuj.-pom. również... Kao. i reszta... zapraszamy przymusowo


Raz mozna zdradzić, to jeszcze nie taka zdrada. Ale jak zdrajca zdradza tych dla których zdradził z tymi których zdradził to już pachnie zdradą .
Ja się bardzo chętnie przykulam ale podstawowym warunkiem jest założenie LPG z legalem na nią, o co się bardzo staram ostatnio i mam nadzieję że to już nie długo nastąpi . Jednak największym priorytetem jest cały czas remont DOHC więc jesli budżet konieczny na taki wypad nie zaszkodzi temu tematowi to ja się piszę na jakiś kolejny. Tymczasem życzę miłego spotu i dobrej zabawy!

ps. Oli, czy ten kolega, Pick-up'o maniak ma na imie Bartek i jest w posiadaniu 125-ki w tej wersji?
  
 
Race, niestety, to nie ten, którego wymienileś... Kolega , o którym wspomniałem ma pick-upa , teraz niestety remontuje i przerabia, i pochodzi z mojej miejscowości...ma na imię Krzysiek... Ma również Poldka trucka...Gdy pokazałem mu fotki z waszego spotu kuj - pom a szczególnie auto vieviora , strasznie chciałby go zobaczyć z blizszej perspektywy i pogadać z właścicielem o tym i owym....
Nie mniej jednak szkoda że i Ty nie dotrzesz...
Ale zapraszamy w przyszłości
  
 
Cytat:
2004-01-23 19:40:02, OLI_F50 pisze:
(...) Kolega , o którym wspomniałem ma pick-upa , teraz niestety remontuje i przerabia (...)


Ooooo, a są może dostępne jakieś fotki z prac nad maszyną lub chociaż krótki opis planowanych modyfikacji?? Bo skoro przerabia to zastanawiam się czy pick vievior'a powinien się obawiać poważnej konkurencji .
  
 
Wszystkich klubowiczów, sympatyków, miłosników oraz użytkowników aut ze stajni fso serdecznie zapraszamy na kolejne regionalne spotkanie, które odbędzie się w :




POZNAŃ godz. 12:00 1 luty 2004
parking przed stadionem Lecha, ul. Bułgarska

Tak było ostatnio>>>
  
 
Łączę ten wątek z już istniejącym
  
 
To miało być info. Niestety ale GDA nie zdążył i wylądowało tutaj.
  
 
Cytat:
2004-01-23 15:39:39, Kroolik pisze:
Postaraj się przecież i tak stoi cały czas na dworze więc jeden przejazd nic jej nie zaszkodzi!
Pewnie będzie tak że prędzej ja przyjade Fiatem (chociaż jest jeszcze dużo roboty) niż Syrenka wyjedzie na droge



Nic z tego chłodnica wyjęta (do lutowania) i brak gumowej osłony na przegubie (przejazd nawet paru kilometrów bez smarowania tego ustrojstwa w taką pogodę mógłby skończyć się niefajnie)
Niestety-zasmradzanie miasta odbędzie się dopiero jak będzie ciepło (wiosna)
  
 
Cytat:
2004-01-24 16:06:33, Mebig pisze:
To miało być info. Niestety ale GDA nie zdążył i wylądowało tutaj.


Nie ma to jak male nieporozumienie . Trzeba było chociaż "jedynką" dopisać że to ma być info
  
 
Cytat:
2004-01-24 18:38:50, Race_D pisze:
Cytat:
2004-01-24 16:06:33, Mebig pisze:
To miało być info. Niestety ale GDA nie zdążył i wylądowało tutaj.


Nie ma to jak male nieporozumienie . Trzeba było chociaż "jedynką" dopisać że to ma być info



Nikt nie przypuszczał że Majchal to przeniesie, no ale zawsze można zrobic jeszcze raz.
  
 
To Mebig'u czyń swoją powinnośc. Jako że jestem szybki Lopez to napisz raz jeszcze a się podwiesi
Sorry, ale wszedłem na forum, widzę watek więc go połączyłem jako czyściciel. Dopiero po fakcie GDA stwierdził że to miało być INFO ale ne zdążył
  
 
Cytat:
2004-01-24 21:41:15, Mebig pisze:
(...) zawsze można zrobic jeszcze raz.


20 minut stoi wolno, nie podwieszone, nie zablokowane - jest jeszcze szansa że zostanie podłączone tutaj . Aż korci żeby tam coś napisać...
  
 
No ja tez chetnie poznalbym kolejnego wlasniciela pickupa jak wszystko sie uda to moze zrobie wam niespodzianke;Pi przyjade poznac kolegow z wielkopolskiale nie obiecuje. deska juz jest dopasaowana tylko zrobic mocowaniaglowica zrobiona zaworki ustawione ijeszcze musze krotszy pasek klinowy zalatwic bo montuje alternator made in geramy (nie wiem nawet z ajkiego autka) jak wszystko sie uda i kasa bedzie (wszytskiego nie przepije na imprezie w toruniu) to wtedy wpadne wkoncu to tylko 100kmmoze sie wyrobie trzymajcie kciukipozdr
  
 
Cytat:
2004-01-23 19:26:08, toudy pisze:
A wiec wszytsko zalatwione
"I spotkanie wielkopolskich klubów miłośników starej motoryzacji" odbedzie sie 1 lutego 2004 o godz. 14
Swoj udzial zapowiedzialy narazie 4 kluby (trabanty, wartburgi, fso, mini morisy) i być moze przyjada takze Garbusy

O tym spotkaniu zostana powiadomieni znajomi dzienikarze wiec prosze sie licznie zjawic ))
Prosze kogos kto kordynuje dzialania poznanskiej grupy fso o danie informacji jakos do srody/czwartku ile przybedzie aut.
moj mail toudy(malpa)cartoontrabant.pl



no to cóż zrobić - powiadamiam w takim razie
OLDKADETT Sqad...!!
to przybędzie (mam nadzieję) kilka klasyków...

osobiście postaram się nie zaspać i pojawić się na parkingu już około 12-ej

pozdrawiam i do zobaczenia
Bartek
  
 
Cytat:
2004-01-23 20:15:24, Race_D pisze:
Cytat:
2004-01-23 19:40:02, OLI_F50 pisze:
(...) Kolega , o którym wspomniałem ma pick-upa , teraz niestety remontuje i przerabia (...)


Ooooo, a są może dostępne jakieś fotki z prac nad maszyną lub chociaż krótki opis planowanych modyfikacji?? Bo skoro przerabia to zastanawiam się czy pick vievior'a powinien się obawiać poważnej konkurencji .



NIESTETY, NIE MA JESZCZE ŻADNYCH FOTEK...AUTO NARAZIE ZOSTAŁO TYLKO ROZEBRANE W CELU WERYFIKACJI , TERAZ CZEKA NA CIEPLEJSZE DNI BY POTEM PRZEISTOCZYĆ SIĘ W COŚ ŁADNIEJSZEGO...przepraszam za "caps lock"... co do planowanych modyfikacji to kabina ma być lekko wydłużona , a jej boki pochylone... coś a'la Ford Ranchero... Oczywiście szerokie "papcie z felami poszerzonymi na ok 6,5"...Obniżony, ale nie ma to być low rider...ma być bez zderzaków i zbędnych dupereli...jakich? Nie wiem, nie powiedział.... co jeszcze planuje...też nie wiem...to jego cicha tajemnica...
  
 
Do pana Krzysztofa od żółtego Fiaata wysłałem smsa, zobaczymy czy się zjawi.
  
 
Cytat:
2004-01-26 11:20:29, OLI_F50 pisze:
(...) co do planowanych modyfikacji to kabina ma być lekko wydłużona , a jej boki pochylone... coś a'la Ford Ranchero... Oczywiście szerokie "papcie z felami poszerzonymi na ok 6,5"...Obniżony, ale nie ma to być low rider...ma być bez zderzaków i zbędnych dupereli...jakich? Nie wiem, nie powiedział.... co jeszcze planuje...też nie wiem...to jego cicha tajemnica...


Z opisu to mi przypomina takiego jednego pick'a z F&F - mam nadzieje że ten nie będzie też czarny No cóż, pozostaje czekac na fotki z postępów (jakieś "before" też winny być) i efekt końcowy. A może ja swojego pick'a też zrobie w tym stylu i na czarno...
  
 
Cytat:
2004-01-26 18:35:22, Kroolik pisze:
Do pana Krzysztofa od żółtego Fiaata wysłałem smsa, zobaczymy czy się zjawi.


Może przyjedzie, ale raczej napewno nie klasykiem. Już poprzednio mial go zostawić na zime w ciepłym garażu. A teraz jak sypią solą to już napewno nie przybędzie
  
 
Cytat:
Może przyjedzie, ale raczej napewno nie klasykiem. Już poprzednio mial go zostawić na zime w ciepłym garażu. A teraz jak sypią solą to już napewno nie przybędzie



Jak wyjedzie raz na miesiąc z garażu to się nic nie stanie.
Tak mi się wydaje, bo po co mieć ładne auto którym nawet na spotkanie klubowe się nie przyjeżdża
  
 
Cytat:

Z opisu to mi przypomina takiego jednego pick'a z F&F - mam nadzieje że ten nie będzie też czarny No cóż, pozostaje czekac na fotki z postępów (jakieś "before" też winny być) i efekt końcowy. A może ja swojego pick'a też zrobie w tym stylu i na czarno...




Nie, nie będzie miał koloru czarnego...
Kolega wspominał coś o kolrze fiolet metalik lub podobny...ma mieć taki kolor by byl łatwo zauważony...
  
 
Cytat:
2004-01-27 10:50:38, OLI_F50 pisze:
Nie, nie będzie miał koloru czarnego...
Kolega wspominał coś o kolrze fiolet metalik lub podobny...ma mieć taki kolor by byl łatwo zauważony...


Jak dla mnie czarny pick vievior'a rzuca się w oczy aż nadto, ja swojego chyba pomaluje na wojskowe barwy maskujace - moze puzle