ALLEGRO i inne -ładne ciekawostki do kupienia

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jak ktoś ma 700pln to na allegro są fajne felgi z oponkami:

szczegóły TUTAJ

Łada jest najlepsza



[ wiadomość edytowana przez: Góral dnia 2005-09-22 22:20:41 ]
  
 
mi się nie podobają
wyglądają jak kołpaki
  
 
EEEE tam młody sie nie zna
 
 
Hehehe,mi też sie nie podobają)
  
 
Biedne sa..... faktycznie jak kolpaki wygladaja. Niech sobie juz lepiej zostana na tej Bravie.
  
 
Nie dziwię się , że gość chce je pchnąć do ludzi...Fatalne! Za żadne pieniądze...
  
 
Szczerze powiedziawszy to też mi się nie podobają.
  
 
Mogły by być ciekae gdyby im wyjąć to kółko co śruby zasłania. Większość felg wyglada wtedy lepiej
  
 
z gustami nie dyskutuję, ale 15 z oponami za 700pln, to niewygórowana cena...


ort...

[ wiadomość edytowana przez: Góral dnia 2005-01-02 22:38:38 ]
  
 
Witam.
Fakt faktem Góral, że tu masz rację bo za 7 stów to nie wiem czy kupisz 4 nowe 15" (stalowe).
pozdrawiam
  
 
jak nikt nie chce kupić, to musi gość schodzić z ceny !!!
  
 
hehehe, to jest aukcja bez minimalnej... a wywoławcza tylko 535pln
  
 
Apropos cen felg stalowych do nowych typów samochodów( 5 śrub) to są one poprostu chore. Kumpel kupował do Fabii pod opony zimowe to za sztukę najtańczych jakie były ( nieorginalne tylko uniwersalne) płacił 110 zł . Do Ładzianki kupiliśmy dobre alufelgi na giełdzie za 300 zł . Nie mówiąc już o cenach alufelg do nowych samochodów


The Legendary Weber 40 DCOE

Amiga Rulez
  
 
może ktoś reflektuje ??? Lada NIVA
  
 
Coś dla Konrada i jaka cena :) Lada 2101
  
 
hmmm... klasyczna łada 1500S
ale łopatę trzeba zabrać...
  
 
Wiecie, ja moze na moment zostane patriota :) Fura niczego sobie :) A jakby tym mozna fajnie dresy w golfach obrabiac alpina SIRENO turbo petrol
  
 
2104 do kupienia. Bardzo ładnie zrobiona.

i super Samara. fajny tuning optyczny.
  
 
Obydwa autka bardzo bardzo mi sie podobaja:)))

2104 jest przepieknie zrobiona, no i ten welur w srodku. Pamysly ciekawe do skopiowania.

Samara - na pierwszy rzut oka nie poznalem:) Po Gdyni jezdzi podobnie zrobione Peueout 306, w tym samym kolorze. Bardzo gustowne autko z super felgami. Gdybm nie mial to bym sie zastanowil.
  
 
Mnie osobiscie podoba sie Samarka, (z wiadomych względów), szkoda, że nie ma info o roczniku i przebiegu...
A swoją droga to jeśli nie jeździł nią jakiś furiat to auto warte jest swojej ceny... zważywszy na alu i ospoilerowanie.