ALLEGRO i inne -ładne ciekawostki do kupienia - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wyrypiscie ladniutkie to kombi...
rejestracja z poddebic...jutro bede niedaleko, wiec chyba podjade polookac. kupic nie kupie, ale se chociaz popatrze.

a juz myslalem, ze moja LADnA jest najladniejsza w Lodzkiem)))
  
 
Zastanawiam sie, czy jakby sie w miare mocno uprzec dalo by rade zamontowac cosik takiego do siodemki.

Deska
  
 
jak byś pokombinował to czemu nie
ja w fso1500 miałem deskę od poloneza było trochę roboty ale dla chcącego nic trudnego
POWODZENIA
  
 
Breloczek
taki sam brelok mozna kupić w Białymstoku w sklepie przy Ulicy Żwycięstwa za 3-5 zł(nie pamiętam dokładnie)
pzdr Grzesiek
Jeśli by byli chętni to może udało by się zamówić większą ilość (hurtowo np)tego i powysyłac?
  
 
kurde ja kiedyś taki kupiłem na Allegro
było wtedy pisać a tak to przepłaciłem
  
 
Patrzcie na to ogłoszenie na allegro:
lada 2105 2.0
Zeby było zarejestrowane na 2.0 a nie 1.2 to chyba bym kupił
  
 
Niva
Hmm,jakas znajoma chyba ta nivka.Klubowicz o nicku stas156 sprzedaje?Ciekawe na co zamieni,moze na nowszy rocznik?
pzdr Grzesiek
  
 
Buu,kolejny klubowicz sprzedaje ladzine
Lada Pafla z Lublina
Pafel,na co zmieniasz auto?
pzdr Grzesiek
  
 
Witka! niestety potrzebuję dużej gotówki w krótkim czasie i muszę sprzedać ..... Ale po powrocie w październiku kupuję wypasioną samarkę . Tak czy siak juz prawie półtora roku jestem z wami i dalej będę.
Pozdrawiam

Pafel_Lublin
  
 
trudno - tak bywa
szkoda - ładnie sie 7meczka prezentuje
czekamy zatem na nową Samarkę w klubie do października
  
 
Gdyby moj brat mial 2500 to by od ciebie kupil ta siodemke!!! Jest naprawde pikna a do tego klubowa.

Zycze powodzenia i do zobaczenia w pazdzierniku z samara!
  
 
Leszek,spójrz na cenę kup teraz(3.8tys).Wątpię że Paweł taki okaz oddałby za 2.5 tys
Pzdr Grzesiek
  
 
no to ze klubowa to od razu cena skacze o 50 %
Pozdrawiam
  
 
moze kogos zainteresuje
http://onet.allegro.pl/show_item.php?item=13143444
pozdrawiam
Jurek
  
 
Witam wszystkich i polecam fajne breloczki do Ladnej. Sam sobie sprawiłem w sumie nie drogo a jest cały chromowany. Przedewszystkim sprzedawca jest solidny. Dostępne są dwa rodzaje.


breloczek łada-zobacz dalej



breloczek łada-zobacz dalej

Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
  
 
pierwszy z przedstawionych mam od kilku miesięcy i całkiem dobrze wygląda....
  
 
Zobaczcie co można kupić na allegro Łada z Allegro mi się udało wylicytować to autko, jestem bardzo zadowolony, teraz konieczne naprawy, a potem sprobuje zrobic z niej cos naprawde ladnego! Za taka cene bylo warto!!!
  
 
No
Bardzo ładne autko,na zdjeciach wygląda super.Za taką ceną to jak najbardziej się opłaciło
Gratuluję wyboru i zycze przyjemnego uzytkowania
Pzdr Grzesiek
  
 
Fajna
najwazniejsze ,ze Cie cieszy ten zakup- troche serduszka w nia włożyć i jeszcze bedzie jeździc długie lata, bo przebieg silnika jest niewielki jak na samarę. Widziałem te LAdę kilkakrotnie w krakowie i mam pytanko- czy pozostanie dalej w kraku????jesli tak to zapraszamy na spotkania, które zwykle sie odbywaja na pasie w weekendy.Informacje zawsze znajdziesz na forum albo na klubowej stronie. Zawsze możemy cos pomóc i przy okazji poogladać Twoje nowe Auto
Pozdrawiam
Paweł
 
 
Ładny klasyk 2103 na allegro : http://allegro.pl/show_item.php?item=13573753

Może się ktoś skusi bo moja Ładna na pewno chciałaby mieć starszą od siebie "koleżankę" w LKP


pozdrofka

Andy