ALLEGRO i inne -ładne ciekawostki do kupienia - Strona 348

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2017-06-29 00:05:17, SzokoLada pisze:
Oto ona przed roku, albo dwóch...



Fajnie mieć takie porównanie..
  
 
8500

[ wiadomość edytowana przez: SzokoLada dnia 2017-07-05 15:32:04 ]
  
 
Cytat:
2017-06-28 22:39:10, unicycle-qxy pisze:
Lada 2104 kombii 1990 rok od lekarza W takiej cenie i kondycji, raczej długo nie powisi [ wiadomość edytowana przez: unicycle-qxy dnia 2017-06-28 22:39:26 ]



No i proszę, mamy biznesmenów w Polsce

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
nie wiem dlaczego ale wydaje mi się że jest wypolerowana i pomalowana na potrzeby szybkiego zbytu, wszystko wyjdzie w krótkim czasie
  
 
Gruuubo

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
uwielbiam sprzedawców takich okazji , co z tego że nie używana skoro to śmieć
  
 
Lada widział ktoś taką Ładę z takim wnętrzem ?
  
 
Przewija się kolejny rok/dwurok/trzyrok badz wiecej. Nie ublizając Janusz tuningu


Cytat:
2017-07-16 20:39:31, michalwlo pisze:
Lada widział ktoś taką Ładę z takim wnętrzem ?

  
 
Wystawiana na bank od 2013r bo jak kupowałem niebieska to ona juz na olx stala.
  
 
Ta Łada pojawiła się niedługo po tym jak kupiłem Kremówkę a więc bardzo stare dzieje... Nie wiem czy wytrzymałbym w środku nawet 5 minut bez zwymiotowania.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
łada z rodzinnych stron

oglądałem ją pobieżnie chyba pod koniec czerwca z ciekawości...

albo cos ją facio przypicował albo zretuszował w fotoshopie bo na tych zdjęciach naprawde nie widać w jakim stanie jest blacharka...
fakt może detale ma oryginalne ale blacha lipa żę hej...a podłogi ni ma wcale...tłumika też i ogółnie troche łoch....rozumiem wszystko jakąś historie i tp
a blacha no cóz była normalnie użytkowana więc się dziwic co nie ma....

ale kurrrww....10000 tyle no newet mi przez myśl nie przeszło...

[ wiadomość edytowana przez: SzokoLada dnia 2017-08-13 21:36:45 ]
  
 
Poprzednim właścicielem tej 21074 był starszy Pan z powiatu Koneckiego, który dość intensywnie jej używał (często jeździł z wymontowaną tylną kanapą bo woził jakiś towar). Gadałem z nim jakieś 2 lata temu, miał przy niej ciągłe problemy z instalacją LPG (strasznie dziadowską , bez miksera tylko z rurkami wkręconymi w gardziele...) i już wtedy chciał się jej mocno pozbyć za jakieś bodajże 3-4 tysiące, stwierdził że ma jej dosyć i że nie jest już tak dobrze wykonana i znacznie bardzie awaryjna jak 2105 z lat 80 którą kiedyś miał. Silnik jakoś rewelacyjnie nie chodził, progi całe w purchlach już wtedy. Właściwie nic ciekawego poza młodym rocznikiem, silnikiem 1.6 i skrzynią 5.

[ wiadomość edytowana przez: i2105 dnia 2017-08-15 13:45:46 ]
  
 
Tysiaka mógłbym dać jeśli jest do czego spawać.
  
 
Ciekawi mnie jeszcze czy handlarzom wydaje się że żyją aż tak skrajni idioci że są gotowi uwierzyć w bujdy o konsulu, filmie, 33 nr serii "Ukraińskiego (?) Mercedesa" i zapłacić 5-krotność realnej wartości... wątpliwe, tak samo jak to że sprzedawca zmieni cene na realną i pewnie auto skończy jako nieruchomość będąca ozdobą placu auto-handlarza...

[ wiadomość edytowana przez: i2105 dnia 2017-08-15 18:20:08 ]
  
 
Podjechał bym tam pogadać obejrzeć ale nie chce mi sie jechać 140km
  
 
jeśli dał taką cenę to raczej do tysiaka nie zejdzie...nie rozmawiałem z tym handlarzem bo go tam nie było ...auta stoją na posesji można wejść i pooglądać...stoi tam już ponad dwa miesiące...mam do niej 20km...
w sumie astro to przegapiłeś sprawe...bo pogadać to trzebabyło z poprzednim właścicielem z powiatu koneckiego---jak uprzejmie doniósł nam klubowy kolega...miałeś bliżej...

kiedyś no w 2010 była na tablicy w miejscowości karczew...do sprzedania 2107
2-letnia...taka brązowa też 1600.. tyle że za 16tyś...
też przechodziło mi przez myśl aby ją sobie sprawić i przerobić na klasyka...niestety cena mnie odstraszyła...
no ale tamta nie zdążyła anii sie zepsuć złużyć ani zardzewieć ... nówka sztuka...
nie wiem co sie z nią stało może dalej stoi...

[ wiadomość edytowana przez: janjestemjan dnia 2017-08-15 21:27:37 ]
  
 
Tą drugą pamiętam. Ale tej z wcześniejszego ogł nie kojarzę
  
 
Czy ją ogłaszał to nie wiem, zagadałem go gdy na parkingu grzebał pod maską i użalał sie na kłopoty z LPG i czymś tam jeszcze stwierdził że za takie pieniądze to tu i teraz by ją sprzedał ale ze względu na stan nawet te 3 tys było za dużo i nie ciągnąłem tematu. Skąd dokładnie był nie wiem , auto miało rejestracje TKN...
Na żadnym z portali jej potem też nie widziałem , być może w anonsach wystawił albo w ostateczności zadzwonił pod któreś z ogłoszeń "Kupie każde auto" i tak sie znalazła u handlarza. Teraz auto ma już rejestracje z powiatu kieleckiego, wątpie by handlarz był aż tak rozrzutny żeby płacić za przerejestrowanie, może przez te 2 lata przeszła jeszcze przez czyjeś ręce.


Ot ciekawostka
https://www.otomoto.pl/oferta/lada-2105-ID6z2bI4.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8


[ wiadomość edytowana przez: i2105 dnia 2017-08-17 09:18:41 ]
  
 
Ta czerwona 2104 z okolic Białegostoku ile REALNIE jest teraz warta według was ? Zakładając, że ma podłatane tu i ówdzie.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
kolega na fb "łada: kupię sprzedam" sprzedaje to co mu zostało z tej łady https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1414875165294632&set=pcb.880094545477663&type=3&theater

"Silnik to 1.5 , po kompletnym remoncie , nowy blok, głowica , wał był robiony. Nowy wałek rozrządu , gaźnik , aparat zapłonowy. Nowe tłoki, panewki. Można powiedzieć że wszystko. Sprzęgło LUK , koło zamachowe odchudzone.
Mam też do niej zrobiony kolektor dolotowy pod gaźniki z Kawasaki ZX 9r. Gaźniki też mam.
Była już odpalana na tych gaźnikach przed remontem. Lecz wymagało to jeszcze regulacji i założyłem oryginał. Miałem zakładać teraz te gaźniki ,ale samochód rozbiłem."

Byłem zainteresowany ale jednak nie wezmę. Ktoś chętny? Miejscowość to Kolembrody , Woj.lubelskie