ALLEGRO i inne -ładne ciekawostki do kupienia - Strona 355

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2018-09-23 13:51:25, andrzej_krakow pisze:
Ja pier..., Wadim, co to jest???



Przeczytaj opis samochodu oglądanego, to zrozumiesz. Ty również tylko opis wrzucasz swoich napraw bez dokumentacji. Jak widać trudności czytania ze zrozumieniem tekstu występują w szerokim zakresie.
  
 
Grzegorz, ugryzło Cie cos w d..e? Masz jakiś problem do mnie? Napisałem tak bo bylem pod wrażeniem. Rozumiesz co to jest pytanie retoryczne? Zreszta faktycznie, wcale nie muszę nic pisać w odniesieniu do Twoich postów.

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Gdybym cos mial, powiedział bym Ci to w prost. Nie wygląda to na pytanie retoryczne, a dociekanie się faktycznego stanu, który został i tak opisany. Nie musisz nic odpisywać na moje posty, nikt nikogo nie zmusza. Jak i również nie będziemy na forum drzeć kotów.
  
 
k....a kto takie gowno nie wstydzi sie wystawiac.

za 5 tysi to juz lepiej chyba kupic fajna kopiejka niedaleko mnie:
Lada2101

cos tam na pewno bedzie do porobienia, ale bez jaj, przeciez ta 2104 to sie nawet do remontu nie nadaje
  
 
Kończąc temat białej 2104...

Ciekawi mnie podejście jej właściciela do stanu auta (głównie jego dołu) i różnych w nim "patentów". Coś na zasadzie "oglądaj i albo bierz albo spier..." czy raczej uczciwie pokazał wszystkie jej znane mu defekty ?

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
A niby czemu mamy kończyć temat? Temat dopiero się rozkręca

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Czy ja wiem ? Grzesiek nakreślił już temat, szkoda paliwa na jej oglądanie.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Jest takie powiedzenie: na bezrybiu i rak ryba.

Opierając się na tym, jestem pewny, że auto prędzej lub później zostanie sprzedane. Nie każdy się zna. A ja zawsze mówię, skoro ja byłem taki głupi i kupiłem, to znajdzie się głupszy odemnie i też kupi.


-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Cytat:
2018-09-24 08:10:22, emde pisze:
Kończąc temat białej 2104... Ciekawi mnie podejście jej właściciela do stanu auta (głównie jego dołu) i różnych w nim "patentów". Coś na zasadzie "oglądaj i albo bierz albo spier..." czy raczej uczciwie pokazał wszystkie jej znane mu defekty ?



MIchał a jaki wpływ ma mieć podejście sprzedawcy do sprzedawanego samochodu? Ładziarz z krwi i kości to nie jest. W większości przypadków dobrego auta się nie sprzedaje, tym bardziej gdy roczny koszt utrzymania jest mniejszy niż dotacja na drugie dziecko. Kupił go w takim stanie 2 lata temu, auto zrobiło 20 km. Może jemu wstyd się przyznać ze to kupił w takim stanie lub wcisnęli mu bo panie bierz pan to w pisdu? Zadzwoń zapytaj i podziel się wrażeniami. Sprzedawca jak sprzedawca, pozwolił na wszystko, nic nie miał do ukrycia. Nawet auto na miejscu przeszło jeden zabieg regulacji. Bardziej kopara mu opadła jak zobaczył ekipę pokonującą 600km w jedna stronę po jego samochód, która wytyka mu każdy widoczny błąd. Chwała mu jedynie za to, że nie próbował maskować wszystkich błędów konserwacja czy innym bitumicznym środkiem. Poszła by strukturka na dziury, nity, śrubki i ciężko było by coś dojrzeć.

A jakie jest podejscie obecnego posiadacza Twojej kremówki? Myśli, że zbije kokosy?
  
 
Drożej chyba jeszcze nie było

Tak przynajmniej mi się zdaje. A dodatkowo, wygląda to jak choinka. Nawet ukraiński tuning jest mniej agresywny. I jeszcze te żółte tablice, no za chuja to nie pasuje.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
To wersja fińska .... to wiesz, cena +25%
  
 
Pozostając w temacie żółtych blach:



...no i nieśmiertelny klasyk:


Komentarz znaleziony obok fotki bezcenny...
Cytat:
Zarejestruj pospolią Ładę na żółte, czyniąc z niej podlegający ochronie zabytek, następnie ją zgnij. Because fuck logic.




-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
I tak powinno być, jak gnić zabytek to tylko na pożądanym miejscu parkingowym.
  
 
Z tego co wiem, to właściciel siedzi w więzieniu.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
To piątka czy siódemka bo ja po dupie nie odróżniam .
I drugie pytanie, na żółtych blachach? Jak to?
  
 
Cytat:
2018-09-26 22:57:27, Kamil_H pisze:
To piątka czy siódemka bo ja po dupie nie odróżniam . I drugie pytanie, na żółtych blachach? Jak to?


07: klapa bez przetłoczeń + lampy z duzymi światłami cofania+ zderzak z nakładką


-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986

[ wiadomość edytowana przez: andrzej_krakow dnia 2018-09-26 23:03:13 ]
  
 
Faktycznie, dziwne że dostał żółte blachy. O ile pamiętam, to powinno upłynąć 15 lat od zakończenia produkcji...
Ale z drugiej strony- widziałem już na żółtych blachach takie rzeczy, że ten drobiazg nie jest aż tak istotny. Dwa przykłady:


Mercedes

Ford T

[ wiadomość edytowana przez: Pereira dnia 2018-09-27 09:40:01 ]
  
 
za tego Forda T to ktoś do więzienia powinien trafić

to jest natomiast dzieło sztuki i nie wiem co za specjalista by tu gaźnik(i) wyregulował
  
 
i kolejny wspaniały rarytas cabriolet replika wzorowany na psie sąsiada
  
 
Cytat:
2018-09-27 15:40:57, morphio pisze:
i kolejny wspaniały rarytas cabriolet replika wzorowany na psie sąsiada



Chyba tylnej części tego psa.