Lutowy spot kujawsko-pomorski - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No to ustalmy konkrety:
-spotykamy się w niedzielę 15.02 w Bydzi
-godzina 11:00
-placyk nad Wisłą
Od 10:45 czekam na stacji Petrochemii przed wjazdem na most nad Wisłą (od strony Torunia).
Jeżeli będzie śnieg możemy skoczyć na drugą stronę Wisły-jest tam więcej miejsca do kręciołków
Później możemy skoczyć na jakieś żarło-proponuję kebab w Fordonie,bo dobry i blisko
Jeżeli będą chętni zapraszam na oględziny klasyka do garażu

PS.Jeff,jakbym ja się tak spalaniem gazu przejmował to chyba by mnie już w kaftan zapięli i spoty byłyby w...Świeciu .
Pozdrówka,kao.
  
 
Chiba się pojawię - taką mam nadzieję...
  
 
Cytat:
2004-01-31 10:59:05, Jeff_Colby pisze:
Skoro nie masz nic sensownego do napisania to lepiej nie pisz wcale. A spalanie jest tutaj opisane przy okazji organizacji spotu, gdyż o tym również napisałem...


=========== OT ===========
Widzę że masz "te dni" w miesiącu, nic nie szkodzi . Jednak rozważ moją propozycje otwarcia osobnego wątku, bo ta uwaga nie była ani złośliwa, ani obraźliwa, a tylko miała pomóc. Z tego co piszesz najwyraźniej nie masz pojęcia co napisałeś w poprzednim poście, bo jest dokładnie odwrotnie - to kwestia organizacji zlotu (2 linijki) jest tu opisana przy okazji opisu spalania (22 linijki, czyli ponad 1 000% wiecej!). A o organizacji zlotu napisałeś tu tyle co ja w swoim poprzednim, czyli nic . Nie wiem po co próbujesz się kłucić ukazując swoją rację skoro jej nie masz. Rzuciłem krótką propozycję, z której możesz skorzystać lub nie i EOD. Nie wiem jak innym ale mi taka sytuacja nie ułatwia przeglądania wątku. Chciałem szybko sprawdzić jakie są ustalenia, a tak muszę przeglądać kilkadziesiąt linijek o czymś co mnie akurat zupełnie nie interesuje, żeby czasem jakiegoś ważnego dla spotu fragmentu nie przegapić. Dziękuję za uwagę i proszę o nie kontynuowanie już tego wątku pobocznego i powrót do przewodniego.
=========== End of OT ===========
Ciekawe czym ja się przykulam... Termin ofcoz (jak każdy prawie weekend) dla mnie OK, jeśli tylko wiem o tym dość wcześnie .
  
 
Race - spokojnie chłopie

Jeśli chcesz wymienić poglądy z Jeffem to zrób to na priv, dobra?
  
 
Cytat:
2004-01-31 15:24:44, kaovietz pisze:
No to ustalmy konkrety:
-spotykamy się w niedzielę 15.02 w Bydzi
-godzina 11:00
-placyk nad Wisłą
Od 10:45 czekam na stacji Petrochemii przed wjazdem na most nad Wisłą (od strony Torunia).
(...)
Pozdrówka,kao.



Pasuje, jeśli nic nie stanie na przeszkodzie to będe
  
 
Cytat:
2004-01-31 16:20:19, t_kucyk pisze:
(...)

Jeśli chcesz wymienić poglądy z Jeffem (...)


Nie chcę, skąd taki pomysł? A jak mam coś privatnie to załatwiam na privie. EOT.

  
 
No to ustaliliśmy konkrety. Mapka jak już pisałem wcześniej jest w dziale galeria na stronie, którą podałem wcześniej. Również będę czekał na tym Orlenie na kilkanaście minut przed 11:00... Mam nadzieję, że pogoda jakoś nam dopisze, gdyż pomimo, że nie lubię zimy to deszcz również nie bardzo mi odpowiada.

[OT]
Bez komentarza, gdyż szkoda mi na to czasu...
[/OT]
  
 
Cytat:
2004-01-31 15:24:44, kaovietz pisze:
Później możemy skoczyć na jakieś żarło-proponuję kebab w Fordonie,bo dobry i blisko



Żarło fajna rzecz, a może by tak grill ? Jak będzie zimno będzie się przy czym ogrzać.
  
 
Też słuszna koncepcja Jak ktoś ma niech weźmie,bo mój się "skończył" latem i został w Dębkach nad morzem
  
 
moj juz wrósł w bagaznik wiec tak czy siak będzie
  
 
A moje przyjechanie stoi obecnie pod znakiem zapytania... Prawdopodobnie poszła uszczelka pod głowicą, zamarza parownik a na bezynie jeździ jak "połamany".
Jestem już wstępnie umówiony z Krzyśkiem, ale niestety terminy nam kurde nie pasują... No nic, będziemy walczyć, a co!
  
 
Cytat:
2004-02-04 11:37:53, czeczun pisze:
A moje przyjechanie stoi obecnie pod znakiem zapytania... Prawdopodobnie poszła uszczelka pod głowicą, zamarza parownik a na bezynie jeździ jak "połamany".
Jestem już wstępnie umówiony z Krzyśkiem, ale niestety terminy nam kurde nie pasują... No nic, będziemy walczyć, a co!



Sorry, że się wtrącam, ale jeżeli będzie już robili tą uszczelkę to przy okazji warto zainteresować się wymianą uszczelniaczy zaworowych. Polecam zakup uszczelniaczy firmy Goetze. Słyszałem, że w Toruniu są dostępne, ale pamiętam, w którym miejcu. Wiesz po prostu przy ściągniętej głowicy można zrobić dwie rzeczy za jednym zamachem... Jeżeli będziecie robili auto w Bydgoszczy to dajcie znać może na coś się przydam, a przy okazji sobie pogadamy...

Jeżeli chodzi o gril to wygląda na to, że sprawa jest już załatwiona... Ja mam, ale parodię grila i wogóle wstyd byłoby mi się z czymś takim pokazać.

Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2004-02-04 12:50:20, Jeff_Colby pisze:


Jeżeli chodzi o gril to wygląda na to, że sprawa jest już załatwiona... Ja mam, ale parodię grila i wogóle wstyd byłoby mi się z czymś takim pokazać.

Pozdrawiam



no mój też nie jest jakimś ekskluzywnym modelem kosztował chyba 14,90 albo cos koło tego
  
 
Cytat:
2004-02-04 13:16:24, Lafaar pisze:
no mój też nie jest jakimś ekskluzywnym modelem kosztował chyba 14,90 albo cos koło tego


Lecz mój to nawet nie chce się rozpalić skubaniec... Wogóle to jest parodia grila, ale pociesza mnie to, że dostałem go w prezencie, więc nie jestem do tyłu finansowo...

Pozdrawiam
  
 
Oj Lafaar, to przepłaciłeś 14.90 za grilla to musi być pełen wypas Mój za 9.99 służył 2 lata dopóki nie został stratowany w ciemnościach przez mało trzeźwego kolegę
  
 
Jest szansa na niezłą frekwencję. Swój przyjazd zapowiedziało kilka osób z LKP (Lada Klub Polska), F&F i moze jeszcze inni, o których mi nie wiadomo . Może być ciekawie...
  
 
Cytat:
2004-02-10 19:27:07, Race_D pisze:
Jest szansa na niezłą frekwencję. Swój przyjazd zapowiedziało kilka osób z LKP (Lada Klub Polska), F&F i moze jeszcze inni, o których mi nie wiadomo . Może być ciekawie...


Nie może Jacek, tylko musi być ciekawie Ja już nie mogę się doczekać, gdyż ostatnio moja frekwencja na spotkaniach była niska, ale postaram się to nadrobić.

Pozdrawiam
  
 
Nadrabiaj Maćku,nadrabiaj Jacek tez ma co nadrobić Mam nadzieję,że pojawi sie dużo ciekawych autek,fajnie że zintegrujemy się z kolegami ŁADnymi
  
 
Cytat:
2004-02-10 20:00:29, kaovietz pisze:
Nadrabiaj Maćku,nadrabiaj Jacek tez ma co nadrobić Mam nadzieję,że pojawi sie dużo ciekawych autek,fajnie że zintegrujemy się z kolegami ŁADnymi



Uuuups

Dzisiaj pokazałem kierowcy w Samarze jak powolne jest jego auto... mam nadzieje, że to nikt z klubu
  
 
Tomek pokazałeś mu jak:*
-on jest powolny
-jak ma padniete auto
-że wlał butapren a nie benzyne
-że ma samarę w wersji 1.1 albo urwało mu pół silnika
*niepotrzebne skreślić
Poldek nie ma żadnych szans z Samarką niestety Co by nie mówić jest to (nawet w wersji 1.3) dynamiczne autko...
Nie chcę rozpetywac kolejnej dyskusji typu Łada vs.Polonez ,tylko tak piszę,z kronikarskiego obowiązku (i korzystając,że chwilowo forum nie muli)