Lutowy spot kujawsko-pomorski - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Spokojnie, spokojnie - wygląda na to, że będzie okazja do porównań .
  
 
Cytat:
2004-02-10 23:57:08, Race_D pisze:
Spokojnie, spokojnie - wygląda na to, że będzie okazja do porównań .

  
 
Heloł
No to jako nowicjusz zgłaszam udział w minispociku. Mam nadzieję że śnieg będzie, mogą być niezłe foty w zimowej scenerii nadrzeczno - samochodowej. Dziś w nocy świetnie jeździło sie w Bydzi - zero piaskarek i Fordońska zaśnieżona by night. A tak na marginesie - na kierowców marek tzw. zachodnich świetnie działa widok zderzaków ledwo trzymających się na zamkowych śrubach - nikt mi nie podskoczy
Pozdrawiam
MK
  
 
Cytat:
2004-02-11 08:07:46, Mieszko1976 pisze:
Heloł
No to jako nowicjusz zgłaszam udział w minispociku. (...)


Błąd! To nie będzie żadem "mini" tylko najprawdziwszy, regularny spot regionalny . Mini spoty to są organizowane przy okazji czyjegoś przyjazdu z innego city itp. i liczba uczestników wynosi ~2-5, a tu na pewno będzie "-naście" autek.
Miło że zdecydowałeś się przyjechać, oby tylko miejsca dla wszystkich na placu starczyło .
  
 
Ooops, sorry za "minispot" . Muszę się dokształcić w języku "tubylców" Gdyby Wisłę ścięło a la Jezioro Ładoga '1942 to by problemu z miejscem nie było...
Mk
  
 
Cytat:
2004-02-11 13:32:03, Mieszko1976 pisze:
Ooops, sorry za "minispot" . Muszę się dokształcić w języku "tubylców" Gdyby Wisłę ścięło a la Jezioro Ładoga '1942 to by problemu z miejscem nie było...
Mk


Cóż wtedy nie miejsce by się liczyło najbardziej, tylko szaleństwa jakie można tam robić na lodzie. Wtedy to zdecydowanie wziąłbym kumpla z Punciakiem, żeby sobie trochę powywijał
  
 
Cytat:
2004-02-10 23:14:11, kaovietz pisze:
Tomek pokazałeś mu jak:*
-on jest powolny
-jak ma padniete auto
-że wlał butapren a nie benzyne
-że ma samarę w wersji 1.1 albo urwało mu pół silnika
*niepotrzebne skreślić
Poldek nie ma żadnych szans z Samarką niestety Co by nie mówić jest to (nawet w wersji 1.3) dynamiczne autko...
Nie chcę rozpetywac kolejnej dyskusji typu Łada vs.Polonez ,tylko tak piszę,z kronikarskiego obowiązku (i korzystając,że chwilowo forum nie muli)



Wydaje mi się, że kierowca był w miarę ok tylko auto nie mogło za bardzo...

Polonez to auto które ma styl i duszę
O osiągach nic nie wspominano w folderach reklamowych - w każdym razie nie w 1.6 GLI

I nie chcę zaczynać dyskusji Łada vs Polonez
Mam co mam i nie zamienię go na Ładę, najwyżej 2.0 z Łady jak podpasuje
  
 
Cytat:
2004-02-10 23:57:08, Race_D pisze:
Spokojnie, spokojnie - wygląda na to, że będzie okazja do porównań .



Ja nie mam zamiaru brać udziału w "porównaniach"
Będe jeździł jeszcze Poldkiem pewnie ze 2 lata więc nie będe go katować
No chyba, że dalej będe pracował jako nauczyciel wtedy to pojeżdżę nim pewnie do emerytury - tylko raczej wsadzę 2.0
  
 
O, widzę że kolega t_kucyk też budżetówka Ja też mam zonka że ożeniłem sie z poldkiem na dłużej (chyba że się rozleci, ale zawsze to będą groclinki i alufy na sprzedaż) Przy budżetowych dochodach nawet poldi potrafi dać w kość.....

Jeśli plotę nie na temat to sorry, ale 8 h siedzę sam w pokoju z kompem przed sobą i odpalającymi sie pod oknem licealistkami no i mózg mi się lasuje....
M
  
 
Cytat:
2004-02-12 14:34:07, Mieszko1976 pisze:
O, widzę że kolega t_kucyk też budżetówka Ja też mam zonka że ożeniłem sie z poldkiem na dłużej (chyba że się rozleci, ale zawsze to będą groclinki i alufy na sprzedaż) Przy budżetowych dochodach nawet poldi potrafi dać w kość.....

Jeśli plotę nie na temat to sorry, ale 8 h siedzę sam w pokoju z kompem przed sobą i odpalającymi sie pod oknem licealistkami no i mózg mi się lasuje....
M



Tiaaa
Uczę Angielskiego w gimnazjum+podstawówka. Z info o siedzeniu przed kompem wnioskuję, że jesteś informatykiem... albo dyrektorem szkoły

Praca jest spoko, potrafi dawać satysfakcję
Mogliby tylko więcej płacić
  
 
Panie i Panowie, chłopcy i dziewczęta jak tam przygotowania przedspotowe?Szkoda,że się takie błoto porobiło i śnieżek się topi ale cóź - na błotku tez się można poślizgać Mam nadzieję,że jutro spotkamy się w duuuużym gronie.Do zobaczyska!
  
 
Cytat:
2004-02-14 16:19:41, kaovietz pisze:
Panie i Panowie, chłopcy i dziewczęta jak tam przygotowania przedspotowe?Szkoda,że się takie błoto porobiło i śnieżek się topi ale cóź - na błotku tez się można poślizgać Mam nadzieję,że jutro spotkamy się w duuuużym gronie.Do zobaczyska!



Ready to go!

Prosze, pamiętaj tylko o kluczu 22
  
 
No to spotykamy się za 12 godzin (niecałe)...

Do zobaczenia
  
 
Cytat:
2004-02-14 23:01:33, t_kucyk pisze:
(...)
Prosze, pamiętaj tylko o kluczu 22


No to niech będzie jeszcze takowy do świec bo chyba mi się jedna poluźniła . O klucze do przewodów nawet nie pytam...
  
 
No i po ultra udanym spocie. Rekored bił rekord, jeszcze nigdy wcześniej nie było takiej ilości aut (ogółem 21). Świetnie się bawiliśmy, chociaż ja wyszedłem 5 minut przed końcem. Jak dowiem się zakończenia to mogę napisać relację. Acha prześlijcie mi również zdjęcia na maila, nie muszę pisać w jakim celu

Pozdro
  
 
Spocik zakonczony,było niesamowicie fajowo.Biorę się za relację-sorki Jeff(tak ustaliliśmy na spocie).Szerzej później .Dzięki wszystkim za przybycie!
  
 
no to tutaj będzie porcja zdjęć =)
może następne osoby wrzucą jakieś zdjątka =)
  
 
Witam po spocie, fajnie było Was poznać, naprawdę się spotkanie udało. Jeszcze raz dzięki serdeczne za towarzystwo wzystkim klubowiczom FSO AK, którzy byli na spocie.
No i oczywiście specjalne podziękowania dla Race'a_D.
Pozdrówka i do następtnego razu
Miły
  
 
No czeczun fotki cacy Relacja już napisana i wysłana do Prezesa Czekamy na fotki domela i leona.
  
 
Fotki wysłane już do prezesa.