CARINA E 97r 2,0 BP+LPG 282 000km problem z ABS

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam Wszystkich
Mam problem z ABS w swojej Carinie .Od pewnego czasu włącza się kontrolka ABS przy większej wilgotności i w momencie kiedy przejeżdża się po nierównościach .Po wyłączeniu i ponownym włączeniu zapłonu kontrolka gaśnie .Podczas jazdy słychać odgłos jakby pompa ABS nieustannie działała mimo nie używania hamulca . Oczywiste jest sprawdzenie układu elektrycznego i tu pojawia się problem .Do serwisu nie wybieram się ponieważ mówimy w dwóch obcych językach pomijając cenę ........Zrobienie czegokolwiek na parkingu pod blokiem jest mało obiecujące .Wszystkie znane mi zakłady pozbyły się już dawno komputerów do tego typu samochodów.Z tond moje pytanie czy znacie miejsce , w którym można byłoby zdiagnozować problem układu elektrycznego i podłączyć samochód pod komputer w okolicach Warszawy-Piastowa-Pruszkowa.Będę bardzo wdzięczy za pomoc.
  
 
Cytat:
2015-11-10 10:51:25, WYLLS pisze:
Witam Wszystkich Mam problem z ABS w swojej Carinie .Od pewnego czasu włącza się kontrolka ABS przy większej wilgotności i w momencie kiedy przejeżdża się po nierównościach .Po wyłączeniu i ponownym włączeniu zapłonu kontrolka gaśnie .Podczas jazdy słychać odgłos jakby pompa ABS nieustannie działała mimo nie używania hamulca . Oczywiste jest sprawdzenie układu elektrycznego i tu pojawia się problem .Do serwisu nie wybieram się ponieważ mówimy w dwóch obcych językach pomijając cenę ........Zrobienie czegokolwiek na parkingu pod blokiem jest mało obiecujące .Wszystkie znane mi zakłady pozbyły się już dawno komputerów do tego typu samochodów.Z tond moje pytanie czy znacie miejsce , w którym można byłoby zdiagnozować problem układu elektrycznego i podłączyć samochód pod komputer w okolicach Warszawy-Piastowa-Pruszkowa.Będę bardzo wdzięczy za pomoc.

Jaki znowu komputer.To jakbys chcial sie polaczyc bluetoothem z rekultywatorem rolniczym.Wsadz drut w diagnozlacze i odczytaj kody bledow potem je skasuj przejedz i znowu odczytaj.

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer