TOYOTY NA SZROCIE - WPISUJ I SPRAWDZAJ TUTAJ - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
W Bykowie przed Wrocławiem jadąc od strony Oleśnicy jest sporo części do japońców Auto Japan tel. 071 3152927, 071 3151641 polecam
  
 
Mam na zbyciu wałek krzyżakowy do kolumny kierowniczej carina e 94r dymek255@o2.pl
  
 
kupiłem corollę CE80 na części jeśli ktoś ćoś potrzebuje zapraszam
  
 
Cytat:
2004-06-17 13:22:19, Perzan pisze:
Przed chwilą obdzwoniłem co nieco. Pozdro.



Byłem tam, w biurze z nowymi częściami, całkiem sympatyczny kolo, ale w warsztacie z używkami Pan Derektor. Pytałem o reflektory to poweidział żebym se kupił nowe...
  
 
Cytat:
2005-12-01 15:05:25, zeta pisze:
Byłem tam, w biurze z nowymi częściami, całkiem sympatyczny kolo, ale w warsztacie z używkami Pan Derektor. Pytałem o reflektory to poweidział żebym se kupił nowe...

- w sumie dobrze powiedział... fakt że koszty, ale nowe podróbki można kupić w dobrych pieniądzach, a czasem używka ma tak spalony odbłyśnik ,że prawie nie świeci ( zwłaszcza jak jakiś inteligent miał 100W żarówy ), pzdr
  
 
Cytat:
2005-12-20 20:05:44, marcinm pisze:... ale nowe podróbki można kupić w dobrych pieniądzach, ...


a na przeglądzie jak trafisz na upierdliwca , to wypatrzy , że nie ma na nich znaku homologacji
Kiedyś dawno temu tak miałem.
  
 
to już jakieś totalne podróby musiały być... można jeszcze wybrać się do ASO i zapytać ile kosztują same odbłyśniki
albo szukać używek do skutku, czasem można naprawdę dobre trafić - jakbym nie ciachał moich odbłyśników, to byłyby do sprzedania jak nowe. byłem w szoku, po 13 latach żadnych bąbli, odparzeń, wypalonej srebrzanki, no normalnie jak z fabryki... pzdr
  
 
znak homologacji jest na szkle , a podróbki koreańskie są dosyć popularne i łatwo ( tanio) dostępne.
Przyglądałem się
- niestety dają faktycznie gorzej rozproszone światło w porównaniu z oryginałem.
Dzisiaj mam już to z bani
  
 
Toyota Camry '87 - zostało jeszcze troche częsci, głownie blachy(prawa strona), silnik 1.8 benzyna, skrzynia itp. gdyby ktos potrzebowal to dzwonic 888 977 226, naprawde tanio!!!
  
 
CARINA II 1986 R., Diesel 2.0 - może być na złomie, jeśli ktoś zechce, na części, do naprawy - jeśli zechce ktoś poświęcić nieco czasu - jest do sprzedania. Kompletna, zepsuty alternator lub złącza, do wymiany aku, do wymiany uszczelniacze przy wałkach rozrządu, tuleja wahacza tylnego. Wydech jest nowy, opony letnie, lusterko jedno ma pęknięte szkło. Poza tym - jeździła nieźle, póki akumulator miał ładowanie. Silnik z wymienioną głowicą. Przebiegu - nie znam. Polecam, zapraszam, byle szybko - w najbliższą sobotę wyjeżdżam i do czwartku pozbyć się muszę... Zarejestrowana. OC.
Tel. 888 982 113
  
 
w Augustowie (u Zawadzkiego) jest granatowa, sponiewierana dosyć mocno Starleta '95 . chyba ktoś wjechał pod tira.... Maska, prawy przód i bok, szyby - pobite.
ogólnie pokiereszowana.
całe są lewe drzwi (bez szyby), reflektor przedni, więcej rzeczy nie pamiętam.


[ wiadomość edytowana przez: karol-P dnia 2006-04-25 10:12:27 ]
  
 
Witam. Potrzebuję części, która mocuje akumulator, aby był na sztywno osadzony w aucie (Toyota Carina E rok 95). Jeżeli ktoś ma to proszę o kontakt
  
 
części używane do Toyotek
  
 
brzesko szrot u hebdy za policją,corolla 1994 kombi diesel,corolla sedan 1994 4a-fe, carina około 1986 diesel 2l,corolla koło 1985,tanio tylko bez gwarancji i zwrotu dorobił sie już to ma w dupie szarakówtelefon 0146862008
  
 
witam
szukam łącznika stabilizatora do cariny e kombi
  
 
Witam , mam Carine E sedan 1992r. do rozbiórki na czesci po dzwonie
  
 
fajnie a może coś do kąbiaczka
  
 
jakby komuś coś do Starlet było potrzebne, to służę pomocą.

mam 1995 rocznik na części, przebieg ( pewny ) 138kkm, auto od 8 lat u mnie w rodzinie, kupiłem wczoraj na części...

wersja 3-drzwiowa, dżinsowa tapicerka, kolor granatowy...

więcej info na mhm@op.pl, albo 501 021 019
  
 
poszukuje halogenu prawego do avensis 1999 r.
  
 
Witam!

Mój pierwszy raz na forum..

Ale do rzeczy.. szukam reperaturki do tylnego zacisku. Camry 1991. 3.0

W toyocie chce astronomicznej sumy.. ratunku.. !!!!