TOYOTY NA SZROCIE - WPISUJ I SPRAWDZAJ TUTAJ - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jeden z wiekszych szrotów z czesciami do japonców, tylko tam mieli zderzak kompletny i belke wzmacniajaca do mojego liftbaka.

http://www.automarpo.pl
  
 
Carina 2 stoi na szrocie na ulicy Elewatorskiej moze komus sie czesci z niej przydadza
  
 
Camry 3 generacji ( 91-96 ) stoi u mnie na części
  
 
Cytat:
2007-08-14 19:06:00, wojtas82 pisze:
w gaju kolo krakowa jest na szrocie corolla z 95r sedan



witam

proszę o namiary na ten szrot - szukam koła pasowego do tego modelu w całej Polsce i nikt nie ma Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2009-05-11 18:34:07, maccam pisze:
witam proszę o namiary na ten szrot - szukam koła pasowego do tego modelu w całej Polsce i nikt nie ma Pozdrawiam



ja polecam ten przeszukać:

Cytat:
2007-07-22 19:12:19, Talus pisze:
Car-Max
32-086 Węgrzce (k. Krakowa)
ul.C-6 nr 8
pon.-pt. 9-17, sob. 9-15
tel. 694 149 690
głównie Toyoty i Hondy blacharka i mechanika www allegro -(i tak lepiej zadzwonić, czy coś mają)






jak byłem blisko 2 lata temu to widziałem same japończyki w częściach na dość dużej powierzchni


[ wiadomość edytowana przez: Talus dnia 2009-05-12 08:47:34 ]
  
 
Panowie alternator do Camry potrzebny od zaraz.
Silnik 2CT - znaczy się turbodiesel rocznik 1988r. Z pompką podciśnienia, (sama pompka mi nie jest potrzebna bo moja jest ok).
Poszukuję alternatora sprawnego, oryginalnego. Mój po regeneracji, wymianie diod itp. psuje się regularnie, tak że już siły na niego nie mam, piszczy, wyje i przeładowuje. Nie chcę już w niego pchać kasy bo to nie ma sensu.
Gdyby ktoś coś wiedział, to proszę o info.
Z góry dzięki.
  
 
poszukuje w okolicach wroclawia szrotu gdzie znajde panel sterowania szybami (w drzwiach kierowcy) do cariny e bardzo pilne.
pozdr.
  
 
http://www.ambit.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=45&Itemid=31
moze komus sie przydadza jakies czesci z rozbiorki
  
 
Witam
Szukam już od dłuższego czasu listwy ( nakładki ) na zderzak do RAV4 z 2001 roku D-4D. Jest to listwa wciskana jakby na 3 zaczepy do zderzaka na końcu i jest jakby przedluzeniem listwy na błotniku.
Za nic w świecie nie moge jej znaleść, może ktoś pomoże i podpowie gdzie szukać ?
Pozdrawiam
  
 
Witam

Szukam juz dobre kilkanascie dni skrzyni biegow do toyoty corolli - niestety z marnym skutkiem. Ponizej przedstawiam dokladne parametry auta:
Toyota corolla E11 2000r. 1.9 D 69 KM
skyrznia manualna 5 - biegowa

Najlepiej w wojewodztwie wielkopolskim jakby ktos mial, ale w ostatecznosci moga byc inne wojewodztwa.

Prosze o info w razie gdyby ktos mial taka skrzynie na sprzedaz i z gory dzieki

pozdrawiam
  
 
Cytat:
2010-07-13 19:59:40, danuss pisze:
Witam Szukam juz dobre kilkanascie dni skrzyni biegow do toyoty corolli - niestety z marnym skutkiem. Ponizej przedstawiam dokladne parametry auta: Toyota corolla E11 2000r. 1.9 D 69 KM skyrznia manualna 5 - biegowa Najlepiej w wojewodztwie wielkopolskim jakby ktos mial, ale w ostatecznosci moga byc inne wojewodztwa. Prosze o info w razie gdyby ktos mial taka skrzynie na sprzedaz i z gory dzieki pozdrawiam




to masz problem bo tam jest dzik skrzynia silnik peugeot skrzynia japońska tylko obudowa sprzęgła inaczej odlana,masz problem niestety
  
 
Cytat:
2010-07-13 20:53:03, profesorr pisze:
to masz problem bo tam jest dzik skrzynia silnik peugeot skrzynia japońska tylko obudowa sprzęgła inaczej odlana,masz problem niestety



juz sie o tym przekonalem jaka tam kaszana jest...a takie pytanie mam jeszcze: czy jesli znajde skrzynie do corolli z takimi samymi numerami to bedzie napewno pasowac?
  
 
Witam
pod Warszawą w Markach osobiście kupowałem bardzo dużo rzeczy do Toyoty.Mają duży wybór ,sprawadzają samochody min. z Angli warto zapytać.Nie wiem jak teraz sprawa wygląda z innymi modelami.Dziś z nimi rozmawiałem mieli sporo części do różnych Toyot.Jeśli nie mają częgoś obecnie to warto zapytać i poczekać.
  
 
witam !

potrzebuje prawe drzwi przednie do Toyoty Corolli E9 sedan przeszukałem całe formy wszystkie nr i co tylko wpadło mi do głowy i nigdzie nie ma. Proszę o pomoc bo autko już tyle w rodzinie że go nie sprzedamy (((
  
 
Serwus, na szrocie w miejscowości Grabiny Zameczek,niedaleko Gdańska, na sporym szrocie znalazłem Corollę e9 compact 3d, z silnikiem 4a-fe. Blach nie byłem w stanie ocenić bo cała pod śniegiem, ale silnik na miejscu, w środku części sporo, więc jak ktoś potrzebuje to warto tam wbijać. Od razu mówię - czujnika podciśnienia ekonomizera już nie ma, bo go właśnie stamtąd zabrałem. ps. na tym szrocie stoi jeszcze Carine E sedan, silnik 3s-fe.
  
 
Szukam silnika 2.0 D do Corolli E-11, albo takiego samego silnika do Cariny E (1993-1994). Będę wdzięczna za namiary.

[ wiadomość edytowana przez: joasia23 dnia 2014-03-18 21:16:11 ]

[ wiadomość edytowana przez: joasia23 dnia 2014-03-18 21:21:24 ]
  
 
Poszukuję silnika 2.0 D do Corolli E-11 model z 1998 r.;
silnik 2 CE 2000CE DISEL EFI
kod silnika: 2C-E 2,0 OHC,
72 KM
53 KW
8 zaworów bez turbiny, na pokrywie zaworowej jest przykręcona pompka.

Kupię silnik najchętniej w Warszawie lub okolicy. Wezmę też pod uwagę inne miejscowości.

Pozdrawiam,

J.


[ wiadomość edytowana przez: joasia23 dnia 2014-03-18 21:18:11 ]
  
 
może na szroty.pl by się coś znalazło
  
 
szukam na tzw. zapas części do Corolli E80 1.3 12V Liftback w automacie - występują jeszcze w naturze?

pozdrawiam
maciek z krk