Witam. (Tu możesz się przywitać) - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, chciałem się przywitać. Forum śledzę od jakiegoś czasu, ale nabyłem Polskiego Fiata 125p z 78r i postanowiłem się odezwać i zadać kilka pytań. Autko parę lat ma, musiałem rozmontować pompę hamulcową, bo przepuszczała, i tu jest pierwsze pytanie. Pomiędzy pompą a serwem jest czarny krążek, dystans czy coś takiego, w książce Kowala nie znalazłem nic na jego temat. W nim i na serwie był smar, czy ktoś wie jaki? Czym i jak to posmarować? Autko jest na czarnych tablicach, chciałbym je jakoś sobie zostawić. Jestem niemal pewien, że gdzieś na tym forum ktoś pisał, że przerejestrował auto bez zmiany tablic, ale nie mogę tego znaleźć. Czy to jest jakoś wykonalne? To jest mój pierwszy samochód, jak to jest z OC? Mam po poprzednim właścicielu /PZU/, chce je sobie zostawić, jest ważne do końca roku. Czy automatycznie upomną się po przeliczoną stawkę? Nie mam zniżek, poprzedni właściciel miał, czy tak czy siak musze się do nich przejść?
Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź, może uda mi się zrobić jakieś zdjęcia auta, trochę roboty przy nim będzie, ale chyba nie ma nic lepszego od wczesnego MR 1500.
  
 
Witamy kolegę z Gdańska jednocześnie zapraszamy w środę na pas startowy
  
 
Witam krajanina

Cytat:
Autko jest na czarnych tablicach, chciałbym je jakoś sobie zostawić.


Niestety nie ma takiej mozliwości zmienia się właściciel auta a co za tym idzie otrzymasz białe blachy

Cytat:
To jest mój pierwszy samochód, jak to jest z OC? Mam po poprzednim właścicielu /PZU/, chce je sobie zostawić, jest ważne do końca roku. Czy automatycznie upomną się po przeliczoną stawkę?


Prawdopodobnie się nie upomną - PZU przestało rekalkulować składki, ale musisz iść do nich przepisać OC na siebie, najlepiej po przerejestrowaniu auta

Tak jak napisał Daniel - zapraszamy na pas na zaspie około 19-tej w każdą środę
  
 
Dzięki za zaproszenie na pas, skorzystam, ale niestety nie jutro, musze skończyć hamulce i zajrzeć do układu kierowniczego, bo coś za ciężko chodzi. Jeszcze przydałoby się pomajstrować w elektryce, sprawdzić wieszaki wydechu i dowiedzieć się czemu silnikiem troszkę rzuca, ale to w swoim czasie. Szkoda mi czarnych tablic, prawie 30 lat Fiat na nich jeździł, trudno. Dobrze, że z tyłu nie mam kwadratowej, bo tak to w ogóle bym jej nie oddał.
  
 
Witamy. A czarnych blach nie oddawaj ...
  
 
Witam. Powtorze za BolimĄ. Nie oddawaj czerniny, zosaw je sobie. Powiedz, ze ich nie bylo jak kupiles/ukradli. Na zloty bedzie jak znalazl.

Jakos w 2003 roku mojemu koledze udalo sie zarejestrowac auto na czarnych, bo byl z tej samej dzielnicy. Dzis juz raczej sie nie da.
  
 
Mam nadzieje że moderatorzy wybaczą ten OT ale wyszedłem z wprawy w szukaniu postów albo nie ma już tego sławetnego "Jesteś nowy - tutaj możesz się przywitac"

Aż głupio mi się przyznać ale nie byłem tu chyba ze cztery lata
Po małej walce z odzyskaniem hasła do konta wchodze na forum patrze a tam Stara Gwardia nie może być, normalnie!
Z ważnych rzeczy to powiem że dalej mam poldka ale już calkiem na emeryturze czyli głównie jest w garażu. Stan b. dobry pomijając pare nieszczelności
Pozdrawiam Wszystkich
  
 
Witaj Mokry ponownie!
  
 
Cytat:
2012-07-24 10:46:18, AOW pisze:
Witam Na stępnie się przywitam, byłem kiedyś na tym Forum pod nikiem Olaf, ale to było dawno... z pasji do Polonezów wróciłem Zobaczymy, może powrócę tez do Poloneza, którego dażę wielką sypatią. (...) Pozdrawiam



Witamy, witamy ponownie. Twoje konto jeszcze istnieje, więc możesz z niego skorzystać.
  
 
Hej hej...ja witam tak jako nowicjusz... mam pytanie .. nei ma ktoś do sprzedania Poloneza z 1985... mój syn urodził się w 85 i chciałbym mu taki prezent sprawić ??