Idziemy potańczyć... - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2004-02-23 13:56:12, Lechu pisze:
postanowilem stworzyc nowy watek z propozycja imprezy zeby lepiej wyeksponowac: zapraszam



wóóóóóóóódaaaa!!!
  
 
nie ukrywam, że wolałbym weekend, np sobota wieczór...
  
 
Cytat:
2004-02-23 19:11:58, SPAjK pisze:
nie ukrywam, że wolałbym weekend, np sobota wieczór...



Jakos nie moge dotrzec na ostatnio organizowane wyjscia (ma na to wplyw wiele czynnikow , pomijajac finanse ) ale przylaczam sie do propozycji psajka.
Sobota wieczor powinna odpowiadac wiekszosci, czesc z nas musi w srode rano wstac do pracy...
  
 
tylko ze w sobote wieczor nie ma latino w dekadzie, tak fajnie bylo moze jednak to powtorzymy wczoraj ro0zmawialam z doktorem przemkiem mowil ze chetnie, ja z polową rowniez chetnie no chodzcie poprawimy po zeszlym tygodniu. Rezerwacja jest na Haslo ONZ
  
 
Cytat:
2004-02-24 13:51:22, Venus pisze:
tylko ze w sobote wieczor nie ma latino w dekadzie, tak fajnie bylo moze jednak to powtorzymy wczoraj ro0zmawialam z doktorem przemkiem mowil ze chetnie, ja z polową rowniez chetnie no chodzcie poprawimy po zeszlym tygodniu. Rezerwacja jest na Haslo ONZ


moze mi ktos wyjasnic o co chodzi please, bo jestem zielony!
  
 
Cytat:
2004-02-22 17:51:37, OLO pisze:
Cytat:
2004-02-22 04:36:46, SPAjK pisze:
Najbardziej utkwil mi w pamieci tekst Przemka:
- Ruchasz sie czy trzeba z Tobą chodzić?



Do ciebie tak powiedział?



To był tekścik mojego szwagroskiego.

Był świadkiem jak podpity kumpel zagadnął tak panienkę w lokalu i niedługo potem został z niego wyrzucony.
  
 
Nie Janio - teraz to jest tekst Dr Przemka!

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
czekamy na decyzje jojka, ja bym najchetniej sie upil i powtórzył sobotni wieczór wiadomo gdzie... bylo fajnie i jestem pewien ze nawet Jojek enjoy it...
  
 
To idziecie czy nie??? Bo chcialabym sie dowiedziec , zeby za wczasu odwolac rezerwacje, zeby ONZ nie wychodzil na idiotow. Ja bym chciala isc

Venus
  
 
dzisiaj nie dam rady, szkoda.
mam troche pracy na miejscu a później jade do modlina i tam mi sie do późna zejdzie
  
 
aaa tam nie dam rady nie wierze
  
 
To co odwolujemy rezerwacje, czy ktos sie znajdzie chetny
  
 
to ja chyba dzwonie i odwoluje
  
 
odwolane przelozona na niewiadomo kiedy tylko sie pozniej nie czepiajcie ze nie mam czasu czy cos
  
 
jojek, przemek, lechu... jak w piatek? idziemy zobaczyc czy nasza laska jest w parku?
  
 
Cytat:
2004-02-25 19:25:17, SPAjK pisze:
jojek, przemek, lechu... jak w piatek? idziemy zobaczyc czy nasza laska jest w parku?



Należałoby to sprawdzić. A pamiętasz jak wyglądała???
  
 
pewnie! nie tylko Tobie wpadła w oko
  
 
To wreszcie trzeba z nia chodzić, czy nie?

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Mam nadzieje ze nie tobie bedzie dane sie o tym przekonac
  
 
Cytat:
2004-02-25 19:25:17, SPAjK pisze:
jojek, przemek, lechu... jak w piatek? idziemy zobaczyc czy nasza laska jest w parku?


kurde! najpierw wmówiliście mi że spałem na stojąco, a teraz jeszcze jakaś laska

co do tego piątku, to niestety już mam zaproszenie na imprezkę urodzinową kumpla z częstochowy