P O Z N A Ń - spoty - Strona 80

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
UWAGA UWAGA!!!
W trybie nadzwyczajnym przenoszę SPOT ze względu na to że nasz kolega Tony przeprowadza się... w związku z tym osoby które lubią Tonego (bliżsi znajomi, którzy zdązyli przynajmniej raz z nim się upić) i mają czas proszone są o pomoc
Tym samym zainteresowani proszeni są o stawienie się jutro o godzinie 11 na ul. Naramowickiej 180kilka (nie pamietam ale znajdziecie), taki kolorowy budynek po lewej stronie :p
Pozostali zainteresowani spotem stawią się NIE przy Norauto ale na Naramowickiej przy Hotelu Naramowice o 14!!!
jak by co to kontakt do mnie z profilu
ps
niech ktoś zabierze aparat może być fajna relacja
ps2
mi sie nie chce ale prosze o poinformowanie osob które mogą nie czytać dziś forum
  
 
Rozesłałem kilka SMSów z najświeższymi informacjami.
  
 
Heloł!

Dopiero teraz mam chwilę by usiąść do kompa.

Cytat:
2006-12-16 19:58:35, Kroolik pisze:
UWAGA UWAGA!!! W trybie nadzwyczajnym przenoszę SPOT ze względu na to że nasz kolega Tony przeprowadza się... w związku z tym osoby które lubią Tonego (bliżsi znajomi, którzy zdązyli przynajmniej raz z nim się upić) i mają czas proszone są o pomoc Tym samym zainteresowani proszeni są o stawienie się jutro o godzinie 11 na ul. Naramowickiej 180kilka



Dziękuję Kroolik.

Przygotowałem 6 czteropaków tatry 0,5 i 4 czteropaki
bud-a 0,33. Jeśli zabraknie - zatankuję w najbliższej biedronce ;P

Adres: naramowicka 185 / 13.
Dojazd: jedziemy naramowicką od strony lechickiej w kierunku
biedruska, dojeżdżamy do skrzyżowania z łużycką (ze światłami, są to pierwsze światła za lechicką) - przelatujemy przez nie prosto,
następna w lewo to ul. jasna rola, skręcamy w nią i szukamy miejsca do zaparkowania, bo jesteśmy na miejscu. W razie problemów ze znalezieniem adresu proszę o tel/sms/głuchacza.

Pozdrawiam
Tony Movable

-----------------
Może i stary, ale za to brzydki.
  
 
Na 14 dotrę, ale na 11 nie wiem bo mam jedną sprawę do załatwienia rano a jeszcze sam nie wiem o której godzinie i ile mi to zajmie.
  
 
Taka sobie fota, szkoda że auta mają białe tablice...


No i 2 zdjęcia ze spota:



Miło było po długiej przerwie znów zobaczyć mordkę Poznańskiego Reprezentanta Frakcji Małych Inaczej.
  
 
Fiacior Miksa widziany dzisiaj około 10 na parkingu pod budynkiem WBM polibudy.

Wesołych Świąt i szczęśliwego nowego roku
Spadam na Pomorze, do zobaczenia w styczniu.
Pozdrawiam
  
 
Halo, koledzy, co i jak ze spotem styczniowym?
Jakieś sugestie?
  
 
spotkanie 14.01
tylko trzeba dobre i ciepłe miejsce wybrać żeby można było pogadać spokojnie o zmianach w FSOAK ::
jako że mam dalej pełnić funkcje kierownika regionalnego i dostać pod opiekę lubuskie mam Wam przedstawić pare spraw związanych ze stowarzyszeniem


[ wiadomość edytowana przez: Kroolik dnia 2007-01-03 10:16:23 ]
  
 
Cytat:
2007-01-02 18:44:11, Kroolik pisze:
spotkanie 15.01 ...



W Poniedziałek
  
 
Hehehe, 15.01 był niedzielą. Ale w ubiegłym roku.
Pewnie chodzi o 14.01.
  
 
ale o co chodzi
  
 
Cytat:
2007-01-03 10:17:02, Kroolik pisze:
ale o co chodzi



Cwaniaczek
  
 
Heloł!

A mnie policaje dziś kontrolowali... Trzy razy...

A teraz pijeu piwo i myśleu jak to będę pił piwo w Kórniku za niecałe 2 miesiące na reaktywacji kórnickiej - "proszę, panowie spoczną" ;P

Czysty OT, co ? ;P Nie bijcie, mam fazę

Pozdrawiam


-----------------
Może i stary, ale za to brzydki.
  
 
Heh!
Mi też jakoś nie pasował ten termin spotu... w poniedziałek
Ale skoro już wszystko wyjaśnione, to informuję że postaram się stawić!
Pozdro
  
 
Nie ma nikt żadnych pomysłów gdzie się spotkać?
Dzień spotu jest dniem WOŚP dlatego przydałoby się raczej jakieś spokojne miejsce, no chyba że pogoda nas znowu pozytywnie zaskoczy ale ile razy można na to liczyć...
  
 
Z nadmiaru pomysłów aż mnie głowa rozbolała, na miejsce spotkania wybieram cukiernie-kawiarnie Gruszecki ul. Naramowicka 92
jest przy lokalu kawałek parkingu gdzie można zostawić samochody, miejmy nadzieje tylko że jakiś wolny stoliczek się dla nas znajdzie.
podsumowując:
14 styczeń godz. 14
mam nadzieje że nikt nie ma nic przeciwko że pozostałe oferty zostały odrzucone
  
 
Luzik, nic się nie stało.

Poszukuję sklepu, w którym da się kupić lakier w mazaku do zaprawek... jakieś pomysły?
  
 
Jestem za, a nawet przeciw , oczywiscie miejsce mi pasuje
  
 
Zapraszam wszystkich z regionu na nowe forum Stowarzyszenie FSO Auto Klub

  
 
Cytat:
2007-01-09 22:28:20, Kroolik pisze:
Zapraszam wszystkich z regionu na nowe forum Stowarzyszenie FSO Auto Klub



Już tam jestem, ale narazie nie mogę nic napisać.