P O Z N A Ń - spoty - Strona 81

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Pozwoliłem sobie otworzyć na nowym forum nasze poznańskie podwórko.
  
 
No i pipa znowu mnie nie będzie! (w sobotę ostre picie na balu ) po tym całym zamieszaniu ze stronami i duperelami to się nawet umówić po ludzku nie mogłem, a na chwilę obecną na Nowym nie mogę pisać, dla mnie paranoja!
  
 
Na nowym wejdź do panelu "grupy" (link u góry) i zgłoś chęć dołączenia do grupy "członkowie FSOAK" i będziesz mógł pisać.
  
 
Spot w Poznaniu - jutro, niedziela, 11.02.2007, godz. 14.00, na parkingu obok Norauto przy M1.
Zapraszam.
  
 
ale kotlet w Poznaniu się coś dzieje w ogóle??
  
 
Z kolegami z rejonu chwielibyśmy się spotkać z innymi użytkownikami polonezów i innych aut z FSO. Spotykamy się w sobotę 18 września o godzinie 17 w Poznaniu , ulica serbska parking TESCO kolo drewnianego domku. Chętnych zapraszamy do stawienia się pojazdami z FSO i nie tylko oraz do pogawędek o naszych autach z żerańskiej fabryki
  
 
hallo

Od niedawna jestem dumna posiadaczką poloneza i chciałam się tylko przywitać. Ja Deca, Marta, 27 lat on Polonez Poldek, 10 lat .Pozdrawiam
  
 
Witamy witamy na spot zapraszamy 9 października parking Tesco na serbskiej koło domku drewnianego.


[ wiadomość edytowana przez: fiolek dnia 2010-09-28 00:18:51 ]
  
 
Dziękuję, postaram się być Na którą godzinę ?