P O Z N A Ń - spoty - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2004-02-25 22:13:50, Mebig pisze:
nie mam skad wziąść butelek


Kup kilka "jabcoków" wypijecie na miejscu i butelki będą jak znalazł

Kroolik - super
  
 
Cytat:
2004-02-26 15:07:32, GDA pisze:
Kup kilka "jabcoków" wypijecie na miejscu i butelki będą jak znalazł




Spoko i na to czas przyjdzie ale lepiej niech poczekają jak ja bedę obecny albo chociaż wypijcie zdrowie pracujących


[ wiadomość edytowana przez: kroolik dnia 2004-02-27 12:15:01 ]
  
 
Panowie dziś zauwazyłem, ze mamy nowego klubowicza w Poznaniu, ciekawe czy przybędzie na zlot, wysłałem priva, moze przyjedzie.
  
 
A w Poznaniu świeżutki śnieg. Warunki w sam raz na moje tersusy.
  
 
...heh
Pod warunkiem że do jutra nie "wyparuje"...

DO ZOBACZENIA
Bartek
  
 
To już jutro panowie.
  
 
Niestety - mam nieciekawe informacje - pomimo ogólnego zapruszenia Poznania śniegiem - parking pod stadionem wydaje się być jakąś "czarną dziurą"... nie ma na nim ani grama śniegu (stan sprawdzony organoleptycznie godzinę temu...)
Ot co za dziwactwa się zdażają...

do zobaczenia za 9,5 godziny...

Bartek
  
 
No było nas trochę mało, a dokłądniej 5 autek i poznaliśmy pod koniec dwóch młodych chłopaków którzy przyjechali poszaleć sobie samochodem na radio którego przetransportowali na miejsce Polonezem. Akurat tak się złożyło, ze OLI miał ulotke klubową i dostali ją, moze przybędzie nam nowy klubowicz, albo przynajmniej sympatyk, niewiem czas pokaże. Relacje postaram się napisać na jutro.
  
 
Było dobrze - szkoda że z powodu zimna i niskiego stopnia znajomości między klubowej htrwało to tak krótko...

teraz ciekawostka...
ci co byli - pamiętają problemy ze wspomaganiem w Omedze... niestety nie naprawiło się to samo... co więcej - pompa wspomagania będzie kosztowała 500PLN (używka) cena nowej to około 2200PLN
ustarka spowodowana głównie za niskim poziomem oleju w przekładni, nieszczelnymi przewodami - przyspieszona jedynie przez "bączkowanie"...


POZDRAWIAM SERDECZNIE
Bartek

PS Następny spocik może uda się już w lepszych warunkach pogodowych zorganizować...
  
 
Witam!

Niestety nie dojechałem, wybaczcie, ale tym razem wygrały z Wami góry i... moja druga połowa która mnie tam wyciągnęła Aczkolwiek jak przeczytałem "pyfko" to oczęta mi się zajarzyły...

Jest ktoś w stanie ustalić właściciela pojazdu po nr rej. ? Znalazłem całkiem ciekawego 132 2.0 na ratajach w poznaniu. Sądząc po wyglądzie auta stoi już jakiś czas (brudne i brak powietrza w kołach ), ale jest całe i nawet niespecjalnie skorodowane. Zostawiłem karteczkę za szybą, ale nikt się niestety nie odezwał, choć nie wiem czy nie jest to też wina mokrej pory roku i przemoczenia owej kartki...

No więc, ma ktoś wejścia gdzie trzeba ?

Pozdrawiam
  
 
Znowu przegapiłem spotkanie. Zadko zaglądm na forum i takie sa tego efekty. I nikt mnie nie powiadomił indywidualnie. . Prawdopodobnie był by to ostatni spot w jakim uczestniczył by mój polduś.
Na szczęście został uwieczniony na zdjęciach miesiąc temu. To wtedy był jego ostatni zlot. W sobotę będzie miał nowego właściciela. Cieszę się, że jest nim mój stary kumpel z technikum. Smutne jest tylko to, że zabierze mi go daleko ode mnie. Do Kolna koło Łomży Liczę na to, że będzie o niego dbał tak jak ja.
Na kolejny zlot na stadionie przyjadę więc sierrą. Ze względu na ten sam rok produkcji, i że ma tylny napęd, i silnik DOHC, a i silniki od sierry były montowane w polonezach no i to że jest rodzaju żeńskiego mam nadzieję, że przyjmiecie ją z otwartymi roamionami. Więc do zobaczenia.
Ciekawe czy ktoś to jeszcze przeczyta. Już kilka dni mineło od spotu. Troche się napisałem. No i jest to takie pożegnanie jednego uczestnika zlotów (mechanicznego) a przywitanie nowego.
  
 
Jak dobrze pójdzie to mozę w wakacje będe widział twojego Poldka, w Kolnie mam rodzinę, a że miejscowosć nie jest bardzo duża to jest szanasa że go spotkam.
  
 
  
 
Jako że wątek kiedy spot już istnieje wiec dopisuje się tutaj. Oczywiście pytanie wiadome kiedy robimy spocik. Miejsce chyba znane parking leśny w antoninku przy ulicy browarnej, godzina pewnie też jak ostatnio 17 i pewnie w niedziele ale dokłądniej jaką. Ja mówie z góry że przyszła mi nie pasuje, sobota jeszcze, ale 31 mam mature ustną, wiec w przyszły weekend tylko sobota, a z nidzieli to tylko 6 czerwca i potem każda inna.
  
 
Jeśli chodzi o mnie to mnie pasuje każda niedziela. Tak więc dostosuję się do większości
  
 
Jestem za 6!!!
Tylko co z propozycją Ronaldo chociaż może wstrzymamy się do wakacji
I pozostaje jeszcze jedno pytanie czy przyjeżdżamy autami bo z ostatnich wiadomości pewnej osobie powiększyła się rodzina
a każdy powód jest dobry do wspólnej integracji
  
 
Cytat:
2004-05-23 21:53:29, Kroolik pisze:
Jestem za 6!!!
Tylko co z propozycją Ronaldo chociaż może wstrzymamy się do wakacji
I pozostaje jeszcze jedno pytanie czy przyjeżdżamy autami bo z ostatnich wiadomości pewnej osobie powiększyła się rodzina
a każdy powód jest dobry do wspólnej integracji


Mądrego po szkole to przyjemnie i posłuchać. Ja na pewno będę bez samochodu Tak więc pod kogo mogę się podczepić???
  
 
Ja prawdopodobnie przyjade samochodem, bo od libacji z 16 kwietnia mam lekki wstręt do alkocholu pod każdą postacią.
  
 
Cytat:
2004-05-23 22:54:04, MAJCHAL pisze:

Tak więc pod kogo mogę się podczepić???



Na mnie nie licz bo auto nie jeździ a po drugie nie przepuszcze okazji wychylenia browarka za zdrowie nowo narodzonej
Poza tym po co auto bez problemu można dojechać autobusami 55 i 66 oba wyjeżdżają z Ronda Rataje... nie pozostaje nic innego jak kiełbaska i piwko w torbe i impreza gotowa
  
 
Kurcze, niby racja, ale to tak można przyjechać na zlot bez samochodu? Kit jak jeden czy dwóch przyjedzie autobusem, ale jak wszyscy przyjadą MPK??? Co powiemy? Że niby kogo to jest zlot? he he he
Oczywiscie coś się znajdzie, co prawda jeszcze nie wiem co, ale coś szybko nastawię