P O Z N A Ń - spoty - Strona 79

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dobson, mylisz Tonego z Julem

Fiołek - czytaj:
Cytat:
2006-12-09 11:45:16 Kroolik napisał:
spotkanie wyznaczone zostało na 17.12 godz. 14 parking przy norauto

  
 
Eloł!!
A o którym Norauto mowa??
Sądząc z ilości klubowiczów z rataj, to mniemam, że chodzi o to przy M1??

Ja, zamierzam się pojawić, jednak jeszcze nie wiem czym ...
  
 
M1 tak żebym miał bliżej
przy obecnie panującej pogodzie pewnie będzie trzeba usiąść przy kawie, herbacie...
  
 
Prywataaaa oj prywata
I dobrze, też mam blisko

Jak to nie wiesz czym się pojawisz? Co kombinujesz?!
  
 
Cytat:
Jak to nie wiesz czym się pojawisz? Co kombinujesz?!



He he!!
No więc się pochwalę
Otóż w zeszły piątek staliśmy się (moja 2 połowa i ja) posiadaczami kosiarki spalinowej
Zwanej dalej Fiatem CC
No ale, wszystko zależy od pogody gdyż "cienias" nie ma wycieraczek
Więc albo będę Scierro-Polonezem, albo Kosiarką
  
 
ja też się pojawie jeśli uzbieram budżet na przegląd w moim rajdowozie


do ronaldo:
a jakiej pojemności ta kosiarka 0.7lytra??
  
 
Przemek, nie rób scen, przyjeżdżaj PN-brushem. Wózków na zakupy pod M1 jest już wystarczająco dużo
  
 
He he... ale ruch w tym wątku

Cóż, zobaczę... ubaw mam niesamowity z jazdy Cieniasem... ale póki co autko stoi trochę rozbebeszone :/
No, a z drugej strony jeżeli na spocie będzie kol. "qbus125rally"... no to chyba na pewno będę cienkim... bo mam parę pytań/problemów z ...
No a co do pojemności to jest to 0,7L
  
 
Współczuję Ronaldo. Bardzo współczuję. Na Weberze czy ten drugi gaźnik na "a"?
  
 
Cytat:
PAGAN Wysłany: 2006-12-13 16:48:39

Współczuję Ronaldo. Bardzo współczuję. Na Weberze czy ten drugi gaźnik na "a"?


He he... zapewne chodzi o gaźnik Aisan... otóż, chyba na moje szczęście w nieszczęściu... mam gaźniczek FOS

No ale... coś go boli, bo ma dziure w gazie, szalejące wolne obroty..., po depnięciu gazu obroty... nie spadają... a wogóle to jakieś brudasy nim jeździły, nie mówiąc o tym że jest... poobijany :/

  
 
Oj na zmarnowanie chłopaku idziesz, jak nic
Jak dam radę się wyrobić z handlem w złota niedzielę to dojadę do Was, ale jak zawsze wszystko zależy od tej cholernej roboty
  
 
Cytat:
2006-12-13 16:38:42, Ronaldo pisze:
No, a z drugej strony jeżeli na spocie będzie kol. "qbus125rally"... no to chyba na pewno będę cienkim... bo mam parę pytań/problemów z ... No a co do pojemności to jest to 0,7L



nie nie przyjeżdżaj,bo ja mam alergie na siedymset(dobrze znam 110 i panicznie się go boje.dobrze że masz FOSa ,bo z Aisanem można by awarii dostać z tym milionem wężyków.

ale przecież to nie forum o Cieniasach.lepszy Sciero-Poldek Brush
  
 
CC to taka konstrukcja, która w założeniu konstruktorów działa zawsze żle, mimo, że jest wszystko w porządku. Na szczęście w przyszłym roku auto pójdzie w świat. Pewnie do tego czasu wszystko w nim porobię i nowy właścicel będzie się tylko cieszył, przynajmniej przez pół roku.
  
 
Kolejny znajomy wóz na allegro.
  
 
Cytat:
2006-12-15 00:39:36, jacekes pisze:
Kolejny znajomy wóz na allegro.



czy to jest szerokie caro?? bo nadal walczę z kartą graficzna i nie widać tego szczególu??

P.S.co do mojej obecności na spocie to na 70% mnie nie będzie Fiatem ale na 30% jest sznasa że pojawie się autem ze znakiem Zorro
na masce
  
 
Cytat:
2006-12-15 13:08:29, qbus125rally pisze:
czy to jest szerokie caro?? bo nadal walczę z kartą graficzna i nie widać tego szczególu?? P.S.co do mojej obecności na spocie to na 70% mnie nie będzie Fiatem ale na 30% jest sznasa że pojawie się autem ze znakiem Zorro na masce




Jak ja się pojawię to z rombem na atrapie. Połowa samochodów będzie nie-FSO
  
 
Szerokie, jak najbardziej.
  
 
Cytat:
2006-12-15 00:39:36, jacekes pisze:
Kolejny znajomy wóz na allegro.


Czy to jest to auto o którym myślę .
  
 
Nie wiem, o którym myślisz, ale to ten właśnie jest.
Olo zaproponował zrzutę i zakup prezentu gwiazdkowego dla Majchala.
  
 
Cytat:
2006-12-15 21:30:59, jacekes pisze:
Nie wiem, o którym myślisz, ale to ten właśnie jest. Olo zaproponował zrzutę i zakup prezentu gwiazdkowego dla Majchala.



To po ile?