P O Z N A Ń - spoty - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
To co? Kiedy robimy? W ten weekend, czy kolejny????
W grę wchodzą:
sobota 29-05-2004 ( mój typ )
niedziela 30-05-2004
lub
sobota 5-06-2004
niedziela 6-06-2004
  
 
Cytat:
2004-05-26 14:42:59, MAJCHAL pisze:
To co? Kiedy robimy? W ten weekend, czy kolejny????
W grę wchodzą:
sobota 29-05-2004 ( mój typ )
niedziela 30-05-2004
lub
sobota 5-06-2004
niedziela 6-06-2004



Następna niedziela tzn. 6 czerwiec. Przynajmniej mi tak najbardziej pasuje bo najbliższą sobote i niedziele spędzam w pracy
Ciekawe czy Oli tym razem dojedzie?

Może znajdzie się ktoś kto będzie zmuszony jechać autem i będzie miał troche miejsca dla mnie i ewentualnie Bartka tylko pytanie kto zrezygnuje z browarka
  
 
Ja w ten weekend odpadam, tak mnie choroba jakaś wzieła że ledwo mówie, a jutro matura z matmy ustna, a w poniedziałek z polskiego i do tego czasu muszę wyzdrowieć.
  
 
Halo halo czy ktoś jeszcze przybędzie Tony, Oli, Ronaldo oraz pozostali których z lenistwa nie chce mi się wypisywać???
  
 
Cytat:
2004-05-28 20:46:21, Kroolik pisze:
Halo halo czy ktoś jeszcze przybędzie Tony, Oli, Ronaldo oraz pozostali których z lenistwa nie chce mi się wypisywać???


Nie chcą przyjechać to nie, więcej dla nas. Tymbardziej trzeba bez samochodu przyjechać i do tego w starych butach ( żeby nie było szkoda czubków kiedy będzie się wleczonym )
  
 
Cześć!

Przyjadę, ale nie wiem kiedy. Zdecydujcie się na jakiś termin.

Pozdrawiam
Tony

-----------------
Może i stary, ale za to brzydki.
  
 
Cytat:
2004-05-30 12:07:19, Tony pisze:
Cześć!

Przyjadę, ale nie wiem kiedy. Zdecydujcie się na jakiś termin.

Pozdrawiam
Tony



Ze względu na panującą demokracje ostateczną decyzje podejme ja
Niedziela 6 czerwca godzina 17:00 parking leśny przy Browarnej!
Decyzja ostateczna nie podlegająca dyskusji, wszystkie zażalenia i inne pomysły, nic nie dadzą, będą ignorowane

  
 
No i dobrze. Przywieźć grilla ? Tym razem będę musiał zakupić akcesoria grillowe, więc proszę każdego chętnego na grillowanie o przygotowanie sobie paru złotych w bilonie na ściepę

Pozdrawiam
Tony

-----------------
Może i stary, ale za to brzydki.
  
 
Ok, no to termin ustalony, jak się uda przywioze jeszcze kumpla i wtedy bedzie nas o jednego wiecej.
  
 
Cytat:
2004-05-30 20:39:15, Tony pisze:
No i dobrze. Przywieźć grilla ? Tym razem będę musiał zakupić akcesoria grillowe, więc proszę każdego chętnego na grillowanie o przygotowanie sobie paru złotych w bilonie na ściepę

Pozdrawiam
Tony


Jasne że przywieź grill, ale sam przyjedź nieco wcześniej niż ostatnio, bo znowu zalejemy się śliną
Aaaaaaa no i obowiązkowo czekam na DIABELSKĄ Na to też dołoże się do zrzuty
  
 

Szukam chętnego kto weżmie mnie i Bartka bo z powodu żadnemu z nas nie chce siadać się w niedziele za kółkiem
  
 
Cytat:
2004-05-30 22:04:35, MAJCHAL pisze:
przyjedź nieco wcześniej niż ostatnio, bo znowu zalejemy się śliną



Tym razem powinienem być na czas - nie mam dyżuru w najbliższy weekend (YES!)

Pozdrawiam
Tony

-----------------
Może i stary, ale za to brzydki.
  
 
Hej!
Ja też się pojawię
Może z jakimiś ludźmi...
PS. Przywiozę Ketchup, żeby było czym diabelską przepchnąć
  
 
To może jak pojedziesz Tony przez Majakowskiego to być mnie zabrał. Czekałbym na skrzyżowaniu Majakowskiego i Chartowa, na przystanku autobusowym w kierunku Antonika? Może być?
Daj cynka czy tak, i o której, bo biorę trochę winka, i nie chce mi się targać piechotą
  
 
Tak tylko przypominam
Niedziela 6 czerwca godzina 17:00 parking leśny przy Browarnej!
Decyzja ostateczna nie podlegająca dyskusji, wszystkie zażalenia i inne pomysły, nic nie dadzą, będą ignorowane
  
 
Cytat:
2004-06-02 13:03:08, MAJCHAL pisze:
Daj cynka czy tak, i o której, bo biorę trochę winka, i nie chce mi się targać piechotą



Winko winko teraz to już na pewno nic mnie nie zmusi do przyjazdu autem
  
 
No jakbym mial przybyć bez winka?
Co prawda to świeża partia, jeszcze sie nie ułożyła, ale maludę opić trzeba. Tak więc proponuję zabrać kubeczki klubowe metalowe, bo nie wiem czy plastik przetrzyma moje winko
  
 
Cytat:
2004-06-02 23:20:19, MAJCHAL pisze:
No jakbym mial przybyć bez winka?
Co prawda to świeża partia, jeszcze sie nie ułożyła, ale maludę opić trzeba. Tak więc proponuję zabrać kubeczki klubowe metalowe, bo nie wiem czy plastik przetrzyma moje winko



Ja tak na wszelki wypadek zabiore kubeczek rozmiar większy od klubowego
  
 
Nic z tego Kroolik. Już wystarczająco oszukiwałeś w Sulejowie, a potem rozgłaszałeś wszem i wobec ze " Majchal nas upił "
Polecam kubki klubowe, będzie fajny klimat
  
 
Cytat:
2004-06-02 13:03:08, MAJCHAL pisze:
To może jak pojedziesz Tony przez Majakowskiego to być mnie zabrał. Czekałbym na skrzyżowaniu Majakowskiego i Chartowa, na przystanku autobusowym w kierunku Antonika? Może być?
Daj cynka czy tak, i o której, bo biorę trochę winka, i nie chce mi się targać piechotą



Hmmm, czemu nie, tylko nie wiem czym przyjadę. Swoim, lub z kumplami big fiatexem. Daj cynka, o której się umawiamy

Pozdrawiam
Tony

-----------------
Może i stary, ale za to brzydki.