Magnetyzer

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ma to ktoś załozone? Jakieś opinie?
  
 
witam. moja strona z wynikami na hamowni. test magnetyzera do gazu fiat croma.
  
 
Dzięki. Ciekawe. Muszę się zastanowić nad instalacją
  
 
jezeli masz troche grosza to mozna kupic.Jak nie pomoze to na pewno nie zaszkodzi.Nie mozna sie spodziewac kolosalnych zmian w dynamice autka ale zmiany sa na pewno.Kazdy silnik zareaguje inaczej ale na pewno pozytywnie.
  
 
No więc kupiłem ten wynalazek z Allegro. Zobaczymy czy będą jakieś zmiany. Napiszę, jak wrócę z podróży. Przejadę ok 1500km, więc jakieś miarodajne wyniki będę miał.
  
 
Kolega ma założony w Polonezie od 2 lat. Nie narzeka. Spalanie mniejsze ok. 5% no i mniej CO w spalinach.
  
 
Dzisiaj mimo trzaskającego mrozu (-25) założyłem ten magnetyzer. 2 na gaz i 1 na powietrze.Noooo, jestem pod wrażeniem. Mam nadzieję, że to nie subiektywizm. Odnoszę wrażenie, że wyraźnie wzrosła elastyczność silnika i bardzo wyraźnie moment na niskich obrotach. Nie miałem gdzie sprawdzić Vmax, bo to też podobno rośnie, ale po podróży gierkówką, opiszę swoje wrażenia. Jeśli jeszcze spadnie zużycie, to będę cały szczęśliwy. A podobno całkowite spełnienie ma nastąpić po 2,5kkm. I pomyśleć, że to tylko zwyczajne magnesy tyle, że silne i odpowiednio ułożone.
Pozdrowienia
  
 
Chyba jednak to subiektywne odczucia
  
 
No cóż. Placebo też pewnie odgrywa swoją rolę, ale... w kazdej plotce jest ziarenko prawdy
  
 
No cóż. Wcześniej przeczytałem co się dało na temat magnetyzerów i zjawisk zachodzących w tym procesie. Ponieważ szanuję naukę, postanowiłem sprawdzić. Mam wrażenie, że to nie tylko osdczucie subiektywne. Zresztą naważniesze będą testy zużycia gazu. Pożyjemy-zobaczymy.
  
 
jakiej firmy jest ten magnetyzer którego sobie zafundowałeś?
  
 
Cytat:
2004-01-25 19:46:26, croma1 pisze:
jakiej firmy jest ten magnetyzer którego sobie zafundowałeś?



A jakie byś polecał?
  
 
witam. jedyny dość dobry jaki sprawdzałem to dynamic fuel z MAKSORA
  
 
Aha, czyli MultiMagi zdające egzamin od 2 lat są do d...
  
 
Kazdy chwali swoje
  
 
witam.
zamontowałem już trochę magnetyzerów z Maksora do gazu i w tej chwili mogę potwierdzić ich dobre działanie . a co w tym dziwnego,że dobre rzeczy się chwali. a co do magnetyzerów do benzyny to mam różne zdanie. natomiast do gazu i diesla maksorowskie są super. jestem z klientami umówiony,że jak nie są zdowoleni to zwracam pieniądze a są niemałe i jak do tej pory nie było zwrotu.
odpowiedź dla wilka i carinusa.
jednak magnetyzery a może inaczej modyfikatory paliwa są w naszym światku samochodowym pewnym elementem w kręgu zainteresowań więc warto wymieniać swoje opinie. ale to tak na marginesie.
  
 
Croma-postaraj sie o jakies inne modele magnetyzerow do badania.Mozliwe ze badales Maxory i sa bardzo dobre ale inne moga byc jeszcze lepsze.Ja tez dalem za swoje kiedys kupe kasy a teraz slysze ze znajomy zrobil sobie sam za pare zlotych i jest zachwycony dzialaniem swojego wyrobu.
Osobna sprawa jest reakcja silnika na zmodyfikowane magnetycznie paliwo.Wiadomo ze zawsze to paliwo jest jednakowo ulepszone ale zawsze kazdy silnik inaczej zareaguje.O poprawie czystosci spalin nawet nie wspominam bo to raczej zadko kogos interesuje.Najwiecej oczekiwan jest jesli chodzi o spadek zuzycia paliwa i tutaj czym wiecej zaawansowania technologicznego w silniku tym mniejsze efekty,mniejsze nie znaczy ze ich wcale nie ma.Po prostu silnik potrafi i tak dobrze dobrac sobie sklad mieszanki zeby maxymalnie wykorzystac caly potencjal energetyczny paliwa.
Dlatego ostroznie podchodze do rzeczy ktore ktos chwali ,BO U NIEGO JEST SUPER,a u mnie moze nie byc wcale.
  
 
dla mnie jest to w tej chwili etap eksperymentów z różnymi magnetyzerami. a także ich kombinacjami . jak będę miał czarno na białym ich działanie w tym spalanie poprawe mocy i momentu obrotowego to dam info w tym temacie. dla CIEKAWOŚCI PODAM,ŻE na przewodzie od reduktora do mixera zalozyliśmy magnetyzer który był przeznaczony na przewód gazu ziemnego w instalacji domowej i wynikami byłem zszokowany ponieważ 7 NM i 2,5 KM. dało przyrostu w samochodzie 3.0 ltr.wszelkie eksperymenty są mierzone. narazie zrobiliśmy ok. 30 pomiarów z magnetyzerami. jednak z paru samochodó zostały wybudowane.
  
 
Ciekawa sprawa z tym magnetyzerem do gazu ziemnego.Roznil sie czyms szczegolnym od tych samochodowych?
  
 
niczym się nie różnił od multi maga. za tydzień będą chwile prawdy magnetyzerów na hamowni.