Multi Banner

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Pomysl polega na tym ze stworzylibysmy taki multi banner gdzie w jakiejs tam kolejnosci wyswietlaly by sie informacje o
naszych stronach internetowych. Na poczatek warto by ustalic pare rzeczy jak np rozmiar format bannerka itd no ale w sumie
na sam poczatek poczatku musze wiedziec co wy na to ???

pozdr
  
 
W sprawie bannera FEFK muszę to omówić z zarządem Klubu, a w sprawie bannera SQAD z Versusem. Ale niech Ci będzie

A co np z Forum o LPG? Też reklamujemy zewnętrznie, czy wystarczy osadzenie bannerów na Motonews?
  
 
Ciekawa koncepcja a gdzie byłby wyświetlany ten baner ?
jezeli chodzi o rozmiary to preferuje sie 2 : 400x50 px i 468x60 px
  
 
Myśle ze to dobry sposób aby siebie wzajemnie reklamować. Przecież o to chodzi zeby każdy trafił tam gdzie trzeba, albo znalazł to co potrzebuje.
Wydaje sie to dobrym pomysłem
  
 
Jestem za, na pewno jest to ciekawa forma reklamy, rozmiar banera to 400x50 ten jest chyba najpopularniejszy
  
 
ja jestem za tylko gdzie mialby by byc ten banner wyswietlany? a co do rozmiaru to mi ogolnie obojetne.. dostosuje sie do wiekoszosci bo i tak bede musial na nowo nasz robic
  
 
Chodzilo mi o to aby kazdy z webmasterow dorzucil ten banner (kodzik) do swojej strony i tyle. Wlasnie dlatego chcialem sie "dogadac" co do wielkosci, jednym pasuja plaskie innym kwadratowe itd

Ciesze sie ze jest jakis odzew


Wilku oczywiscie mimo ze forum lpg nie ma swojej strony (jak narazie) dorzucimy je do bannerka (czy tam buttonka zalezy co ustalimy i czy cos z tego wyjdzie)

pozdr
  
 
No to jestem za banerkiem 400x50
oczywiscie rozumiem że ma być statyczny - czyli jedna odsłona jednego klubu/forum
przygotuje taką wersje
  
 
U nas są banery w rotacji to równie dobrze można sie powymieniać banerami i już.
  
 
Ja siedze cicho i czekam na rozwoj inicjatywy - ale jestem jak najbardziej za
  
 
Jestem za jednbak nie wiem co na to reszta zamieszcze ten link do tego wątku i zobaczymy co powiedzą jeśli są na tak to wchodze w to
  
 
Może będę jak "czarna owca", ale na stronie OKP reklamujemy jedynie to co związane z Oplem.
A w tym rotacyjnym banerze pojawiły by się inne klubu ( np.FSO ).
Stąd jestem na NIE.
Co innego baner klubów OPLA!!!
  
 
Cytat:
2004-02-23 13:46:17, GSI pisze:
A w tym rotacyjnym banerze pojawiły by się inne klubu ( np.FSO ).
Stąd jestem na NIE.
Co innego baner klubów OPLA!!!


A co kolega ma do FSO to też wbrew pozorom samochód ,
ja ponowie pytanie - gdzie ten baner miałby być wyświetlany ? czy na górze forum jak teraz baner forum LPG ? ciekawe co na to daemon
  
 
Caly czas chodzi o to aby ten banner wyswietlal sie na poszczegolnych stronach internetowych poszczegolnych klubow grup itd

Jesli ktos nie chce to nie ma sprawy poprostu nie bedzie jego linka i juz.

czekamy co bedzie dalej

pozdr
  
 
Moja propozycja jest taka wymieńmy sie banerami rotację mozna zrobic juz nawet w Java script albo PHP sa gotowe skrpty i po zawodach a przeciez nie sądze że podepniemy w motonews to
  
 
Cytat:
2004-02-23 14:19:27, trombocyt pisze:
Moja propozycja jest taka wymieńmy sie banerami rotację mozna zrobic juz nawet w Java script albo PHP sa gotowe skrpty i po zawodach a przeciez nie sądze że podepniemy w motonews to



Można zrobić tak jak mowisz czyli rotacje nie ma problemu to jak ustalamy ze rozmiar bannera jaki bedzie ??

pozdr
  
 
Ja poprosze o linki do stronki która bedzie miała taki baner, chciałbym zobaczyc jak to wyglada i wiedzieć gdziego ewentualnie dac, pomysł jak wspominałem dobry tylko sie nieznam zabardzo na tych sprawach a jestem wzrokowcem
Tak wiec jak zrobicie jakiś wzór to podeślijcie tu link.
Pozdrawiam
  
 
No dobra kto chetny niech mi przysle na maila (w profilu) swoj banner w formacie 400x50 Taki jak u mnie w podpisie) oraz link do strony

Ja to wrzuce na moja stronke i tam zobaczymy jak to bedzie wygladac

Jakby ktos nie znal adresu to

www.dsquad.prv.pl
lub
www.drifting.now.pl

pozdr
  
 
Generalnie takie nie pisane zasady w necie panują że baner standard to 400x50 px i takie sa chyba najlepsze
  
 
Cos nie dostalem zadnego bannera mailem ciezk jest mi zrobic rotacje jednego bannera

pozdr