Multi Banner - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
A bannerek ma być w gifie, czy może w swf?
  
 
Wilku mieszasz po co ci swf jak masz przyslac statyczny obraz

gif, jpg, png
  
 
Mogę zrobić statycznego swfa

A te literki na bannerze D-Squad jakiesik znajome
  
 
oj tam znajome zaraz zmienie a pozatym nie som niebieskie

pozdr
  
 
Bardzo ładne literki Thanielu 400x50 powiadasz? Jush odpalam Photoshopa
  
 
Ja uzywam Gimpa
a inni ??? no co bedziemy z Wilkiem robic rotacje 2 bannerow

pozdr
  
 
Prosiem

  
 
Dziekuje Wilku

kurcze a ja zrobilem 450x50 musze zwezic

pozdr
  
 
Niom
  
 
Cytat:
2004-02-29 18:09:35, thaniel pisze:
kurcze a ja zrobilem 450x50 musze zwezic



linijke sobie napraw

pozdr.
  
 
A zeby innych zachecic

Na pewno zgodzicie sie ze google to teraz najlepsza i najczesciej uzywana wyszukiwarka w polsce no i na swiecie tez. Otoz jesli wiecie w jaki sposob google indeksuje sobie dane o stronach, jakie sa kryteria i jak to generalnie dziala to wiecie ze jesli strona jest wysoko w katalogu googli i na tej stronie jest link odnosnik do innej strony to ta inna strona ma bardzo duze szanse na rownie wysokie miejsce w googlach do czego zemierzam ...

wejdzcie na google i wyszukajcie slowo drifting - zaznaczajac opcje polskie strony

wejdzie na google i wyszukajcie drag (nie od narkołykoów tylko od drag racingu) tez zaznaczajac ze po polsku

no wiec widzicie ze moja stronka jest dosc wysoko a co za tym idzie moze podciagnac wasze stronki do gory , a moze i ktos z was jest bardzo wysoko w googlach i podciagnie moja stronke inaczej mowiac ... jak sie zbiezemy w kupe to obojetne co beda ludzie wyszukiwac na googlach ( i nie tylko) o tematyce motoryzacyjnej to wyjdzie ktoras odpowiednia stronka z "naszych"

ufff ale sie rozpisalem

pozdr
  
 
Ale elaborat Nie poznaję Kolegi
  
 
Wilku moze jestem za mlody ale za cholere nie znam tego slowa i nawet nie wiem czy mnie nie obrazasz

pozdr
  
 
Dobrze, że nie antycypowałeś
  
 
Cytat:
2004-02-29 18:25:48, thaniel pisze:
no wiec widzicie ze moja stronka jest dosc wysoko a co za tym idzie moze podciagnac wasze stronki do gory


Wejdź w Google i wpisz fso i zobaczysz jaka strona jest wysoko
  
 
GDA wiem wiem nawet jak wisze sex to sie fso autoklub wyswietla

pozdr
  
 
Fantastic
Sexy
Oldtimers?

  
 
Przyglądam się tutaj i mam takie pytanie: Czy ten banerek musi być stateczny?? Jeśli tak to prosze napisać (witurb@interia.pl) to zrobię go w weekend bo teraz nie mam czasu i podeslę!

Poz.