Reset kompa

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ostatnio byłem zmuszony wyjąć akumulator z auta a co za tym stoi zresetować kompa. Wiam jak przywrucić ustawienia fabryczne w samochodzie, ale zastanawiam się jak sprawa ma się do instalacji gazowej. Jakie są teraz ustawienia tego ustrojstwa i czy można tak jeździć czy trzeba też jechać do gzaownika aby wszystko ponownie poustawiał?? A może można to zrobić samemu??
Wybaczcie jeśli to pytanie wyda wam się głupie ale dopiero co kupiłem auto z gazem i w tej sferze jestem jeszcze kompletnie zielony.
Z góry dziękuje za odpowiedź
  
 
Podaj jaki masz model kompa gazowego to ktos moze Ci podpowie.
  
 
tak jak napisałem wcześniej jestem dopiero początkującym użytkownikiem auta z gazem i za bardzo się nie orientuje w temacie. Oglądając samą instalację gazową jak i dokumenty znalazłem dwie nazwy: Emmegas oraz Elpigaz (tą druga na przełączniku benzyna/gaz znajdującym się wewnątrz auta). Czy któraś z tych nazw określa model kompa? Nie mam pojęcia.
Z góry dzięki za pomoc i proszę o łagodne potraktowanie mojej niewiedzy.
Pozdrawiam
  
 
Jedz do gazownika niech ustawi Ci kompa na nowo. Ja ostatnio borykalem sie z resetem kompa w instalce Lovato... skonczylo sie u gazownika bo procedury resetu kompa (w stylu: odpalasz auto, czekasz az sie nagrzeje, przelaczasz na gaz, 3000obr/min az diody na kompie zaczna naprzemiennie migac...) gazu zawiodly. Instalator powinien to zrobic od reki bez narzekania (5min pracy). Pozdrawiam