DZIAŁ ---- DIESEL - Strona 18

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
dzwonilem do specow, kazali 15 sekund krecic, jak nie odpali to krecic znowu, potem dac odpoczac i sprobowac raz jeszcze.
i za 3 razem odpalil!
czyli, ze zapowietrzony byl, czy jak?
  
 
troszkę za dużo jak na moje zdanie
mam taki sam silnik i bryka na akumulatorze 72 Ah. myślę, że większy nie potrzebny. Teraz dorzuciłem wzmacniacz i skrzynkę i nie narzekam. Prądu mi jeszcze nie zbrakło...
pozdrawiam
  
 
Cytat:
2007-11-05 18:02:58, KALI1 pisze:
witam mam astre 95r 1.7d i chce wmontowac do niej akumulator 86ah i prad rozruchu 76amper moze byc czy za wiele nie popale czegos???



Moze byc -tylko jajk nie robisz długich tras to czasem go podładuj prostownikiem bo szybko sie wykończy.
  
 
Powiem tak.
Pojemność akumulatora 86Ah w zupełności wystarczy.
Natomiast nie rozumię określenia "prad rozruchu 76amper"
Do diesla potrzebujesz przynajmniej 400A na rozruch żeby nie mieć kłopotow w zimie.
Odczytaj ponownie metryczkę aku i napisz.
  
 
Cytat:
2007-05-21 19:29:03, WWojtek pisze:
Witam, mam problem, w trakcie wyprzedzania nagle silnik stracił moc , i wszedł w tryb awaryjny, podjechałem do znajomego mechanika, który sprawdził , że padł zawór sterowania turbiną, on sprytnie zamienił mi go z zaworem sterującym klapami dymowymi , i przez chwile było wszystko ok, ale znacznie stracił na dynamice, teraz znalazłem taki zawór na allegro, w cenie 170zł, a u mnie w oplu taki wg numeru VIN kosztuje 580zł, i teraz mam pytanie, czy zawór z allegro (link poniżej) będzie odpowiedni, czy lepiej nie ryzykować i wg zasady płać i placz kupić ten w oplu. Jeszce mam pytanie bo wpadłem do kolesia na komputer i wyrzucił mi takie błedy P0105 - czujnik ciśnienia absol.kolektora/ciśnienia atmosferycznego-usterka oraz P1100 bez opsiu usterki, czy ktoś może mi doradzić co robić, pzodarwaim WOjtek PS Opel astra DTI 16V 2,0 2000r link http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=194589829



mialem ten sam problem (elektrozawor), kupilem rok temu zamiennik (cos podobnego) i hula bez zadnych problemow, takze radze Ci - nawet sie nie zastanawiaj!
pzdr