WARSZAWA - spotkania na Żeraniu - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
To popatrzcie za tydzien,jakby byl jakis godny uwagi to wezcie mi go.Moze byc nawet bez sondy bo chyba moja od jednopunktu bedzie pasowac
  
 
jezeli za tydzien ktorys z nas bedzie
  
 
To jak nie za tydzien to za dwa moze bedziecie.Tak czy tak, to mi pasuje
  
 
Sonda z GLI będzie pasować na 100%
  
 
Jak bedziecie w ta niedziele na Zeraniu to pamietajcie o tym kolektorze GSI dla mnie
  
 
jakby ktos jutro, dziewiatego jechal na zeran, to niech mi da znac na kom505304060 smsem, chetnie sie zabiore.
  
 
Ja bede na gieldzie "bardzo" z rana .
Jak mi zostanie jakas kaska to kupie dla Ciebie (Bartek) kolektor (i jezeli beda).
  
 
bylem dzis na zeraniu z bolima i powiem wam, ze jak chcecie wszystko tanio kupic, to bierzcie bolime, bo zbija ceny zawodowo. ja dla siebie nic nie kupilem oprocz dwoch plyt na dvd, ale za to widzialem zajebistego forda granade, rocznik jakis 80ty w okolicy, sedan, a silniczek 2.0 V6. no po prostu melodia!!! wielka rewelacja blacharska to nie byla, ale trzymal sie niezle. cena 3500.
spotkalismy tez spajka.
  
 
Ja też byłem na giełdzie, chociaż miało mnie nie być, ale wydech się o to upomniał, na miejscu spotkałem Rusty z Janiem, którzy spotkali ArturaW, który spotkał Spajka...
  
 
Jeszcze trochę i ta giełda będzie za mala, bo ciasno się robi
  
 
Cytat:
2004-05-09 21:34:51, PGN pisze:
bylem dzis na zeraniu z bolima i powiem wam, ze jak chcecie wszystko tanio kupic, to bierzcie bolime, bo zbija ceny zawodowo.


W końcu co debeściaki to debeściaki! No nie Bolima?
  
 
Cytat:
2004-05-09 23:37:36, OLO pisze:
Cytat:
2004-05-09 21:34:51, PGN pisze:
bylem dzis na zeraniu z bolima i powiem wam, ze jak chcecie wszystko tanio kupic, to bierzcie bolime, bo zbija ceny zawodowo.


W końcu co debeściaki to debeściaki! No nie Bolima?



No tak Olo .


W sumie na gieldzie nie bylo nic ciekawego, kolektorki byly bez sond, albo z niesprawnymi ( w sumie moze ze 4 szt.), zadnych rewelacji.
A z autek to oprocz Grenady byl malar z 90 roku, w stanie bdb, wszystko seryjne (chyba "dziadkowy") i poszedl od razu za 1000 pln... szkoda, ze sie spoznilem bo poluje na cos takiego (a dokladniej moja mama).
  
 
Myśmy byli zbyt późno i już bardziej łakome kąski zostały wykupione. Za tydzień trzeba wstać wcześniej
  
 
Kto sie jutro wybiera na zeran?
  
 
Zalęzy jaka będzie pogoda? A co?
  
 
Ja niezaleznie od pogody mam zamiar jechac.
  
 
Jakieś konkretne zakupy?
  
 
Chcialbym kupic najlepiej nowy zapas do poldka z oponka debica vivo, a pozatym moze cos jeszcze ciekawego wypatrze
  
 
Skąd będziesz jechał, bo może bym się zabrał z tobą?
  
 
wilenski