[OFF TOPIC] Jestem szczęśliwym tatą - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
oli, jeszcze 10-oro takich! gratulacje
  
 
Serdeczne gratulacje, jak dla mnie to Marysia
  
 
Oby sie zdrowo chowało, winszuje
  
 
Gratulacje!!! a dla Małej :
  
 
Cytat:
2005-10-27 00:41:23, OLI_F50 pisze:
Witam. Podpinam się pod ten wątek, by niepotrzebnie tworzyć nowy, gdyż...... ............WŁAŚNIE ZOSTAŁEM TATĄ !!! Mam córeczkę, waży 3070 kg i mierzy 55 cm. Urodziła się o 23.50 26 października 2005 r., prawie w termin, bo miła być dziś, czyli 27-go... Imienia jeszcze do końca nie wybraliśmy z Kasią, wahamy się między Natalią a Marysią... Mam nadzieje że w domu będą juz w sobotę, oby... Tak mi adrenalina buzuje że chyba dziś nie zasnę z wrażenia !!!! Uffff....Taki jestem szczęśliwy !!! Coś podobnego, gdy kupiłem mojego "nowego" POWER'a, jak mawia mój pierworodny , i odbyłem nim pierwszą podróż...do domu... Dosłownie coś niesamowitego... Długo czekaliśmy aż córónia ujrzy światło dzienne...no prawie..hihihi...Teraz pozostaje mi już tylko przygotowanie łóżeczka dla małej....i powitanie Kasi z córeczką w domu... A potem będzie oblewanie .... na całego... Ehhh... Jak ja to przeżyję....?!



Oli wraz z Kasią przyjmijcie i gratulacje od nas.
  
 
no panie to pepówka bedzie sie lała strumieniami hehe
A co do imienia to mnie sie zawsze podobało Justyna ( moja dziewuszka tak ma na imie ) a córeczce dał bym Izabela ( Iza ładne imie , no i nasza krajowa pieknośc pani Scorupco równiez nosi takie imie )
  
 
Gratuluje Oli, pozdrow Kasie i malenstwo
  
 
Oli gratulacje, TATO Pociechy z Maleńkiej i zdrówka dla mamy!
 
 
Cytat:
2005-10-27 08:21:35, berek33 pisze:
no panie to pepówka bedzie sie lała strumieniami hehe A co do imienia to mnie sie zawsze podobało Justyna ( moja dziewuszka tak ma na imie ) a córeczce dał bym Izabela ( Iza ładne imie , no i nasza krajowa pieknośc pani Scorupco równiez nosi takie imie )


- że jak Ty sie nazywasz? Bożydar? A to cie starzy załatwili....
 
 
Cytat:
- że jak Ty sie nazywasz? Bożydar? A to cie starzy załatwili...



stary nie swiruj , bożydar brzmi PIS-owsko , ja sem piertek z miasta świdnicy..
  
 
Najlepszego!
  
 
Cytat:
2005-10-27 00:41:23, OLI_F50 pisze:
(...) Mam córeczkę, waży 3070 kg (...)



Słuszną linię ma nasza władza

Gratuluję z całego serca...
  
 
Cytat:
2005-10-27 11:01:40, berek33 pisze:
stary nie swiruj , bożydar brzmi PIS-owsko , ja sem piertek z miasta świdnicy..


Berek, ciiiiszej, to był cytat z opolskiego kabaretonu, na temat wybierania imion

Ja osobiście gdybym usłyszał, że moja córeczka ma mieć Iza na imię, to bym chyba zatrzasnął się w wersalce - ale to tylko i wyłącznie moje osobiste uprzedzenie, więc pokój ludziom bez dachu nad głową
 
 
Wielki gratulacje, Oli i Kasia!!!
  
 
Wielkie dzięki !!!
Byłem juz dziś w szpitalu i zobaczyłem tą kruszynkę... Śliczna jest... Dużo śpi, malo płacze... Może tak będzie też w domu? Mamy juz wybrane imię, a wlaściwie imoina dla małej... Od dziś na imie ma NATALIA MARIA... Troszke nie mogliśmy sie zdecydować czy ma być jedno imię, ale padło na na wersję dwu imienną ... A experymentów imiennych raczej nie robiliśmy...
Raz jeszcze dzięki...
  
 
natalia to oczywiscie na czesc natalii kukulskiej! wspaniale! buehehe!
gratulacje tatusiu!
  
 
Kasiu i Sebastianie, raz jeszcze wszystkiego naj.... Oby zdrowa była, bo jak będzie to nawet gdy będzie ryczeć całymi dniami i nocami to też będziecie szczęśliwi
Uściski dla ferajny
A jak Daniel przyjął ten fakt?
  
 
Gratuluję OLI.
  
 
gratulacje!
  
 
Cytat:
2005-10-27 15:55:43, MAJCHAL pisze:
Kasiu i Sebastianie, raz jeszcze wszystkiego naj.... Oby zdrowa była, bo jak będzie to nawet gdy będzie ryczeć całymi dniami i nocami to też będziecie szczęśliwi Uściski dla ferajny A jak Daniel przyjął ten fakt?



Dziękuję bardzo...
Daniel jak narazie wie tyle, że nie jest juz jedynakiem... Wie jak ma na imię, pokazywalem mu juz pierwsze fotki, choć z telefonu... Ale tak naprawdę dotrze to do niego wówczas gdy Kasią z małą pojawią sie w domu... Gdy mu opowiadam że ma już siostrzyczkę, interesuje sie tym przez parę minut a potem wraca do swej zabawy, komputera, bajki itp. Tak to jest , że czego oczy nie widzą.... Jeszcze troszkę i moja rodzinka będzie w komplecie... a wtedy sie zacznie...