Czerwone gwiazdki ;-) - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
tak jest!!!!!!
takie malutkie Halinki!!!!!!!
jestem za!!!!!


wyrwi...dlatego na razie sa to marzenia ehehehehhe
  
 
No wlasnie ja tez przegapilem fajoska dyskusje. Ale El ma racje najlepiej Takie fajniusie Halineczki nam dac

------------------------------------
Najladniejszy na Hyde
  
 
Deamonek nie da nam zadnego wstretnego bana bo...my w koncu jestesmy podwalina calego tego Forum.....bez nas bylaby to szarzyzna...nuda...pustka...cisza i spokoj..a przeciez nie ma nic dla takich miejsc jak brak "ruchu w interesie" - to przeciez oznacza smierc forum....a tego przeciez Daemonek nasz nie chce jak i my tez nie!
A zreszta jestesmy jego ulubiencami
PS. Daemonku...czy w sprawie gwiazdek/owieczek bedzie cos zrobione?
  
 
Dobrze, ze poruszasz ponownie te sprawe.
No wlasnie zastanawiam sie czy w ogole maja byc, bo jak zauwazylem sytuacja z powodu istnienia gwiazdek robi sie mocno niezdrowa (taki syndrom wyscigu do nikad).

Moze trzeba jakos rozwiazac ten problem tylko jak. Ciekawi mnie od ktorego momentu przestanie niektore osoby fascynowac nabijanie postow dla samej ich ilosci i zwiazanych z tym gwiazdek?

A moze po prostu wylowic te osoby i dopisac im np. po 25 tys postow do licznika - wtedy moze nie beda nabijac dla ilosci a satysfakcja z nabijania tez bedzie mniejsza (zawsze mozna im dopisac albo odjac 5 tys - dzisiaj dodac, jutro odjac itd. -> w sumie fajna zabawa)

A moze nie wyswietlac tych ilosci i gwiazdek na forum tylko w profilu w statystyce? A moze lepiej wcale tego nie pokazywac.

Prosze o końkretne propozycje w tej sprawie.

pozdr.

P.S. Kolorystyka gwiazek zostala na razie zarzucona z wyzej wymienionych powodow.
  
 
Gwiazdki w sumie fajna sprawa ale faktycznie nie spelniaja swej roli. Mimo to uwazam ze przydaloby sie cos, co pozwoliloby odroznic osoby dopiero co zarejestrowane od stalych bywalcow. Moze gwiazdki zaleznie od czasu/ Moze jakas stricte wojskowa hierarchia z awansami przyznawanymi od moderatorow albo co...Macie jakies pomysly bo dzis to niezawiele wymysle
  
 
Ale trzeba to dobrze przemyslec, bo problem istnial zawsze a teraz zaczyna sie poglebiac - ostatnio skasowalem watek, ktory byl zalozony wlasnie w celu nabijania postow zawierajacych w wiekszosci po jednej literce tresci. Nie powiem gdzie ...

I rzecz w tym zeby to sie odbywalo automatycznie. Moderatorzy maja dosc pracy z utrzymywaniem porzadku na forum wiec nie ma sensu obciazac ich jeszcze rozdawaniem gwiazdek. Poza tym funkcja ma byc niezalezna od stosunkow miedzyludzkich, bo nikt nie ma czasu pozniej odpowiadac na pytania czemu tamtemu dal takie wyroznienie a mi inne itd.
Forum ma sluzyc innym celom niz zdobywanie "odznaczen" i tym bedziemy sie kierowac przy podejmowaniu decyzji.

pozdr.
  
 
Hmm..wyciac ilosc postow i ograniczyc liczbe gwiazdek?

P.S. Ja wiem gdzie byl ten watek, ale sie nie lapalem
  
 
Powiem coś co sie nie spodoba wielu "nabijaczom" SKASOWAĆ GWIAZDKI i to natychmiast - najlepiej wraz z dzisiejszą nową odsłoną forum
  
 
Jednemu nabijaczowi sie to podoba Skasowac przy okazji przenosin i nie wracac wiecej do tego teamtu, chyba ze ktos wymysli cos nowego i naprawde fajnego. Mi tam moj status FSO FORUM MEMBER wystarczy
  
 
Hehe to poki mozna to jeszcze sobie nabije posta
  
 
Daemon...Nieprzejmuj sie tymi z subaru zonbe..tam nikt niema subaru ,,to tylko dzieci ...
Moze poprostu trzeba zaapelowac do moderow coby zwracali uwage na takie sprawy jak naijanie...
  
 
Napewno trzeba zaapelowac ale gwiazdki tak czy inaczej znikna z forum. Beda w profilu i na innych zasadach.
Jak to nie pomoze to w ogole znikna.

Tymczasem zycze dobrej nocy i zaraz blokuje dostep do serwisu

pozdr.
  
 
O rany, ktos mi 5 gwiazdek zakosil
A forum prezentuje sie calkiem pozytywnie
  
 
Gwiazdki sa w profilu - tam jest miejsce na statystyki

pozdr.
  
 
No super sie prezentuje forum ..jest takie mieciutkie... ...SUper !!
  
 
...fajne tylko troche bardziej rzezi.. ;-(
PZDR
Dab
PS. Pomysl z gwiazdkami "czasowymi" wydaje sie byc dobry - ale nie az tak dobry aby go zastosowac bo niby i co mialo by to oznaczac? Ktos sie zarejestruje ( a jest takich osob wiele) i zniknie na rok....wraca a tu nagle jest masterem ehehehheeh
  
 
aha...wydaje mi sie ze jak juz te gwiazdki sa tak przez niektorych znienawidzone to moze calkowicie je wyciac a pozostawic jedynie zapis o ilosci postow, musi byc jakas szybka informacja o tym czy gostek jest brand-new czy dziadkiem...
PZDR
Dab
  
 
No cos bym tez takiego zrobił...Przynajmniej na czas probny ...Jak sie nieuda i bedzie zle to wycofac zcałkowicie...a jak ja mowilem ..Moderator ma byc i czuwac a nie jak w niektorych klubach moderem jest prerzes czy cos ktory wchodzi raz na tydzien ...
Zobaczcie jaki porzadek na forum Fireroad odkad moderuje
  
 
hue hue hue
skromnis
  
 
Ja jeszcze w sprawie gwiazdek ...

otoz pojawil sie nowy system (ciagle bedzie rozwijany) przyznawania gwiazdek - tym razem - w tresci postu. Wieksza ilosc takich gwiazdek mozna bedzie wymienic na jedna duza czerwona gwiazdke ewentualnie zamiast owieczki bedzie mozna dostac banana.

to tyle jesli chodzi o gwiazdki i rebusy z nimi zwiazane

pozdr.