SPOT - Kraków 20.03.2004 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
yeah!!! bede!!!

i wiesz co Mokry? myślałem myślałem i wymyśliłem:

przywiozę scrabble , tematyka? motoryzacja , można się podzielić w zależności od ilości osób na np. 4 drużyny i grać popijając złoty płyn (nie, nie olej ) co Ty i inni na to?
  
 
Przykro mi..ale mnie nie bedzie..nie mam kompletnie kasy na wydanie..moze innym razem..pozdroowka Mariusz
  
 
Cytat:
2004-03-11 18:45:55, k1cyprys pisze:
yeah!!! bede!!!

i wiesz co Mokry? myślałem myślałem i wymyśliłem:

przywiozę scrabble , tematyka? motoryzacja , można się podzielić w zależności od ilości osób na np. 4 drużyny i grać popijając złoty płyn (nie, nie olej ) co Ty i inni na to?



Aż sie boje bo 19 marca mam imprę i bede jeszcze pod wpływem Ale spoko damy rade!!! Nie liczył bym na frekwencje pozwalającą na dzielnie sie na cztery drużyny

A tak serio to świetny pomysł na miłe spędzenie czasu
  
 
Cytat:
2004-03-12 01:33:49, MUSTANG65 pisze:
Przykro mi..ale mnie nie bedzie..nie mam kompletnie kasy na wydanie..moze innym razem..pozdroowka Mariusz

ja tez nie mam a bede
  
 
no to spoko ilu nas będzie w tylu zagramy...
  
 
To dajcie znać dokładnie co i kiedy, bo od czwartku jestem bez internetu, a nie będe chodził od knajpy do knajpy i wypytywał czy to koledzy z klubu czy nie?
  
 
Cytat:
2004-03-16 18:00:31, vazyl pisze:
To dajcie znać dokładnie co i kiedy, bo od czwartku jestem bez internetu, a nie będe chodził od knajpy do knajpy i wypytywał czy to koledzy z klubu czy nie?



wszystko jest napisane wcześniej

20 03 lochnes na ul warszawskiej g 17;30

a jak zobacysz gości grajacych w scrable to znaczy ze trafiłes do odpowiedniego klubu
  
 
To gites. Zamelduję się na pewno.
  
 
  
 
Mnie niestety nie będzie, pracuje w tą sobotę do późna
Musze jeszcze tylko napisać że jakby na spocie zjawił się gość, i mówił że ma poloneza coupe, i jest z FSO AK (nie będe to ja) to musicie mu uwierzyć, bo to będzie prawda! Pozdrawiam.
  
 
Cytat:
2004-03-20 00:39:20, pudel pisze:
Mnie niestety nie będzie, pracuje w tą sobotę do późna
Musze jeszcze tylko napisać że jakby na spocie zjawił się gość, i mówił że ma poloneza coupe, i jest z FSO AK (nie będe to ja) to musicie mu uwierzyć, bo to będzie prawda! Pozdrawiam.



a nie masz jeszce jednego Coupe na sprzedaż bo widze ze masz niezłe dojście
  
 
i przyszedł pewien człowiek i powiedziął ze ma coupe

a ja powiedziąłem niewierze

a on na to ze pokarze mi zdjecia ale nie pokazał

a wiecie kto to był

otrzywiście nasz czołowy coupownik czyli Adamus który zawierusztył sie w krakowie i nic nie powiedział

i było wysmienicie towarzystwo dopisało pojawiła sie nawet pani prezes IZA co jest bardzo dobrym znakiem a rozmowy jak zwykle upłynełuy pod temamtem co tam nam sie w naszych FSO popsuło lub zamierza popsuć i było tyle tematów ze nie zdązyliśmy nawet w scrable pograć

chciałbym z tego miejsca podziekować adamusowi za miła i długa pogawedke oraz transport do domu
  
 
DZIEKI ZA MIŁY SOBOTNI WIECZOREK
  
 
Cytat:
2004-03-20 23:05:36, bodziot pisze:
otrzywiście nasz czołowy coupownik czyli Adamus który zawierusztył sie w krakowie i nic nie powiedział


Czyżby sie wybrał na "polowanie" na następną Coupe do Nowej Huty
  
 
Cytat:
2004-03-21 16:55:33, GDA pisze:
Cytat:
2004-03-20 23:05:36, bodziot pisze:
otrzywiście nasz czołowy coupownik czyli Adamus który zawierusztył sie w krakowie i nic nie powiedział


Czyżby sie wybrał na "polowanie" na następną Coupe do Nowej Huty


mam nadzieje ze nie ale i tak wyjedzie z fantem bo dostał namiar na sklepem z orginalnymi mieszkami lewarka zmiany biegów który namierzyłem dla mokrego ale chyba go nie kupił
  
 
ja również dziękuje za miły wieczór, w końcu poznałem więcej klubowiczów (jeśli liczba 5 oznacza więcej) ale i tak było super...
pozdr
  
 
Cytat:
2004-03-21 18:39:44, bodziot pisze:
dostał namiar na sklepem z orginalnymi mieszkami lewarka zmiany biegów który namierzyłem dla mokrego ale chyba go nie kupił



znaczy sie całego sklepu?
  
 
Cytat:
2004-03-21 22:47:41, OLO pisze:
Cytat:
2004-03-21 18:39:44, bodziot pisze:
dostał namiar na sklepem z orginalnymi mieszkami lewarka zmiany biegów który namierzyłem dla mokrego ale chyba go nie kupił



znaczy sie całego sklepu?



Szkoda, bo byłby to wtedy sklep klubowy.

I jakieś ekstra zniżki dla klubowiczów.

Może nawet mini-barek na zapleczu
  
 
Cytat:
mam nadzieje ze nie ale i tak wyjedzie z fantem bo dostał namiar na sklepem z orginalnymi mieszkami lewarka zmiany biegów który namierzyłem dla mokrego ale chyba go nie kupił



dalej jestem zainteresowany tym mieszkiem mam nadzieje że jeszcze są
  
 
Cytat:
2004-03-20 23:05:36, bodziot pisze:

i było wysmienicie towarzystwo dopisało pojawiła sie nawet pani prezes IZA co jest bardzo dobrym znakiem a rozmowy jak zwykle upłynełuy pod temamtem co tam nam sie w naszych FSO popsuło lub zamierza popsuć i było tyle tematów ze nie zdązyliśmy nawet w scrable pograć

chciałbym z tego miejsca podziekować adamusowi za miła i długa pogawedke oraz transport do domu



i wyśmienitą relacje zobaczymy niebawem na stronie