POLECANE WARSZTATY - REKLAMA - Strona 11

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam prośbę podajcie jakieś namiary na dobry warsztat w Poznaniu
  
 
Cytat:
2006-08-11 19:13:39, michu71 pisze:
Mam prośbę podajcie jakieś namiary na dobry warsztat w Poznaniu


Wystarczy troche poszukać.....na dole strony jest moj post, Luboń to niemalże Poznań
  
 
Szanowni forumowicze,
poszukuje zakladu lakierniczo-blacharskiego w Wawie. Oczywiscie zalezy mi na fachowosci i solidnosci. Cena oczywiscie tez wazna ale jak wszystkim wiadomo aby bylo dobrze trzeba fachowca a ten nie pracuje za 10zl. Oczywiscie jak najbardziej moj porfel ma dno i nie chcialbym w efekcie robic w nim na dodatek dziury. Takze bylbym wdzieczny za namiary - sprawdzone namiary.
  
 
Cytat:
2006-08-16 14:31:05, Luz pisze:
Wystarczy troche poszukać.....na dole strony jest moj post, Luboń to niemalże Poznań

dzięki fakt zagapiłem się a ceny ma dobre czy wysokie


[ wiadomość edytowana przez: michu71 dnia 2006-08-24 11:22:52 ]
  
 
Gorąco polecam warsztat blacharsko-lakierniczy w Gdyni na Pustkach Cisowskich:

Blacharstwo i lakiernictwo
Lemańczyk Franciszek & Adrian
81-079 Gdynia, Chabrowa 5b/3c

Ceny bardzo przyzwoite, zrobią każdy samochód - od Malucha do Maybacha Pełen profesjonalizm - sprawdziłem osobiście. Pare miesiecy temu naprawiali Lagunę II mojego ojca - mucha nie siada
  
 
Polecam warsztat:

Blacharstwo-Lakiernictwo-Mechanika-Pomoc drogowa 24h oraz Wulkanizacja
Wojkowice
ul.Długosza 113 tel. 501-184-535
  
 
HURTOWNIA Motos s.c.
91-862 Łódź
ul.Warszawska 8
tel 042 655 61 11 , 042 655 01 61

-tłumiki
-tłumiki sportower
-końcówki ozdobne
-katalizatory
-oświetlenie (hurt, detal)

Rabat dla czlonkow Opel Klub Polska
  
 
Z całą odpowiedzialnością polecam warsztat:

Bosh Service Auto-Elektronika

ul. Rzemieślnicza 3
email: auto-elektronika@bosch-service.pl
tel.: 032/265-61-13
faks: 032/269-70-43

wszystko co z elektryką i elektroniką - najlepszy warsztat na śląsku. Niestety długie kolejki (trzeba się umawiać na termin) i ciężko się dodzwonić. Kolejka jak w mięsnym w latach PRL!
  
 
Warsztat Samochodowy
"TOMCAR"
Al.Prymasa Tysiąclecia 66
01-424 Warszawa
tel.(22)4243855
tel.503-017-115

Polecam, niedrogo i solidnie,nie sciemnia jak cos jest do bani wali prosto z mostu
  
 
Polecam warsztat w Lodzi na ul. Polnej 3 kolo Limanowskiego
tel. (042)640-62-76
tel. 601-37-67-86
dla klubowiczow znizka, wystarczy okazac cos co swiadczy o naszej przynaleznosci do klubu
  
 
Polecam warsztat w Piasecznie przy glownej ulicy w Piasecznie (nie wiem jak sie warsztat nazywa) generalnie jest on w bramie wjazdowej przy sklepie motoryzacyjnym na przeciwko zielonego banku za "Natalia Gold" po prawej stronie wlascicielami sa Piotr Leszek i Marcin Kowalczyk dwoch milych panow posiadaj sprzet i umijetnosci i nie sa drodzy serwisuje u nich rozne samochody i nie ma zadnych problemow!!
  
 
Szukam zaufanego solidnego ASO Opla co by przyjelo moja corse i wrazie co przyjechali po nia do grodziska maz. jezeli by nie byla wstanie jechac.
  
 
Tylko Dixi-Car. Dzwoń do Pmpiotra.
Ostatnio robiłem u nich mojego TDS. Bardzo zadowolony.
  
 
polecam elektryka W stolicy na ul. Omulewskiej ( za salonem ). Pożądna robota, wytłumaczy co zrobił i nawet nie dużo bierze
  
 
poszukuje dobrego blacharza-lakiernika w łódzkiem. najlepiej w Łodzi. mozecie kogos polecic?
  
 
Witam, koledzy mam pytanie, w mojej asterce musze wymienic przegub i coś mi puka w przednim zawieszeniu szukam dobrego i taniego mechanika najlepiej na ursynowie oczywiście w warszawie
bo wyjeżdzam niedługo i musze to na gwałt zrobic więc prosze o kontakt najlepiej na gg 4406184 lub podajcie jakies numery telefonów do warsztatów dzięki z góry pozdrowionka
  
 
Polecam w Gliwicach warsztat AUTO GIL na ulicy Pszczyńskiej dobry i solidny gość a przy tym dość tani parę razy kożystałem z jego usług i jestem zadowolony.Warsztat zajmuje sie elektryką i mechaniką.
  
 
Poszukuje zakładu piaskującego nadwozia samochodów osobowych warszawa i w obrębie. Kiedys na allegro ogłaszął sie gościu z milanówka miał nawet swoją strone w nazwie miał jakoś piaskowanie-trujkąt.prv.pl ale niemoge przypomieć sobie poprawnej nazwy strony chyb aże jej niema. Może ktoś z was korzystał z jego usług ? Za kazde info wielkie dzieki.
  
 
Witam
POLECAM WARSZTAT AUTOEKONOMIKA BYTOM UL WĄSKA 3
(DROGA KARB - MIECHOWICE ZA ROZWIDLENIEM DO GLIWIC
400 METRÓW PO LEWEJ STRONIE)
WARSZTAT ŚWIADCZY USŁUGI W PEŁNYM ZAKRESIE
NAPRAW I REGULACJI WSZYSTKICH MAREK SAMOCHODÓW.
TEL. 032-281-72-11
OLAF








[ wiadomość edytowana przez: olodog68 dnia 2007-06-15 12:46:38 ]
  
 
Cytat:
2002-10-31 14:17:18, GSI pisze:
"Auto-Remar" Marek Smakowski Warszawa, Budki Szczęśliwickie 65 02-460 Warszawa 022 863-21-21



Bardzo rzeczowo i bez naciągania. Sympatyczna atmosfera.

Hasło Opel Klub Polska (emblemat) nadal działa

Polecam.