POLECANE WARSZTATY - REKLAMA - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jakby ktoś jeszcze nie wiedział....

CZĘŚCI DO OPLI
  
 
Poraz kolejny chciałbym przestrzec wszystkich przed Auto-Pol Servisem w Warszawie. Mój znajomy na kumpla, który jest tam mechanikiem. Okazuje się że mechanicy w tej stacji wyjmują z naszych Opelków co lepsze części i wkładają je do samochodów swoich znajomych. Mój znajomy w ten sposób wymienił większość części w swojej Corsie. Więc radze się do niech nawet nie zbliżać.
  
 
Na Śląsku sprawdziłem już chyba wszystkie ASO. Najgorszy bez wątpienia jest Opel Kanclerz w Rudzie Śląskiej i teraz Kanclerz otworzył jeszcze nowy salon na trasie Mikołów - Gliwice. Z ich usług bym nie korzystał bo mają wyjątkowo drogo i niezbyt zadowalająca jakość napraw. Niewiele lepszy jest M&M Cars w Katowicach, a już dużo lepiej wypada Opel Delta Plus w Chorzowie. Z moich doświadczeń wynika, że najlepsze ASO na Śląsku to Opel Pineles w Bytomiu. Ale mimo wszystko ja już do ASO nie jeżdżę. Warsztat godny polecenia, gdzie obsługa wie wszystko o Oplach to nieautoryzowany warsztat, specjalizujący się w właśnie tych samochodach. Prowadzi go 2 facetów- jeden z nich pracował w M&M Cars, ale u nich jest zdecydowanie lepiej niż w M&M. Warsztacik mały, ale zrobią fachowo. Znajduje się on w Katowicach przy ulicy Dębowej (numer- chyba 16). Zainteresowanym podaję telefon 608 044 019 lub 502 741 112.
Naprawdę warto do nich pojechać

Pozdrawiam
  
 
pozdrawiam ze Szczecina
mogę polecić z własnego doświadczenia Auto Wega z ul. Kolumba, nowy warsztat ale bardzo dba o klienta, byłem tam z klimą i wyjechałem b zadowolony szczególnie z ceny za usługę, trochę negocjowaną. gdzie indziej albo bali się za to wziąć albo dawali zaporową cenę. konkurencyjne ceny ma też nieautoryzowany serwi Opla na Dembowskiego ale używa tylko oryginalnych a więc drogich części, można jednak przywieźć własne. Tu polecam sklep "U Bogdana", ul. Żupańskiego, tanie części eksploatacyjne, szczególnie świece.
  
 
często bywam też na Śląsku, w Rudzie Śląskiej, gdzie mam rodzinkę. Zawsze korzystam wtedy z okazji by odwiedzić giełdę w Gliwicach, gdzie jest nieprzebrany wybór części, nowych, zamienników i używanych. Czego tam nie ma. Jeśli chodzi zaś o warsztaty to mogę polecić warsztacik w Rudzie Śląskiej Kochłowicach na ul. Gajowej, niedaleko kopalni Śląsk. Specjalizują się w Oplach i Fordach. Ostatnio byłem też z polecenia kolegi u pewnego gościa "złota rączka". w Rudzie Śląskiej, Halembie II Obok ulicy Borowej 4 w lewo w stronę garaży. Gorąco polecam aż miło patrzeć jak ten człowiek pracuje. Ja reperowałem u niego tłumik, owijałem go blachą, koszt wraz z materiałem 30 zł.
  
 
Hmm... Co do "fachowości" panów z Dębowskiego to mogę coś powiedzieć. Raz byłem swoim na nadmierne spalanie(20 l po mieście jeszcze na automacie). Fakt, postawili szybką diagnozę(po sprawdzeniu składu spalin) że wszysko jest dobrze. Chociaz nic nie wzieli. Z czasem sie okazało ze skrzynia była uszkodzona. Drugim razem byłem ojca Omegą(elektronicznie sterowany gaźnik). Na gazie i na benzynie przerywała przy pszyspieszaniu. Wyczyścili gaźnik (było to robione ale się uparli, i nie wzieli pod uwagę że na gazie tez przerywa a to nie ma nic wspólnego z gaźnikiem!) i wyregulowali. Co prawda było lepiej(trochę) ale na gazie porażka! Samochód trafił z powrotem na warsztat. Wymienili świece ,przewody , palec, kopułkę, sprawdzili kody błędów, czujniki i inne duperele, i co ? I to samo, przerywa. Psim swędem ktoś wpad na pomysł żeby wymienić cewkę zapłonową. EUREKA!!! Wszystko gra!!! No tak ale czemu klient ma płacić za ich niewiedze?! W sumie wina leżała po stronie cewki zapłonowej która dziwnym sposobem działała normalnie tylko przy ok. 1200 obr/min przerywała iskrę . Uczciwy zakład powinien przyznać sie do błędu(niewiedzy) i oddać kasę za części i usługi, wykonane a nie związane z usterka. Jak teraz koło nich przejeżdżam to na nich SZCZEKAM!

Przepraszam ze sie rozpisałem ale chciałem uzmysłowić Wam że ten warsztat to następny któremu najlepiej wychodzą zmiany klocków, olejów, czyli rutynowe naprawy.

Sklep"U Bogdana" jest ok, ale raczej nie należy spodziewać sie części innych (do Opla) niż materiały częstego zużycia.

Ja zaopatruje sie w sklepie "JAMA" przy ul. Jagielońskiej(sklep meblowy Platan). Ma dużo różnych zapinek ,kołków do tapicerki i wogóle jest dobrze zaopatrzony a co najważniejsze sprzedawca jest obeznany w temacie i nawet jak czegoś niema to dzwoni do kolegów w innych sklepach i pyta czy oni nie maja(!)
  
 
POZNAN

Opel Gorka
ul Glazowa 19
(061) 8320038
503 161214
Pelen zakres mechaniki
remonty kapitalne silnikow
komputerowa diagnostyka silnika, abs, poduchy
kasowanie inspekcji
gaz

Ja serwisuje u Niego wszystko co jezdzi
  
 
Mogę potwierdzić jakość i cenę warsztatu który poleca "Potryk" i kilku klubowiczów którzy skorzystaliz usłóg ww warsztatu.

Mówiąc krótko fachowość i dobra cena nie puszczą Cie z kwitkiem. Zależy im na kliencie i jego satysfakcji

Robią też elektrykę

Auto Aldi
(5 .... 664 12 63
  
 
Jesli chodzi o zakladanie instalacji LPG to polecam zaklad na ulicy Hynka w gdansku nie daleko baro JAPA. Ceny moze nie nalezy do najnizszych ale kto przy tak waznej inwestycji oszczedza 100 zl?? a u nich pozna zawsze wiechac gdy jest problem i od razu wyreguluja komputer. Poza tym maja tam bardzo dobre radia samochodowe. Niezbyt duza ilosc ale najlepsze. Rockford fosgate mowi samo za siebie.
  
 
Części do Senatora, Rekordzin i innych zaawansowanych wiekiem Opli. Mariusz Charytański 603293259. Rękojmy udziela klientowi w postaci innych części.

Auto-Aldi potwierdzam jakość. Nie są to naciągacze.
  
 
Dziś albo jutro będe rozmawiał z ALDIm o rabatach dla klubu, i tak przy okazji przydały by się jakieś nalepki do warsztatu np. z treścią: "UDZIELAMY RABATU DLA OPEL KLUB POLSKA" coś w tym stylu aby wszyscy wiedzieli, no i jakiś adresik internetowy aby zbierać klubowiczy co właśnie przyjadą tam naprawić OPELKA
  
 
Q-Motor Service
Nadarzyn k/Warszawy - trasa Katowicka
Komorowska 37
tel (22) 729 83 25

Promocja dla OKP .
Toczenie tarcz i bębnów - 80 zł/kpl
Serwis A/C - 125 zł
Zniżka na robociznę -15 %
Mamy pełną ofertę części zamiennych oryginalnych i
zamiennników.
Nasza specjalizacja to samochody amerykańskie, Honda i mamy nadzieje że wkrótce dołączy Opel .
Wyposażenie naszego serwisu jest na bardzo wysokim poziomie.
Chcemy byc alternatywą dla ASO gdzie często spotykana jest
niekompetencja i arogancja wobec klienta.
Zapraszam na naszą stronę:

www.usmotor.pl

Proszę dzwonić do Adama (PARKER) i powołać się na OKP
  
 
GDYNIA:

Auto-Aldi. Dziambor R.
81-022 Gdynia, Czereśniowa 4
/058/ 664 12 63
godziny otwarcia :
poniedziałek - piątek : 8-16
sobota : 8-12



Ze względu na to że są naprawde fachowcami i mają bardzo niskie ceny, nie ma Rabatu bo i tak robota u nich kosztuje tak jak by była z ogromnym rabatem

Warsztat jest oznaczony ogromną nalepką na szybie (taka jak na fladze)


[ wiadomość edytowana przez: potryk dnia 2003-09-14 12:53:23 ]
  
 
Od jakiegoś czasu korzystam z usług AUTO SERWISU na Ursynowie ul.Rosoła19.Moim zdaniem solidnie i niedrogo.
  
 
POTRZYMUJE DALEJ ZNIZKE do 30% w autocaros
Potrzymuje znike w autopartner
i jestem w trakcie znizki w zakladzie renowacji felg

Pozdrowienia
  
 
Witam

Dla ludzi z okolic Zabrza i w ogóle śląska polecam warszat pana
Mariana Bartnikowskiego
ul. Listopadowa 143
Zabrze - Mikulczyce
tel 032 2740010

Gościu bardzo solidny i przede wszystkim ludzki Da się z nim wszystko załatwić i uzyskać konkretne odpowiedzi na pytania
Co do cen to jest moim zdaniem tez konkurencyjny

Pozdrawiam
arljazz
  
 
fachowa obsługa i najtańsze łożyska do kół ,klimatyzacji skrzyń biegów,mostów rozrządu pasków klinowych itp

wszystko co się kręci

akro-moto łożyska
gdańsk
wita stwosza 50 a

tel 554-33-03

akro@alti.pl

fachowo szybko naprawdę bez pudłaakro@alti.pl

null
  
 
Słyszeliście cos moze o znizkach i upustach w Tarnowie lub okolicy?
  
 
Szczecin...polecam:
Auto-Service "AS" ul.Tczewska 43 tel 091-4600115

Rabat na hasło: OPEL KLUB POLSKA do 20 % na robocizne.
  
 
GDZIE SERWISOWAĆ OPLA

POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!! CENOWO , JAKOŚCIOWO SĄ NIEPOKONANI : wOTEX LUBLIN , CENA NIŻSZA OD TRAX SKIERNIEWICE OK 30% NIE MÓWIĄC O WARSZAWIE, SZYBKO I TERMINOWO



[ wiadomość edytowana przez: potryk dnia 2003-11-09 20:59:12 ]