POLECANE WARSZTATY - REKLAMA - Strona 12

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
JACEK GRABOWSKI - ELEKTORNIKA
ZNIŻKI DLA OPEL KLUB POLSKA





Systemy Elektroniki Motoryzacyjnej
- Naprawa i diagnostyka:
komputerów samochodowych,
systemów wtrysku paliwa,
systemów ABS,
elektroniki Diesla,
zestawów wskaźników.
- Naprawa i programowanie fabrycznych immobiliserów.
- Uruchamianie aut powypadkowych, niesprawnych elektronicznie.
- Lokalizacja i usuwanie trudnych usterek elektronicznych
w samochodach najnowszej generacji.
- Naprawa fabrycznych testerów samochodowych
np. V.A.G. 1552, TECH1, TECH2, SCAN-100, CHECK-UP I, EXAMINER ...
- Sprzedaż sterowników regenerowanych.

Dojazd:

  
 
teraz ja ze swojej strony na temat pana Grabowskiego...
jakiś czas temu (może ze 3 tygodnie) zjawił się u nas (Auto-Remar) pewien pan od Graboszczaka z rewelacyjną ofertą do współpracy. Jednym z wielu atutów jake mieli w rękawie była bezpłatna diagnoza. taaaa
Więc kiedy przyjechał znajomy z prawdopodobnie uszkodzonym kompem, wysłałem go właśnie tam (uprzednio raz jeszcze dzwoniąc do Graboszczaka upewnić się co do tej darmowej diagnozy)
Mówię mu: przynajmniej się upewnisz. Nie będziesz chciał robić, bo za drogo, ok. ale pewność co do kompa - też cenna
i co??
darmowa diagnoza kosztowała go 200 zeta. Na robotę się nie zdecydował bo wymiękł

Moja opinia: Grabowski to kawał złodzieja
  
 
a się porobiło

Pisałem ostatnio o przygodzie mojego znajomego z panem Grabowskim, która to niezbyt korzystnie skończyła się dla tego pierwszego.

i co?

i dzisiaj w godzinach popołudniowych odwiedził mnie przedstawiciel firmy Grabowski - pan Krzysztof. Właśnie w tej sprawie. Taka niespodzianka. Odbyliśmy miłą rozmowę w trakcie której wyciągnęliśmy następujące wnoiski:

1. Pan Krzysztof zobowiązał się wyjaśnić całą sprawę z płatną diagnozą
2. Ja, wobec powyższego: odwołuje ABSOLUTNIE wszystko (związane z firmą Grabowski) co opisałem wcześniej

Licząc na w miarę szybkie wyjaśnienie całej sytuacji, odezwę się niebawem




  
 
A są tu gdzieś warsztaty ze szczecina??
  
 


Pragne wszystkim klubowiczom zareklamować

super sklepik z częściami..do Opla i nie tylko
,,,,,,,,,,,,,Super tanie częsci OPEL

Wybór części różnych firm ceny super .kontakt rewelacja .

Bez najmniejszych problemów wysłali mi paczke za granice..

Naprawde Serdecznie wszystkim Polecam

maxsped
  
 
Zaufany i sprawdzony warszawski blacharz (i w sumie tez lakiernik) poszukiwany.
Robił coś ktoś w Autokolor z Traktu Lubelskiego?
  
 
Chciałbym polecic wszystkim z Torunia i okolic, warsztat Pana Edka Kapusty z podtoruńkiego Przysieka. Warsztat ten znajduje się zaraz za kościołem. Zreanimował moją asterkę, po uszkodzeniu paska rozrządu, no i naprawił błą dpoprzedniego mechanika który przy wymianie tegoś paska nie zauważył trefnej pompy wody (no chyba ze tamten "mechanior" wstawił tą pompę).
Rzecz się miała nastęująco: Przy odpalaniu samochodu walnął pasek (miał ścięte wszystkie zęby) no i poszły dzwigienki i jakieś tam inne duperele. Pan Edek w swoim warsztacie nie tylko porządnie naprawił furkę, ale równierz zauważył że pompa wody miała rozstaw zębów nie taki jaki powinien być. Przy okazji zrobił kompleksowy przegląd samochodu i powiedział co się nadaje do wymiany teraz, a co niedługo trzeba będzie zrobić. Może nie jest tani (za remont wziął 900 zeta, ale wymienił: rozrząd, pompę wody, komplet dzwigieniek, końcówki wtrysków, uszczelke pod głowicą, jakies oringi, uszczelki przy kolektorze wydechu, świece żarowe, końcówki drążków, linkę od sprzęgła i je wyregulował, i wiele innych dupereli). Samochód odebrałem po 3 dniach. odpala za pierwszym razem, nie kopci, zrobił się cichszy i w ko0ńcu chodzi tak jak bym sobie życzył.
Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2008-02-25 10:32:11, maxsped pisze:
Pragne wszystkim klubowiczom zareklamować super sklepik z częściami..do Opla i nie tylko ,,,,,,,,,,,,,Super tanie częsci OPEL Wybór części różnych firm ceny super .kontakt rewelacja . Bez najmniejszych problemów wysłali mi paczke za granice.. Naprawde Serdecznie wszystkim Polecam maxsped




Również miałem przyjemność zawitać do tego sklepiku.
Mała klitka ale duzy wybór czesci i chłopaki pala sie do roboty.
Polecam.


Po wizycie w opel shopie który jest 2 ulice dalej, sklep ten zdecydowanie odradzam!!! bo sprzedający tam robią fochy i wielką łaske gdy maja cos sprawdzić w mikrofilmie. Chciałem zamówić reperaturki przednich zacisków do senatora a.. po wielkich fochach i parskaniach pana zza lady, wysolił mi cene 110 zł za strone, stwierdzając ze nie wie na kiedy beda i czy wogóle będą.. Wiec paną z tego sklepu podziekowałem za współprace..
W ten sam dzien miałem przez znajomego załatwione za 25 zł komplet a zapomniałem sie o rabat upomnieć...


[ wiadomość edytowana przez: MISZAsty dnia 2008-04-08 15:31:59 ]
  
 
zamieszczam na prośbę dawnego klubowicza Marcela


"08 Pit Stop Service

hala 114m2 + parking strzeżony

Zakres usług:
- serwis ogólny,
- przygotowanie aut do sportu,
- odbudowa samochodów,
- strojenie seryjnych ECU,
- sklep motoryzacyjny
(Produkty Cat Cams, Milltek , Woessner , MOMO)

Wkrótce również WULKANIZACJA

Serdecznie zapraszamy na nasza strone: www.08pss.pl

GLIŃSKI Bartosz
+48 604 154 862

MROŻEK Marcin
+48 696 460 398

kontakt: kontakt@08pss.pl

00-906 Warszawa
Żwirki i Wigury 2b
HALA nr 3



UWAGA! Do konca czerwca 10% rabatu na hasło "OKP"!!!

W dniu 10.06.2008 do naszego teamu (Marcel i Barto) dołączy profesjonalny mechanik z wieloletnim stażem i ogromnym doświadczeniem."
  
 
Diagnostyka komputerowa OPLA Wszelkie z tym zwiazane sprawy.
Teren Gdanska i okolic.
609259796
  
 
Z TANIMI częsciami do opli i innych aut w sklepie na Morskiej w Gdyni jestem ostrożny w ocenie.Już kilka razy dzwoniłem do Auto- Kramu na Witominie (ul Wielkokacka) i okazywało się,że jest taniej i co ważne część jest na miejscu.Jest to ważne zwłaszcza gdy masz auto na warsztacie,rozbebeszone i czegoś zabrakło.Ponadto gdy zamówisz coś w Auto-Kramie przed 12 dojedzie to w tym samym dniu.Na Morskiej króluje wieczne "będzie na jutro" Podam przykład.Ciekła mi chłodnica, w skl Opla na Morskiej chcieli ok 500 zł i wiele kręcili ,że niby orginalna albo ,że orginalny zamiennik itp a na Witominie kupiłem za 140 i jeżdżę już z nią 2 lata.
Polecam również b dobrze zaopatrzoną hurtownie częsci w Gdyni na Chwaszczyńskiej ,przed samym masztem radiostacji. Skręca się w prawo jadąc do góry.Nie pamiętam dokładnie nazwy ,chyba Arcpol ale pamiętam ,że ceny są naprawdę hurtowe.Kupiłem tam cały rozrząd, orginalny, wszystkie filtry ,za ok 240 zł itp.Bardzo kompetentni ludzie tam pracują.
Pzdr
  
 
Zajmuje sie naprawą samochodow wszystkich marek,
oferuje rowniez diagnostyke komputerową ,
sciagam rowniez kody z radii...
okolice Bytomia-Śląśk
jak cos to dzwonic792-697-813
  
 
od dzis zajmuje się rówznież zmianą podświetlenia we wnętrzu samochodu
  
 
"Auto Elektro Mechanika" Andrzej Zawalski
Płock
Ulica Graniczna 46
Telefon 243673788
  
 
Witam polecam firmę PM SERWIS mieszczącą się na ulicy fortuny 14a tel 501 807 749. Ceny mają dość konkurencyjne, ja znalazłem ich za pomocą forum opel 24 jak i mko http://mazowieckiklubopla.pl/elektryka-mechanika-wulkanizacja-klimatyzacja-warszawa-vt532.htm

  
 
Hej koledzy! Od niedawna mieszkam w Rzeszowie, może mi ktoś polecić firmę instalującą LPG w regionie?
  
 
witam,
czy ktoś może zna solidnego balacharza -lakiernika do naprawy powypadkowej z Warszawy lub okolic?
pozdrawiam
  
 
Witam
Mój Przyjaciel otwiera w Stargardzie Szczecińskim nowoczesny warsztat szybkiej obsługi - Auto Rondo.
Najnowocześniejsze maszyny marki Hofmann, najwyższy standard obsługi, nowatorskie podejście marketingowe to jego zalety.
Mocny akcent zostanie położony na współpracę z Klubami motoryzacyjnymi - będą solidne zachęcające do współpracy bonusy, zniżki, karty stałego klienta/Klubowicza i akcje specjalne.

Idea powstania serwisu Auto Rondo była taka - skoro trudno jest znaleźć serwis z którego jest się zadowolonym to trzeba samemu otworzyć taki warsztat. Taki w którym obsługiwaćklienta będzie się tak jak samemu chciałoby być się obsłużonym. Będzie to realizowane przez profesjonalną i uczciwą grupę mechaników pasjonatów.

Oferta:

Wymiana kół i opon
Wymiana oleju i innych płynów eksploatacyjnych
Serwis zawieszenia
Serwis układu hamlcowego
Serwis układu wydechowego
Geometria i zbieżność
Obsługa klimatyzacji
Wymiana rozrządu
Myjnia ręczna plus autodetaling
Stacja LPG


Szczegóły już wkrótce. Otwarcie planowane jest na wrzesień 2012 r.

www.autorondo.com.pl